آموزش بازی کلش آف کلنز

مرکز پرسش و پاسخ سایت :
Www.ClashOfClans-Game.IR

جستجو

خبرهای مهم

تبلیغات شما

بایگانی

تبلیغات کلیکی

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

آخرين نظرات

پيوندها

۱۸ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

۲

ضد معدنچی (تاکتیک ها و طراحی نقشه)

استراتژی ها معدنچی Miner

ضد معدنچی (تاکتیک ها و طراحی نقشه)

استراتژی حمله با معدنچی(ماینر) در تاون هال 10 و تاون هال 11 صورت می گیرد.براستی نمی توان در برابر حملات معدنچی ها مقاومت کرد؟خب ... ما می خواهیم این واقعیت را به شما یاد بدهیم،در حقیقت این استراتژی بسیار قوی است و اگر شما شانس داشته باشید که حمله کننده زیاد تجربه نداشته باشد ، و طراحی هایی که شما برای دهکده طراحی می کنید ، خواهید توانست به مقابله با آن بپردازید و تا سر حد ممکن از سه ستاره شدن دهکده تان با تاکتیک ضد معدنچی جلوگیری کنید.برای بررسی بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

۱

چگونه Donate را مدیریت کنیم؟

قلعه ی قبیله Clan Castle آموزش های بازی

چگونه Donate را مدیریت کنیم؟

حتما شما هنگام کمک به هم کلنی هایتان و ارسال نیرو به دوستانتان دچار مشکل شده اید و اینکه چگونه این امر را مدیریت کنید و اعضایی از کلن هستند که خودخواهانه کمکی نمی کنند و بعضی ها هم از خودگذشتگی زیادی از خود نشان می دهند ، درباره این موضوع و مدیریت آن این مطلب را برای شما تهیه کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما دوستان قرار بگیرد ، پس به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

۱

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11 (قسمت پنجم)

آموزش های بازی

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11 (قسمت پنجم)

تاون هال 9

از سری مطالب اولویت ارتقا دهکده ها این بار به سراغ تاون هال 9 خواهیم رفت . در صورتی که شما برای اولین بار است که به دنیای بازی کلش آف کلنز وارد می شوید و تصمیم گرفته اید که دهکده خود را اصولی بنا کنید ، با دنبال کردن سری این مطالب و عمل کردن به آن دهکده ایی قدرتمند را بنا کنید مخصوصا می تونه این مطالب برای افرادی مفید باشه که دهکده شون بن شده و قبلا بدون اصول و قاعده ایی دهکده خود را به اشتباه آپگرید می کردند و باعث طولانی شدن و خسته کننده شدن آن می شدند. پس به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

۴

معرفی نبردهای دوستانه بین کلن ها

اخبار و شایعات

معرفی نبردهای دوستانه بین کلن ها

با نزدیک شدن به موعد آپدیت بازی کلش آف کلنز ، سوپرسل با انتشار مطلبی در انجمن خود توسط انوشکا،از چیزی که در حال کار کردن بر روی آن هستند ، پرده برداری نمود و آن چیزی نیست جز نبرد دوستانه بین کلن ها یا Clan Challenge یا چالش بین کلن ها و یا همان مبارزه های دوستانه بین کلن های دیگر که همانند همان نبردهای دوستانه می باشد ولی اینبار بین کلن ها قرار است این مبارزات برگزار شود که در ادامه مطلب زیر می توانید اطلاعات بیشتری در این مورد بدست آورید.

۲

مسابقه طراحی پوستر

اخبار و شایعات متفرقه

مسابقه طراحی پوستر

سوپرسل باز هم مسابقه طراحی پوستر فیلم برگزار کرده است ! برای شرکت در این مسابقه هم می توانید از پوستر یک فیلم استفاده کنید و سپس با دستکاری پوستر فیلم و اضافه کردن شخصیت های بازی کلش آف کلنز به جای شخصیت های آن فیلم در این مسابقه شرکت کنید یا این که کلا یک کار با ایده خودتان طراحی کنید و در هر صورت کار باید توسط خودتان ساخته و طراحی شده باشد . جهت اطلاع از چگونگی شرکت در این مسابقه به ادامه مطلب توجه نمایید.

۳

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11 (قسمت چهارم)

آموزش های بازی

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11 (قسمت چهارم)

تاون هال 8

باز هم از سری مطالب اولویت ارتقا دهکده ها این بار به سراغ تاون هال 8 خواهیم رفت . در صورتی که شما برای اولین بار است که به دنیای بازی کلش آف کلنز وارد می شوید و تصمیم گرفته اید که دهکده خود را اصولی بنا کنید ، با دنبال کردن سری این مطالب و عمل کردن به آن دهکده ایی قدرتمند را بنا کنید و در برابر دشمنان خود قد علم کنید ! صبر و تحمل از اصول اولیه این بازی است و شما می توانید با این بازی صبر و تحمل و استقامت خود را محک بزنید و در مواقع مشخص هم می توانید انتقام خود را بگیرید و از بازی لذت ببرید ، پس این بار هم با ترتیب اولویت ارتقاء تاون هال 8 در ادامه مطلب منتظرتان هستیم !

۱

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11 (قسمت سوم)

آموزش های بازی

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11 (قسمت سوم)

تاون هال 7

در قسمت های قبل با چگونگی ارتقاء در تاون هال های پنج و تاون هال شش آشنا شدیم و دیدیم که چگونه باید ساختمان هایمان را ارتقا دهیم تا سردرگم نشویم در این قسمت به ترتیب ارتقا در تاون هال 7 پرداخته ایم و امیدواریم که با دنبال کردن این مطالب بتوانید دهکده خود را سریعتر بسازید و خواهید دید که به راحتی و سریع تر از آنچه که فکرش را بکنید ، می توانید دهکده ایی پیشرفته را از همان ابتدا بنا کنید و پول خود را بابت خرید دهکده های دیگران هدر ندهید ! دچار مشکلات بعد از آن هم نشوید ، برای نحوه ترتیب ارتقا در تاون هال 7 به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

۱

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11 (قسمت دوم)

آموزش های بازی

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11 (قسمت دوم)

تاون هال 6

به قسمت دوم سری مطالب اولویت های ارتقاء دهکده ها در کلش آف کلنز خوش آمدید ! در این سلسله مطالب شما یاد می گیرید که با یک روش معقول و حرفه ایی چگونه دهکده خود را بترتیب ارتقا و پیشرفت دهید و آن را سازماندهی کنید و شما دیگر مشکل سردرگمی در آپگرید را نداشته باشید ، اگر شما برای اولین بار است که به دنیای بازی کلش آف کلنز وارد شده اید ، این آموزش ها شما را بدرستی هدایت می کند تا دهکده ایی مستحکم را از همان روز اول بنا کنید در قسـمت دوم این آمـوزش به اولویت ارتقاء دهـکـده هـایـی با تاون هال 6 پرداخته ایم که در ادامه مطلب آنرا مطالعه نمایید.

۲

استراتژی حمله LavaLoon

استراتژی ها

استراتژی حمله LavaLoon

لاوالون یک استراتژی عالی حمله در کلش آف کلنز است که از لاواهوند و بالن برای استفاده می شود جدیدا اتک های هوایی دوباره به روزهای اوج خود دارد می رسد و الان دوباره این نوع استراتژی های امکان سه ستاره کردن حریف را پیدا کرده اند، در حال حاضر این نوع اتک پر استفاده ترین شیوه حمله نیست، اما می شود گفت که با تنوع سازه های دفاعی زمینی، این استراتژی از طریق هوا بتواند نتیجه خوبی را برای ما بدست آورد در این آموزش شما نحوه چگونگی استفاده از این استراتژی را کسب خواهید کرد ، پس به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

چندرسانه ای