آموزش بازی کلش آف کلنز

مرکز پرسش و پاسخ سایت :
Www.ClashOfClans-Game.IR

جستجو

خبرهای مهم

تبلیغات شما

بایگانی

تبلیغات کلیکی

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

آخرين نظرات

پيوندها

۱

آپدیت Red و نزدیک شدن به آپدیت دسامبر

اخبار و شایعات

آپدیت Red و نزدیک شدن به آپدیت دسامبر

دانلود نسخه های Red بازی های سوپرسل اضافه شد

من می دانم که شما دوست دارید از آپدیتهای آینده بازی کلش آف کلنز با خبر شوید و قبلا هم spAnser که فایل های گرافیکی این بازی را طراحی می کند ، بعضی از آنها را به اشتراک گذاشته بود و قبلا هم آنها را برای شما گذاشته بودیم و بنظر می رسد که بعضی از آنها نیز در آپدیت اخیر Red بازی کلش آف کلنز منتشر شده است . برای مطالعه بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

به هرحال ما قصد نداریم که این آپدیت ها را بصورت راز برای شما نگه داریم و بخشی از مواردی که احتمالا در آپدیت ماه دسامبر 2016 منتشر خواهد شد را برای شما معرفی خواهیم کرد.

در اینجا ما این موارد را که برای آپدیت آینده منتشر خواهد شد را برایتان آورده ایم و با توجه به درخواست های زیاد از پایین صفحه مطالب قدیمی را آورده ایم و در ابتدای صفحه مطالب جدید را آورده ایم و اگر برای اولین بار است که مطالب مربوط به آپدیت را می خوانید از آخر صفحه شروع به خواندن مطالب نمایید.

پایان رشد کدوتنبل وحشتناک هالووین در دهکده ها (2016 نوامبر 30)

جهت آماده سازی آپدیت کریسمس 2016 دیگر این کدوتنبل در دهکده ها رشد نمی کند و خاتمه یافته است.

آپدیت های رویداد قرمز تایید شد (2016 نومبر 30)

رویداد قرمز کلش آف کلنز فقط برای سیستم های Apple بوقوع پیوست و دکوراسیون مجسمه بربرها که در شکل زیر می بینید به بازی هایی که فقط از سیستم اپل استفاده می کنند ، اضافه شده است که قبلا هم spAnser تصویر آنرا منتشر کرده بود.

دکوراسیون red کلش آف کلنز

با این انتشار مطمئن شدیم که موارد گفته شده درست بوده و امیدوار هستیم که کشتی شکسته نیز درست باشد و شاهد آن در آپدیت دسامبر 2016 باشیم.بعد از پایان زمان رویداد قرمز ، مجسمه در بازی باقی میماند و فقط نماد قرمز آن گرفته خواهد شد ،این اپدیت برای IOS است.

اما تاریخ بروزرسانی ... تعدادی از کلشرها حدس می زنند که در پایان مراسم Red که (6 دسامبر 2016)می باشد، آپدیت صورت خواهد گرفت و سوپرسل هیچگاه این دو آپدیت را هم زمان با هم انجام نداده است.

من شخصا فرض می کنم که معرفی آپدیت های دسامبر از هفته آینده آغاز خواهد شد و این فقط فقط نظر شخصی من است و از منبع موثق خاصی هم نیست.

ایردیفنس و دیوارها (26 اکتبر 2016)

در تصویر گرافیکی زیر وضعیت ایردیفنس و سویپر را با توجه به توضیحاتی که spAnsers در مطلب خود گفته بود را برای شما به تصویر کشیده ام :

ایرسویپر و ایردیفنس و دیوارها لول های جدیدی بدست آوردند که برای تاون هال یازده می باشند و در این موارد باید اطمینان داشت و جای تعجب دارد که سوپرسل قصد انجام چکاری دارد که نیروی هوایی را تقویت می کند ! ممکن است که  نیروی هوایی جدید و قدرتمند در راه باشد.

قایق شکسته با ماموریت روزانه در کلش آف کلنز(18 اکنبر 2016)

از سال 2012 که بازی کلش آف کلنز منتشر شد همگی رویای استفاده از ساحل و دریا که در کنار دهکده وجود داشت را همه کاربران داشتند و در حال حاضر گرافیک دریا به زیبایی طراحی شده و وجود دارد ولی تا به حال کاربردی از آن نشده است و همچنین این قایق با تمام جزئیات آن در دو حالت سالم و شکسته شده توسط spAnser طراحی و منتشر شده است که در تصویر زیر مشخص است و مشاهده کنید:

توضیح درباره spAnser که باید داد این است که این شخص همیشه در بازی حضور داشته است و همیشه فایلهای بازی را در طول این مدت عمر بازی در مناسبت های مختلف تغییر و طراحی میکرده است از جمله طراحی نیروهای جدید و طلسم ها را در این مدت از این شخص دیده ایم و همچنین طراحی هایی را هم در بازی کلش رویال داشته است.

من شخصا به این موارد که در اینجا ذکر می شود ، اعتماد دارم و در نهایت این موارد می تواند در بازی رخ دهد و مانند گذشته Fake و دروغ نیست.

آنطوری که مشخص است این قایق شکسته از تاون هال چهار در دسترس است و البته همانند کلن کسل که خراب است و باید آنرا در طول بازی با طلا ساخت ، این قایق هم در ابتدای بازی بصورت شکسته و نیمه غرق شده در کنار ساحل باید با مقدار 50000 طلا ساخته شود تا آماده بهره برداری شود!

بنظر نمی رسد که این قایق برای حمله و یا دفاع از دهکده بکار گرفته شود و چیزی شبیه به زیردریایی در بازی بوم بیچ می باشد که روزانه به ماموریت های مختلفی که در دریا نشانه گذاری شده است می رود و بعد از زمانهای مختلفی مقداری طلا و اکسیر و یا شاید جم برای ما شکار کند و بیاورد و چون شایعه ماموریت های روزانه قبلا هم در بازی مطرح بود و پیشنهاد داده شده بود ، قطعا و با اطمینان می توان گفت که آن به همین منظور طراحی شده است که البته در بازی کلش رویال هم صندوقچه ها هم تقریبا همین حالت را دارند که بعد از زمان مشخصی باز می شوند ، پس قطعا سوپرسل این مورد را هم به کلش آف کلنز اضافه خواهد کرد.چیزی که نهایتا در بازی خواهید دید شبیه به تصویر زیر می توان فرض کرد :

سطح جدید ساختمان های دفاعی

New Air Defense Level 9 / Air Sweeper Level 7

با طراحی های جدید spAnser بنظر می رسد سطح ساختمان دفاعی هوایی جدیدی هم در راه باشد :

هنوز هم حملات هوایی در بازی کمتر انجام میشود و قطعا این سطح ساختمان های هوایی در تاون هال 11 صورت خواهد گرفت و بازی را برای حملات هوایی در این سطح تاون هال 11 سخت تر خواهد کرد که شاید سوپرسل قصد دارد در آینده نیروی هوایی جدیدی را به بازی اضافه کند و یا قدرت این نیروها را بیشتر کند.هنوز مشخص نیست که این سطح ساختمان دفاعی در آپدیت دسامبر 2016 منتشر شود و ممکن است در آینده معرفی شود.


مجسمه جدید بربرشاه و تجهیزات قرمز رنگ قهرمانان

بالاخره مثل اینکه سوپرسل قصد اضافه کردن یک دکوراسیون جدید دارد که مجسمه بربرشاه است که احتمالا با 500 جم قابل خریداری است!

اگر چه بنظر می رسد که این مجسمه بسیار زیبا می باشد و جلوه خاصی به دهکده می بخشد ، ولی بنظر من خریدن این مجسمه با 500 جم کمی دیوانگی است ! (البته این نظر شخصی من می باشد.)

همچنین بنظر می رسد که قهرمانان (بربرشاه و ملکه کماندار) دارای تجهیزات قرمز رنگ شده اند و احتمال قوی این مورد برای نسخۀ قرمز بازی کلش آف کلنز طراحی شده است که یک رویداد برای کمک به یک موسسه خیریه برای مقابله با درمان بیماران دارای ایدز می باشد و این مورد برای آپدیت هالووین نمی باشد.

همچنین تغییراتی در ظاهر و شکل نیروهای زیر هم دیده شده است که بنظر می رسد این تغییرات قرمز رنگ هم برای همان رویداد و نسخه قرمز بازی کلش آف کلنز باشد.

حال باید دید که کدامیک از نیروها و ساختمانها به بازی اضافه خواهد و چه تغییراتی با آپدیت بعدی خواهد آمد.

دانلود نسخه های Red بازی های سوپرسل

شما در صورت خرید پکیج داخل این بازی مجسمه KING را با نماد قرمزی که بر روی بازو دارد، برای شما قابل دریافت است و نشان دهنده حمایت شما از این کمپین بیماران دارای ایدز می باشد این مجسمه از یک دسامبر تا ششم دسامبر در بازی تان باقی می ماند و بعد از این زمان مجسمه باقی خواهد ماند اما نماد قرمز آن حذف می شود.مجسمه کینگ تنها با خرید پک مخصوص RED قابل دریافت مى باشد که پس از تهیه پک که 4.99 دلار می باشد می توانید آنرا تهیه کنید.به علت اینکه کمپانی گوگل از این رویداد حمایت نکرده و در آن شرکت نکرده است فقط این ورژن ها مخصوص کاربران iOS می باشد.

نمایی از ورود به بازی کلش آف کلنز در نسخه Red

کپی از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

توجه:
برای هرگونه سوال درباره این مطلب یا موارد دیگر در زمینه گوشی و تبلت و برنامه‌های موبایل، می‌توانید با همکاران ما در "موبایل کمک" تماس حاصل نمایید.
تماس از سراسر کشور: 9099071015 (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)
تماس با موبایل: 99225515 (بدون پیش شماره و از همراه اول)
تماس از استان تهران: 9092305296 (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)

نظرات (۱)

 1. اگه قراره و حتمی هست که نیروی قدرتمندی برای هوایی ها میاد اونوقت شاید پذیرفت ایر دفنس و سویپر ارتقا پیدا کنند وگرنه بی معنیه

  به جا این همه اپدیت بی خودی دادن و هی هرسال تا میخیام فول بشیم یه دفعه نیرو و ساختمون جدید برا ارتقا میزارن  پیشنهاد می کنم از وبلاگ ما چند موردی که من توو ذهنم اومده اگر در سایت سوپرسل کسی رو دارید باز نشر کنه شاید فرجی بشه


  1: بعد اتمامش قسمت سینگل پلیر داره خاک می خوره
  بهتره هر دو هفته ای ریست بشه و یا
  فکر اساسی براش بکنن حالا یا با حذفش و آوردن یک چیز بهتری

  میشه بر اساس تون هال هر فرد قسمت سینگل پلیر هم متفاوت باشه. و اگر دو هفته یه بار ریست بشه میتونن جوایز و نقشه ها خیلی سخت تری برای هر تون هال بالاتر بزارن


  2: یه قسمتی یا صفحه ای جدا گانه باز بشه و به چهار گروه و قسمت تقسیم بندی بشه
  ده نفر برتر مدافعین هر هفته یا ماه . ده نفر برتر مهاجمین هر ماه. ده نفر برتر. توسعه دهنده ترین هرماه. ده نفر برتر غارت گران برتر هر ماه


  3: اگر قسمت دوم عملی بشهمیتون به نفرات برتر مدال بدن (سبز برا مدافع> قرمز برا مهاجم> بنفش یا آبی برا غارت گر) اونوقت علاوه بر این مسائل تو پروفایل هر فرد یه قسمتی باز کننند و مدال هایی که آورده رو بزارند.

  4 : بعد میشه هر کللنی هم که بازیکن هاش باعث اینجور افتخارت براش شدن به هر کلن برتر در این زمینه هم مدال بدند بزارند توو پروفایلشون


  5
  : یه چیز دیگه هم میشه

  یه قسمت جدید درست کنند عین کلش رویال البته مثل بازی فوتبال حالت حذفی 16 نفره یا32 نفره

  اینا هر کدوم طی 245 ساعت فرصت دارند دو حمله رفت و برگشت به هم داشته باشند و همینجور تا بالا تا فینالیست مشخص بشه
  بعد به تعداد جمی که مثلا 10 تا شرکت کردند نفر اول 100 تا جم گیریش بیاد

  اینجوری خیلیا تشویق میشن

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

چندرسانه ای