آموزش بازی کلش آف کلنز

مرکز پرسش و پاسخ سایت :
Www.ClashOfClans-Game.IR

جستجو

خبرهای مهم

تبلیغات شما

بایگانی

تبلیغات کلیکی

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

آخرين نظرات

پيوندها

۳۹ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

مقدار کاپ و پاداش هر لیگ در کلش آف کلنز

آموزش های بازی

مقدار کاپ و پاداش هر لیگ در کلش آف کلنز

همانطور که همگی می دانیم کلش آف کلنز از هشت لیگ تشکیل شده است که عبارتند از :

 

Bronze, Silver, Gold, Crystal, Master, Champion, Titan , Legend

برنز، نقره، طلا، کریستال، استاد، قهرمان، تیتان و افسانه

که پس از حمله به بازیکنان دیگر ، شما می توانید علاوه بر غنائمی که می گیرید ، جایزه مخصوص هر لیگ را هم در صورت پیروزی و کسب یک ستاره در لیگ بدست بیاورید که در هر لیگ متفاوت است و با افزایش کاپ به لیگ های بعدی راه پیدا کنید .

در این مطلب با نمایش جدولی دقیق کاپ و مقادیر جایزه های آن را در لیگ های مختلف ملاحظه نمایید ...

پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید ...

۵

بهترین زمان استفاده از لوت ها در کلن کسل

قلعه ی قبیله Clan Castle

در این پست قصد دارم برای شما بهترین زمان برای استفاده از  لوت هایی که در کلن وار گرفتیم و در کلن کسل جمع آوری شده است را برایتان توضیح دهم و بهترین زمان استفاده از این لوت ها چه موقع است و انتقال آن به مخازن مان چه موقع برای ما مفید تر خواهد بود پس در ادامه مطلب با ما باشید ... 

۱

استراتژی حمله LightningBohilov

استراتژی ها

استراتژی حمله LightningBohilov

یک استراتژی خوب برای سه ستاره کردن برای تان هال 10 گذاشتیم. این شیوه برای تان هال 10 در وار خوب جواب داده و حتی میشود این شیوه را برای تان هال 9 هم استفاده کرد اما باید به چندین نکات درباره این استراتژی توجه کرد. در ادامه مطلب توضیحات بیشتری در مورد این استراتژی ارائه میدهیم ...

آپدیت دوم کلش آف کلنز

دانلود بازی

این آپدیت بصورت داخلی و با اجرای بازی انجام شد و فایلی منتشر نشد !

بازی در دسترس قرار گرفت و محیط بازی برفی شد !!!

سوپرسل گفته تا سه ساعت دیگه حدودا برف روی ساختمان های شما می باشد !

در این Maintenance Break بسیاری از باگها برطرف شده و تم برف در بازی قرار گرفت است این آپدیت نیازی به دانلود نسخه جدید ندارد و بصورت داخلی آپدیت شده است !! و هفته آینده منتظر جم با یک بوست برای تولید کننده های طلا و اکسیر به مدت یک هفته و همچنین  یک آپدیت جداگانه باشید.  برای آگاهی بیشتر از این تغییرات جدید به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

آپدیت کریسمس 2016 بازی کلش آف کلنز

اخبار و شایعات

آپدیت کریسمس 2016 بازی کلش آف کلنز

سوپر سل اعلام کرد از پنجشنبه 26 آذر آپدیت کریسمس بازی کلش آف کلنز آغاز می شود و با انتشار نسخه ای جدید که باگ های بازی هم در آن رفع می شود و مشکلات بازی مرتفع می شود و تغییراتی نیز در بازی اجرا می شود .

از جمله حالت زمستانی برای بازی ، بوست  کردن تولید کننده ها با یک جم ، درخت های کریسمس زیبا ، افزایش زمان آنلاین بودن به مدت چهار ساعت ، افزایش زمان ویلیج گارد برای همه لیگ ها و کاهش قدرت ویچ و ...

خبر های تکمیلی در ادامه مطلب گذاشته می شود ...

۱

Shields چیست؟

Shields چیست؟

Shields

Shield (سپر دفاعی) چیست و چگونه کار می کند ؟

هنگامی که از بازی خارج می شوید و گارد هم به اتمام می رسد روستای شما در این زمان قابلیت این را پیدا می کند که مورد حمله دیگران قرار بگیرد ، با Shield می توانید از دهکده خود محافظت نمایید.

هنگامی که برای اولین بار بازی را نصب و اجرا می کنید ، یک شیلد به مدت سه روز به شما داده می شود تا بتوانید دهکده خود را بسازید و بعد از آن شما می توانید با جم Shield بخرید و یا بعد از یک حمله بد به شما Shield تان بصورت رایگان فعال می شود.

جهت آگاهی بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

Village Guards چیست ؟

Village Guards چیست؟

Village Guards

Village Guards چیست و چگونه کار می کند ؟

Village Guard یا گارد دهکده برای یک دوره زمان کوتاه ، از دهکده شما در مقابل هر نوع حمله ای محافظت می کند که این دوره زمانی از پانزده دقیقه تا سه ساعت می باشد که بستگی به لیگ شما دارد ، حتی بازیکنان رتبه بندی نشده نیز می توانند گارد پانزده دقیقه ای دریافت نمایند.

جهت آگاهی بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

Personal Breaks چیست؟

Personal Breaks چیست؟

Personal Breaks

هر بازیکن بعد از چهار ساعت بازی کردن ، به مدت شش دقیقه به بازیکن Personal Breaks تعلق می گیرد ( به عبارتی دیگر استراحت به وی داده می شود و از بازی بیرون انداخته می شود ) برای اینکه به دیگر بازیکنان شانس حمله کردن به وی داده شود که به این عمل Personal Breaks یا (PB) گفته می شود ، اما چه زمانی این PB ریست می شود ؟

جهت آگاهی بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

چندرسانه ای