آموزش بازی کلش آف کلنز

سایتی برای آموزش کلش آف کلنز

جستجو

خبرهای مهم

تبلیغات شما

بایگانی

تبلیغات متنی

تبلیغات کلیکی

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

آخرين نظرات

پيوندها

آموزش بازگرداندن کلش آف کلنز پاک شده و Save نشده!!!

آموزش های بازی

آموزش بازگرداندن کلش آف کلنز پاک شده و Save نشده!!!

با توجه به سوالات فراوان و مطالب پراکنده در سایت ها در مورد بازیابی اکانت کلش آف کلنز که Save نشده و یا اینکه جیمیلشون و بازی شان هک شده و اکثر این مطالب نیز قدیمی شده اند و گزینه های آن با آپدیت های بازی کلش آف کلنز نیز تغییر یافته است ، این مطلب جدید را بصورت جامع و سریع را گذاشتیم که راهگشای شما دوستان باشد ! این مطلب برای اولین بار به این صورت جامع در سطح وب منتشر می شود و امیدواریم که دیگر شاهد مشکلات ناشی از هک و بازی Save نشده کلش آف کلنز نباشیم !

برای مشاهده توضیحات و راهنمایی بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

توجه :
قسمت نظرات این مطلب غیر فعال است.

مشکلات و سوالات خود را در انجمن سایت  (( اینجا کلیک کنید )) مطرح نمایید و پاسخ بگیرید.

- اگر به اکانت بازی خود دسترسی ندارید و آن را Save نکرده اید و بازی پاک شده و از مرحله اول شروع شده  و یا جیمیلتون هک شده و به آن نیز دسترسی ندارید و یا دو اکانت مختلف کلش آف کلنز دارید و هر دو را هم لازم دارید ، پس :

ابتدا یک جیمیل جدید بسازید و سپس یک بازی جدید کلش آف کلنز هم نصب کنید سپس این بازی جدید کلش آف کلنز را روی جیمیلی که ساختید Save کنید. (( نحوه Save کردن بازی Clash Of Clans اینجا کلیک کنید )) .

به بازی کلش آف کلنز جدیدمان وارد می شویم و به قسمت Setting بازی مراجعه می کنیم ( عکس یک )

عکس1

خوب حالا تصویری مشابه عکس 2  را مشاهده می کنیم و از این قسمت گزینه Help and Support را که با علامت فلش مشخص کردیم را کلیک می کنیم.

عکس 2

حالا پنجره ای مشابه عکس 3 برای شما باز می شود که راهنمای کلی بازی است که در صورت تسلط به زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند حالا بر روی شکل ذره بین (جستجو) که با فلش در عکس مشخص کرده ایم کلیک می کنید.

عکس 3

بعد از این کار شما می توانید صفحه باز شده را به سمت پایین اسکرول کنید و آخرین گزینه صفحه ،  دکمه CONTACT US قرار دارد که با فلش مشخص کرده ایم و می توانید روی آن کلیک نمایید ( عکس 4 )

عکس 4

توجه : در آپدیت های جدید بازی کلش آف کلنز ممکن است شما نتوانید دکمه Contact Us را پیدا کنید ، برای این امر از یک فی.لتر.ش.کن استفاده نمایید و یا از این مطلب ( اینجا کلیک کنید ) استفاده نمایید تا دکمه Contact Us برای شما نمایش داده شود.

حالا به قسمت مهم کار می رسیم (عکس 5) ، در قسمت محل نوشتن متن در خواستی ، اطلاعات اکانت بازی Save نشده و یا هک شده خود را باید بدانیم که این اطلاعات شامل این موارد است ، که آنها را یکی یکی برایتان توضیح خواهیم داد :

1- اسم دهکده گمشده (اکانت بازی) خود.

2- نام کلن یی که در آن عضو بودید و همچنین در صورت یادآوری تگ کلن تان که در آن بوده اید.

3- Level تاون هال دهکده گمشده خود.

4- میزان XP دهکده گمشده خود.

5- زمانی ( ماه / سال )  که بازی گمشده خود را ساختید.

6- مدل کامل گوشی و یا تبلت خود.

7- چه زمانی( ماه / سال ) متوجه شدید که بازیتان هک شده و یا آنرا از دست دادید.

8- چه شهر و کشوری بازی گمشده خود را برای اولین بار ساختید.

عکس5

توضیحات سوال 1 : در این قسمت اسم اکانت بازی گمشده خود را باید به یاد بیاوریم و بنویسیم در عکس 6 محل نام دهکده مشخص شده است که در عکس زیر  AHA نام دهکده است - نام دهکده در قسمت بالای صفحه بازی و سمت چپ نوشته شده است.

عکس 6

نکته :

در بعضی مواقع سوپر سل بنا به دلایلی دهکده شما را پیدا نمی کند ، مثلا هکر نام بازی را تغییر داده است که شما باید تگ کاربری را در صورتی که سوپرسل بازی شما را پیدا نکرد برایشان بفرستید که در این مورد خودشان دوباره سوال خواهند کرد و در صورتی که سوال نکردند و برای بار اول اطلاعات را می فرستید ، احتیاجی به آن نیست و گرچه بنویسید هم بهتر است و راحت تر دهکده شما را پیدا خواهند کرد در تصاویر زیر نحوه پیدا کردن تگ کاربری ( User Tag ) نشان داده شده است :

پیدا کردن تگ کاربری در صورت درخواست سوپرسل :

1. روی علامت در قسمت سمت چپ بالای بازی کلش آف کلنز کلیک می کنیم

USER TAG CLASH OF CLANS

2. در قسمت My Profile ما ، اعداد و حروفی که با علامت # آغاز شده است را یاداشت می کنیم این تگ کاربری ما است .

USER TAG CLASH OF CLANS

توضیحات سوال 2 : نام کلن یی که در آن عضو بوده اید را می نویسید و تگ کلن را هم در صورت یادآوری بنویسید ، تگ کلن تان با علامت # آغاز می شود و شامل یک سری اعداد و حروف می باشد

نام کلن در عکس فوق IRAN است.

برای دیدن تگ کلن خودتان بر روی آیکون Clan در عکس بالا کلیک می کنید و در پنجره باز شده تگ کلن یی که عضو بودید مشخص می شود.

تگ کلن

تگ کلن مزبور 2YVCR9UG# می باشد که با علامت فلش مشخص شده است.

+ اگر شما عضو کلنی نبودید و یا از کلن اخراج (Kick) شده اید فقط کافی است بنویسید 

I Have Never Been In Any Clan

+ اگر شما در کلنی بوده اید و اخراج نشده اید ، می توانید برای دیدن مشخصات اکانت گمشده خود با سرچ کردن تگ کلنتان با بازی جدیدی کلش آف کلنزی که نصب کرده اید ، اکانت خود را ببینید و اطلاعاتی از اکانت خودتان بدست آورید.

توضیحات سوال 3 : لول (Level) تاون هال خود را در این قسمت می نویسید ، از روی تصویر زیر قادر خواهید بود لول تاون هال خود را تشخیص دهید.

لول تاون هال

توضیحات سوال 4 : میزان XP بازی خود را هم در قسمت بعد می نویسید ، عدد ایکس پی همان عددی است که در داخل ستاره آبی نوشته شده است که در عکس زیر مشخص شده است و ایکس پی دهکده من عدد 9 می باشد و مال شما احتمالا عددی دیگری است !

میزان لول xp بازی

مقدار لول XP بازی در تصویر بالا برای شما مشخص شده است و آنچه که برایمان مهم است عددی است که داخل ستاره آبی  است که مقدار لول XP است  به فارسی تجربه کسب شده نیز می گویند.

+ در صورتی که عضو کلنی بودید و این عدد را به خاطر نمی آورید میتوانید با مراجعه به کلن خود همانطور که در توضیحات قبل گفتیم اطلاعات بازی خود را ببیند و این عدد را پیدا نمایید .

توضیحات سوال 5 : زمانی که بازی خود را ساختید باید به تاریخ میلادی ( ماه / سال ) بنویسید ...

برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی کلش آف کلنز خودتان مطابق راهنمای زیر عمل کنید:

اینجا کلیک کنید:

" آموزش پیدا کردن تاریخ ساخت بازی ClashOfClans" برای سیستم عامل iOS و Android

توجه»

در صورتی که قادر نیستید که تاریخ ساخت بازی تان را از روش بالا پیدا کنید، این تاریخ را باید به صورت تقریبی هم که شده برای سوپرسل ارسال نمایید و چاره دیگری ندارید و تاریخ ساخت اکانت تقریبی هم باشد و نزدیک مثلا حدود 20 تا 30 روز به تاریخ ساخت دقیق اکانت تان مورد قبول واقع می شود و هیچ گونه بهانه و درخواست و التماس و خواهش هم مورد پذیرش قرار نمی گیرد!

برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی می توانید از این ابزار تبدیل تاریخ استفاده نمایید :

+ همچنین می توانید برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی از این سایت استفاده کنید(( اینجا کلیک کنید )) در این سایت به راحتی می توانید تاریخ مورد نظر خود را به میلادی محاسبه کنید.

+ برای نوشتن تقریبی تاریخ ساخت بازی گمشده تان می توانید از این جمله انگلیسی استفاده نمایید:

که به جای دو ماه / سال - دو اسم ماه تقریبی پشت سر هم را می گذاریم مثلا اگر حدس می زنیم که بازی بین فروردین تا اردیبهشت 1390 ساخته شده است می نویسیم :

I Think It Is Between April 2011 Or May 2011

توضیحات سوال 6 : در این قسمت مدل کامل گوشی یا تبلت خود را می نویسید ، مدل گوشی یا تبلت را باید بصورت کامل بنویسید ، بطور مثال بنویسید Samsung Galaxy S5 و یا Apple iPhone 6 Plus   ذکر مارک و مدل و همچنین نام گوشی شما ضروری است.

همچنین می توانید با اجرای برنامه CPU-Z بر روی گوشی مدل و نام دقیق گوشی خود را پیدا کنید .

برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید [دانلود برنامهCPU-Z]

بعد از نصب برنامه CPU-Z و اجرا کردن آن وارد Tab DEVICE برنامه شده و در همان سطر اول مدل گوشی و نام گوشی بطور دقیق درج شده است ، مطابق تصویر زیر:

دیدن مدل گوشی توسط CPU-Z

در صورتی که به جیمیل بازی تون که بازی روی آن Save بوده ، دسترسی دارید و هک نشده است هم میتوانید از این روش هم استفاده کنید و تاریخچه ایی از گوشی هایی که با آن متصل شده اید را مشاهده کنید و مدل و نام گوشی ها را ببینید و تشخیص بدهید و مدل آن برای ما مهم است که آن هم باید نوشته شود.

جهت دیدن تاریخچه گوشی های متصل شده به جیمیلتان [ اینجا کلیک کنید ]

+ اگر از برنامه های شبیه ساز اندروید مثل بلواستکس برای بازی استفاده می کنید ،هیچگاه از آن نامی نبرید! چرا که شرکت سوپرسل (سازنده بازی کلش آف کلنز ) از این برنامه ها پشتیبانی نمی کند و دهکده شما را بر نمی گرداند و چه بسا که دهکده تان را برای همیشه بن ( قفل ) کند.

برای این امر که سوپرسل متوجه نشود که ما از شبیه ساز بلواستکس استفاده می کنیم و بازی ما را برگرداند چندین راه فعلا موجود می باشد که مدل یک مدل گوشی را به سوپرسل معرفی کنیم :

برای این کار می توان از قسمت ستینگ بلواستکس مدل و نام گوشی شبیه سازی شده را مطابق راهنمای زیر پیدا کرد :

نکته مهم

بازی باید روی بلواستکسی باشد که بازی روی آن روز اول نصب شده است و در صورتی که بلواستکس را پاک کرده اید و از بلواستکس دیگری در حال حاضر استفاده می کنید ، ممکن است اطلاعات آن و مدل شبیه سازی شده با آن بلواستکس قبلی که پاک کرده اید،  فرق داشته باشد به هر حال امتحان کنید و شاید مدل شبیه سازی شده تغییر نکرده باشد و آنرا برای سوپرسل بفرستید.

در صورتی که به جیمیل بازی تون که بازی روی آن Save بوده ، دسترسی دارید و هک نشده است هم میتوانید از این روش هم استفاده کنید و تاریخچه ایی از گوشی هایی که با آن متصل شده اید را مشاهده کنید و مدل و نام گوشی ها را ببینید و تشخیص بدهید ، معمولا گوشی های شبیه سازی شده توسط بلواستکس نام سامسونگ را نشان می دهند و مدل آن برای ما مهم است که باید نوشته شود.

جهت دیدن تاریخچه گوشی های متصل شده به جیمیلتان [ اینجا کلیک کنید ]


همچنین می توانید با اجرای برنامه CPU-Z بر روی گوشی و یا بلواستکس خود مدل گوشی و یا گوشی شبیه سازی شما روی بلواستکس را پیدا کنید .

برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید [دانلود برنامهCPU-Z]

بعد از نصب برنامه CPU-Z و اجرا کردن آن روی بلواستکس ، وارد Tab DEVICE برنامه شده و در همان سطر اول مدل گوشی و نام گوشی شبیه سازی شده ، بطور دقیق درج شده است ، مطابق تصویر زیر:

دیدن مدل گوشی توسط CPU-Z

توضیحات سوال 7 : در این قسمت تاریخی که بازی تون هک شده را برایشان می نویسید ( اگر دقیق نمی دانید بطور تقریبی بنویسید ) - مثلا بنویسد  I Think Date My Game Hack و به جای Date تاریخ را به میلادی می نویسید. این تاریخ به آنها کمک میکند که فعالیتهای مشکوک را در آن تاریخ ببینند و بررسی بیشتر کنند این گزینه برای افرادی است که بازیشان هک شده است و افرادی که بازیشان به علت Save نبودن از دست داده اند احتیاجی به نوشتن این تاریخ ندارد.

توضیحات سوال 8 : چه شهر و چه کشوری بازی خود را برای اولین بار ساختید ، برای تعیین شهر و کشور خیلی ها به مشکل می خورند .

اگر روز اول با ف ی ل ت ر ش ک ن اکانت خودتان را ساختید نباید بنویسید : ایران ! 

دقت کنید این سوال یکی از مهم ترین سوالهاست که خیلی ها در آن رد میشوند! اولا که باید بدانید سرور آن ف ی ل ت ر ش ک ن متعلق به کدام کشور بوده است ، که به همین خاطر باید دوباره به آن ف ی ل ت ر ش ک ن  وصل شوید و به آدرس های زیر که گذاشتیم مراجعه کنید و در این سایت ها شهر و کشور را می نویسد و همان را برای ساپورت بازی کلش آف کلنز بفرستید.

سایت  WhatIsMyIpAddress.com 

سایت Ip2Location.com

در صورتی هم که بازی را با ف ی ل ت ر ش ک ن نساخته اید باز لازم است که به یکی از این دو سایت بالا مراجعه کنید و شهر و کشور دقیق ISP اینترنتی خود را پیدا نمایید و طبق همان محل شهر و کشور نشان داده شده ، آنرا برای ساپورت بازی ارسال نمایید چرا که بعضی از سرویس دهنده های اینترنتی شما در شهر شما - از شهر دیگری سرویس خود را تامین می کنند که با مراجعه به دو سایت بالا مشخص می شود.

خوب تمام شد ! در زیر هم  با توجه به توضیحات داده شده یک نمونه ایمیل درخواست برای بازیابی اکانت Save نشده و یا بازی هک شده به سوپرسل مطابق شکل زیر است را برایتان آماده کرده ایم ! که با الگو گرفتن از آن می توانید با اندک تغییراتی آنرا استفاده کنید.

نمونه ایمیل درخواستی به سوپرسل - برای دیدن سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

چند نمونه متن برای مشکلات شما در زیر گذاشته ایم که می توانید در ابتدای نمونه متن بالا برای سوپرسل ارسال کنید تا آنها مشکل شما را بدانند و بهتر حل کند:

 • اگر کسی در بازی شما هست (هکر) و مزاحمت ایجاد می کند ، نمونه متن درخواست زیر را ارسال کنید و سپس اطلاعات بازی تان :

Hi
I Think Someone Is Logging Into My Account Without My Permission
Would You Please Kick Him/Her Out ?1
Thanks

 • اگر پسورد جیمیل خود را تغییر داده اید ولی هنوز هکر مزاحمت ایجاد می کند نمونه متن زیر را برای سوپرسل ارسال کنید :

Hi

Someone Is Playing My Game And I Want To Kick Him Out

I Have Changed My Password But He Is Still Making Me Problem
Thanks

 • اگر قصد دارید که جیمیل خود را تغییر دهید و بر روی یک جیمیل دیگر بازی را Save کنید ، نمونه متن درخواستی زیر را ارسال کنید :

Hi

I Want To Unlink My Gmail So I Can Link My Game To a New Gmail Account

Thanks

توجه داشته باشید که با درخواست تغییر جیمیل در صورتی که هکر در بازی شما باشد ، مشکل تان حل نمی شود و باید از نمونه متن های دیگر در بالا استفاده کنید.

 • اگر بازی شما روی گوگل پلاس Save نشده است و حالا بازی شما پاک شده است و با آموزش هایی که برای Load شدن بازی در سایت هست استفاده کردید و بازی شما Load نمی شود و یا گوشی شما گوگل پلاس را ساپورت نمی کرده است و حالا بازی از مرحله یک شروع می شود از نمونه متن زیر استفاده کنید :

Hi
My Village Not Save On Google Plus & I've reset the phone and my Game Cleared
Thank you For Help Me

.

خوب حالا بعد از نوشتن ایمیل ، موقع ارسال آن است که از گزینه های سمت راست و بالای صفحه آنرا برای سوپرسل ارسال می کنیم ، شما می توانید عکس هم ضمیمه ایمیل تان کنید که در عکس 7  گزینه های ارسال ایمیل و عکس مشخص شده است.

عکس 7

بعد از ارسال ایمیل شما حداقل یک هفته باید صبر کنید تا پاسخ تان را بدهند .

ممکن است دوباره از شما سوالات دیگری از اکانت تان بپرسند ، از سوالاتی که بیشتر می پرسند درخواست رسید خرید جم است در صورتی که برای بازی جم خریده اید اولین رسید خریدتان را می خواهند ، برای پیدا کردن اولین رسید خرید جمتان  کسانی که خودشون با گیفت کارت خرید می کردن و گوگل هستند میتوانند از wallet.google.com قسمت اول یعنی Transactions رسید های خرید رو ببینند. افرادی هم که اپل هستن توی قسمت اکانت در برنامه آیتونز کامپیوتر قسمت Purchase History میتوانند مشاهده کنند. در واقع اگر رسید داشته باشید مهر تایید می زنید روی حرفتان که شما صاحب بازی هستید ضمنا توجه داشته باشید که برای ورود به Google Wallet احتیاج به ف ی ل ت ر ش ک ن دارید و بدون آن نمی توانید وارد شوید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد پیدا کردن اولین رسید خرید جم به لینک های آموزشی زیر مراجعه نمایید :

راهنمای گوگل

https://support.google.com/googleplay/answer/2850369?hl=en&ref_topic=3245921

راهنمای اپل

http://support.apple.com/kb/ht2727

اگر هم که برای بازی جم نخریده اید فقط کافی است بنویسید:

I Have Not Bought Any GEM Till Now

یا

I Have Not Purchased Any GEMs
.
سوال : من دسترسی به رسید خرید جم ندارم و جیمیلم هک شده و یا از سایتی هم که جم خریده ام رسید ندارد و یا ارائه نمی کند ! در این مورد چکار کنم ؟
بیشتر موارد اکثر کاربران از سایت های ایرانی برای خرید جم استفاده می کنند و با توجه به نوع خرید از این نوع سایت های ایرانی  آنها نمی توانند هیچگونه رسید معتبری برای خرید جم ، به شما بدهند تا شما بتوانید آن را به سوپرسل ارائه دهید و سوپرسل نیز با توجه به اینکه خرید جم انجام شده است ، دائما درخواست این رسید را خواهند کرد و تا آنرا ارائه نکنید ، هیچ کاری برای برگرداندن اکانت شما انجام نخواهند داد ، در صورت بروز این مشکل تنها راهی که برای شما باقی می ماند این است که برای سوپرسل بنویسید که جیمیل شما هک شده است و بنابراین دسترسی به Google Wallet برای ارائه رسید خرید جم ندارید و این مورد را ممکن است که قبول کنند و همکاری کنند و یا مورد قبول قرار نگیرد به هرحال شما این جمله زیر را برایشان می نویسید :
Hi
I Have No Access To The Gmail Account Because It’s Hacked , Therefor I Cannot Go Through The Google Wallet To Find The Gem Receipt

بعد از ارسال درخواست تان ،سوپرسل (پشتیبان بازی ) ، بازی شما را برای اینکه آزمایش کند که صاحب دیگری ندارد،  BAN ( عدم ورود به بازی )  می کند تا اگر صاحبی دیگر داشته باشد اعلام کند ، البته بیشتر مواقع برای اینکار از شما اجازه می گیرد که باید موافقت کنید تا بازی BAN شود و عمل بازیابی اکانت شما ادامه یابد در غیر اینصورت ادامه پروسه بازیابی اکانت متوقف می شود .

معمولا این درخواست را از شما می کند ( تصویر زیر )

که در صورتی که درخواست بالا یا مشابه آن را کرد باید پاسخ بدهید :

I AGREE FOR BAN GAME

بعد از موافقت شما برای BAN شدن بازی سوپر سل به شما از طریق خود بازی اعلام می کند که بازی شما چند روز بن می شود تا صاحب اصلی اکانت مشخص شود و در صورتی که شما صاحب اکانت هستید با این شماره تیکت به ما ایمیل بزنید.

شماره تیکت در اصل همان شماره پرونده شماست که برایتان در سوپرسل تنظیم می شود و از روی این شماره ، شما شناسایی می شوید و  با این شماره می فهمند که موضوع مربوط به کدام اکانت بازیکنان است

متن ایمیلشان شبیه چیزی مثل این ممکن است باشد :

Account Banned While We Verify Ownership

 شماره تیکت If You Want To Request Ownership Pleasecome Back With Ticket Number 

تصویری از پیام داده شده برای بن شدن توسط سوپرسل و شماره تیکت داده شده 6207117#

شما هم باید 2 روز صبر کنید و بعد از اینکه BAN تمام شد و بازی باز شد از طریق بازی ادعای مالکیت بازی را کنید و اگر به بازی دسترسی ندارید از طریق جیمیلتان به ایمیل clashofclans.account@supercell.com تماس بگیرید ( یا هر ایمیلی که ممکنه خودشان گفته باشند ) و بنویسید که من  صاحب این اکانت من هستم ، این هم شماره تیکت نامبرم است. از متن انگلیسی زیر برای پاسخ می توانید استفاده کنید :

»» توجه کنید درخواست بالا را هنگامی بفرستید که BAN بازی برداشته شود و به بازی بتوانید وارد شوید.

به جای شماره تیکت عدد داده شده توسط سوپرسل را می نویسید و ایمیل را توسط جیمیلی که می خواهید بازی روی آن ذخیره شود ارسال می نمایید..

سوال : من تمام کار ها را انجام دادم ، ولی برای اینکه ادعای مالکیت کنم نه دسترسی به بازی دارم و همچنین به من تیکت نامبر هم داده نشده است ! چکار کنم ؟

در بعضی موارد سوپرسل به شما تیکت نامبر نمی دهد ، چون لازم نمی داند ، که هیچ اشکالی بوجود نمی آید ، در صورتی که این مورد برای شما بوجود آمد ، شما باید فقط از همانجایی که با آنها در حال مکاتبه بودید و اطلاعات بازی خود را فرستادید و پاسخ گرفتید ، درخواست ادعای مالکیت خود را مطابق نمونه متن بالا بفرستید و فقط خط سوم آن که شامل تیکت نامبر است را ننویسید.

همچنین بعضی ها به بازی هک شده خود برای اینکه بدانند بازی شان BAN آن تمام شده است یا خیر ، دسترسی ندارند ، که ادعای مالکیت کنند ، در صورتی که این مورد هم برای شما بوجود آمد ، بعد از 48 ساعت شما ادعای مالکیت خود را از همانجایی که با آنها در حال مکاتبه بودید و اطلاعات بازی را فرستادید ، ارسال کنید و منتظر پاسخ یا کد بازیابی بازی باشید.

در بعضی مواقع سوپرسل سوالاتی اضافه نیز می پرسد ، یکی از این سوالات این است که آیا بازی را به فیسبوک متصل کرده اید و اگر متصل کرده اید ، ID فیسبوک را ارسال نمایید و معمولا سوالشون به این شکل است :

اگر شما بازی را به فیسبوک متصل نکرده اید کافی است در جواب این سوال بنویسید:

اگر شما بازی را به فیسبوک متصل کرده اید کافی است کارهای زیر را انجام دهید و ID فیسبوک خود را برایشان ارسال نمایید :

1. به فیسبوک خود با دادن نام کاربری و پسورد خود وارد می شوید.

2. آدرس فیسبوک خود را که در بالا و در قسمت آدرس بار مرورگر خود هست را کپی می کنید ، این آدرس به شکل های زیر می باشد :

3. سپس وارد سایت http://findmyfbid.com می شوید و آدرس فیسبوک خود را در سایت مزبور وارد میکنید و دکمه Find numeric ID را می زنیم .

4. سپس در پنجره بعدی شماره ایی به ما می دهد که همان شماره ID فیسبوک ما می باشد ( شکل زیر )

و برایشان ID فیسبوک را ارسال می کنیم و می نویسیم My ID FaceBook : 24353623

بعد از آن سوپر سل برای شما یک کد مخصوص می فرستد که باید آنرا در داخل بازی جدیدی که ساخته اید و Save هم کرده اید بزنید و خواهید دید که بازی قدیمی شما لود می شود و دهکده تان بر می گردد ! توجه کنید که اگر کد بازیابی داده شده را روی بازی دیگری بزنید ، آن بازی حذف می شود ، پس حتما کدبازیابی دهکده را روی یک بازی جدید و Level 1 که ساخته اید و روی یک جیمیل جدید Save کرده اید ، بزنید.

نحوه استفاده از این کد بازگرداندن دهکده و اینکه این کد مخصوص را چگونه استفاده کنیم در این مطلب آموزش داده شده است (( اینجا کلیک کنید ))

امیدواریم که دهکده گمشده شما با این راهنمایی برگردد .لبخند

کپی برداری با ذکر منبع و لینک سایت ما مجاز می باشد

توجه :
قسمت نظرات این مطلب غیر فعال است.
مشکلات و سوالات خود را در انجمن سایت  (( اینجا کلیک کنید )) مطرح نمایید و پاسخ بگیرید.


تبلیغات شما:
جهت تبلیغ محصولات خود در زیر همه پست ها با ما تماس حاصل نمایید.

نظرات (۹۸۷)

 1. سلام من کلش را دارم ولی جیمیلی ک کلش روی ان ذخیره کردم را فراموش کرده ام چطور جیمیل را پیدا کنم؟
  • پاسخ:

   یادتون نمی یاد باید درخواست تغییر جیمیل به سوپرسل ارسال کنید تا کد ریکاوری بدهند
 2. Mohammad Sabzevari

  اقا من وقتی بازیو پاک کردم دوباره نصب کردم وقتی میخواستم بازیمو از رو جیمیل قبلی بالا بیارم اکانت لول یکم به اون جیمیل وصل شد و ه رکار میکنم همون اکانت لول یک هی کانکت و دیسکانکت میشه و بازی قبلیم لود نمیشه و من به سوپرسل پیام وادم که نمیتونم بازی رو لود کنم و اونا هم اطلاعات خیلی دقیق اکانت منو میخوان تا کد ریکاوری بدن به نظرتون جواب بدم کد ریکاوری میدن؟
  • پاسخ:

   بله
 3. سلام من وقتی میخاستم چن روز پیش کلش رو به ورژن جدید اپدیت کنم همه چی برگشت به اول بعد از اپدیت لول 51 و تن هال 5 بودم به این تیم ساپورت کلش پیام دادم همه اطلاعات رو هم نوشتم الان دوباره سوال کرده که اسم اکانت قبلی شما چی بوده منم سه بار اینو براشون فرستادم خاستم بپرسم اون اموزش پیدا کردن تگ کاربری که گزاشتین الان که من اگه اونو براشون بفرستم اون شماره مال قبلی هس یا مال اکانت الانه ؟؟ الان دوباره اسم دهکده قبلی رو بفرستم یا تگ کاربری رو ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین ممنون
  • پاسخ:

   تگ کاربری تون را بفرستید - احتمالا پیدا نمی کنند اگه مشکلی هست - فعلا بفرستید تا ببینید چی میگن ...
 4. Mohammad Sabzevari

  سلام من قبلا بازیم هک شده بودو با راهنمایی های شما هکرو بیرون انداختم اما وقتی بازیو پاک کردم دوباره نصب کردم دیگه از رو اون جیمیل بالا نیوند حالا میتونم درخواست بدم برای کد ریکاوری بازیم با اطلعاتی که دارم
  • پاسخ:

   شما گوگل را آپدیت کنید و امتحان کنید - بعید می دونم بازی تون روی گوگل ذخیره نباشد و از روی همون جیمیل باید بازیتون لود شود
 5. سلام من اون مراحلی ک گفتین رو رفتم نتونستم جواب بدم سوالات هم اینا هس اگه امکان داشته باشه بگین چجوری ب اونا جواب بدم ممنون میشم اگه زودتر بگین . سوال 5 هم ازم میپرسید اگه جم خریدین بگیم منم ک نخریده بودم واسه همین اونو ننوشتم .
  1. date and time of your last playing session.
  2. when and where(which month) did you start playing this account??
  3. how and when did you lost your village?
  4. what device ( model#) do you use to play the account?
 6. سلام من لول 67 بودم که اکانتم پاک شد و چند تا چیز داشتم اپدیت میکردم و الان با اون اکانتم رفتم به کلنی که اکانت پاک شدم توش بود و دیدم لول 68 شدم الان برای انتخاب xp باید کدوم رو بزنم 67 یا 68 لطفااا بگییید و در ضمن چند روز پیش اکانتم پاک شد
  • پاسخ:

   آخرین اطلاعات بازی را بفرستید
 7. hi chief
  thanks for contacting us back
  after verifying the details with our records i am sorry to say that we have not received the complete information that we had asked for i can understand how difficult it is to remember the date of creation of your village only the sole owner oh the village will be aware of the date when the village was created
  hence ,to assist you further i suggest you to provid us with at least the near perfect (if not accurate)date(month and year mm/yy)when you created your account.but provided date is not matching with our date base.
  also i requst you to get back to us with the previous name of your lost village not the present name this is to recover your lost village
  i need these details to ensure that the village being dealt with belong to none but the genuine owner i hope to hear from you again soon
  regards
  سلام وقتی به سوال ها جواب دادم در پایان این پیغام ارسال کردند این یعنی چی؟
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی + نام قدیم و نام جدید دهکده را بفرستید
 8. سلام داداش تاریخ ساخت بازیو اگه یادمون نیست چجوری بفهمیم؟؟؟؟
  • پاسخ:

   راهی نیست - باید حدسی بنویسید یا از روشی که گذاشتیم در بالا استفاده کنید
 9. سلام راه دیگه ای نیست لیولم ٧٣ بود نمیخوام گوشیم رو عوض کنم یا برم رو بلو استیک خواهشا اگه راهی هست بگید
  در ضمن به سوپر سل هم گفتم گوشیم از گوگل پلی پشتیبانی نمیکنه
  • پاسخ:

   نه ! منوی کد زدن فقط به گوشی هایی که به گوگل پلی وصلند یا گیم سنتر وصلند - فعال می شود و در غیر اینصورت منوی ش غیر فعال است و نمی آید
 10. ببخشید هیچ راه دیگه ای نداره که گوشی جدید تهیه نکنم یا رو بلو استیک نرم خواهشا
  • پاسخ:

    نمی شه ! بازی فقط به گوگل در ارتباط است و یک دیوایس اندرویدی یا ios برای سیو و یا لود بازی نیازمند است.
 11. سلام
  گوشی من لنوو هست گوگل پلی روش نصب نمیشه رمز رو دریافت کردم ولی چطوری بدون گوگل پلی ازش استفاده کنم
  • پاسخ:

   خب باید گوشی جدید تهیه کنید یا روی بلواستکس بازی کنید
 12. i see that previously you have contacted changing the google plus account which is linked to your village and have not provided us with the details which we had asked for
  if you feel that your account is compromised pleas get back to us with the following details
  .when (which month) did you start playing this account?
  .were (which city) did you create the account?
  .when did you notice that your account was compromised?
  .how many different devices are you playing from and what models are they ?

  please keep in mind these responses are critical for determining if the account belongs to you without them we will not be able to recover the account

  after receiving your answers we ll determine the status of your account and replay as soon as possible
  این بود پیام قبلیش جواباشو چجوری بفرستم؟ بعدش بن میشم؟
  • پاسخ:

   مطلب بالا را بخوانید و انجام دهید - قسمت نظرات را هم بخوانید توضیح کامل داده ایم
 13. i understand your concern as informed you earlier please get back to us with all the information that we have mentioned in the previous message so that i can continue with the verification and help you out
  please let me know if you have any other questions or comments
  بعد اینکه من پیغام دادم هک شدم این پیغام اومد چی خواسته؟
  • پاسخ:

   اطلاعات یی که ازتون خواستند در ایمیل قبلیشون را براشون نفرستادید - جواب اونا رو می خوان
 14. مصطفی یاکا

  سلام خسته نباشی من گوشیم ریست کردم کلشم پاک شده دوباره نصب کردم ولی از اول اومده
  جیمیلمم ندارم
  میتونم کلش قبلیم برگردونم ممنون میشم راهنمایی کنید...
  • پاسخ:

   باید جیمیل بازی را در گوشی سینک کنید و اگه نمی تونید باید با داشتن اطلاعات بازی با سوپرسل تماس بگیرید
 15. محمد مهدی

  سلام این پیامو سوپر سل داده از من چی میخواد.two fish arein a tonk one turns toگ?theot her and asks how doyou drive this t hing jokeasidewhat can we nepyou with
  • پاسخ:

   نفهمیدم ! غلط املایی زیاد داره
 16. سلام، مرسی اگه میشه زود جواب بدین
  من اول کلشم رو یه جیمیل سینک بود بعد اون جیمیل رو دلیت اکانت کردم و یه جیمیل حدید ساختم و کلشو زدم رو اون سیو بشه اما سیو نشد، حالا کلشم پریده من باید چی بگم بهشون؟؟؟ ترخدا زود جواب بدین
  • پاسخ:

   بگید بازی را با پاک کردن جیمیل از دست دادید و تقاضای سیو بازی را روی یک جیمیل دیگه کنید و اطلاعات بازی را بدهید و کد بازیابی را بگیرید
 17. سلام، بازیم پاک شده، یه بازی جدید نصب کردم به سوپرسل پیام دادم تو مدتی که منتظر جوابم میتونم با بازی جدید برم تو کلن قبلی؟
  • پاسخ:

   بله - می تونید ولی اگر ادعای هک شدن کردید باید با یک گوشی و سرویس اینترنت دیگه به بازی متصل شوید که بهتره
  • پاسخ:

   از طریق همان بازی - که یک علامت تعجب کنار چرخ دنده پایین بازی نشان داده می شود
 18. برای ابدیت جدید باید چجوری اقدام کرد
  می خوام اکانت قبلی مو پیداکنم
  سیو هم کرده بودم ولی مثل جریان علی پیدا نمیکنه
  باید چکارکنم
  جواب سوالمو یابه جیمیل پایین
  بفرستید یاتوی همین سایت بزارید
  omidnoferesti1379@gmail.com
 19. سلام من جمیل هک شده وهکر الان داره با اکانتم انلاین میشه من با bluestacks بازی میکردم جمیلم هر کاری کردم نشد recovry کنم میخواستم بدونم میشه کاری کرد اکانتم بفرستم رو جمیل دیگه و الانم میتونم با اکانت انلاین شم ولی هکر انلاین میشه میخاستم بدونم با اکانت خودم تیکت کنم یا با اکانت جدید ممنون میشم جواب دهید
  • پاسخ:

   شما مطابق راهنمای بالا اقدام کنید - بازی جدید بسازید و روی یک جیمیل دلخواه سیو کنید که کد را دادند با زدن کد بازیابی جیمیلتون هم عوض شه ... فقط سوپرسل می تونه اینکارها را براتون انجام بده و نه خودتون
 20. سلام
  دوست عزیز من کارهای که گفتین انجام دادم حالا میگه توضیح بدین چی شد که بازیتون پاک شده اگه میشه یه متن برام بزارین تا جوابشو بدم(می خواستم یه اکنت دیگه نسب کنم که بعد فهمیم بازیم ذخیره نبود)
  اگه کمک کنید ممنون میشم.
  • پاسخ:

   my game not save on google plus and Not stored on Google Plus
 21. سلام . اول از سایت خوبتون تشکر میکنم . میخواستم بدونم عدد ایکس پی همون عدد داخلستاره ی ابی رنگ هست یا عددی که جلوش نوشته ؟ اخه بعضی سایتا میگن باید عدد جلویی رو بزنی
  • پاسخ:

   مطابق همین چیزی که ما نوشته ایم - درست است.
 22. سلام میخواستم بدونم کلش من اپ نمیشد جیمیل هم زده بودم ولی پاک شد دوتا اکانت داشتم هردو شون جیمیل باهم بود اکانت قدیمیم رونشون نمیده اما اکانت جدیدم رو نشون میده حالا چیکار کنم راهنماییم کنین مرسی
  • پاسخ:

   گوگل پلی را اپدیت کنید
 23. سلام داداش من اون کد رو زدم و بازیم اومد حالا اگه همون کد رو رو یه اکانت دیگه بزنم چی میشه؟؟؟
  • پاسخ:

   کار نمی کنه دیگه اون کد !
 24. امیرعلوی پور

  باسلام خسته نباشیدیه سوال من گوشیم سوخته جیمیل یادم رفته چکارکنم
  • پاسخ:

   باید درخواست تغییر جیمیل دهید از سوپرسل
 25. سلام من کلشموذخیره کرده بودم روجی میل اما الان هرکاری میکنم نه اون اکانت بالامی یادنه بازیم توروخداراهنمایی کنین یک سال داشتم بازی می کردم امکان داره یه کلش دیگه رواکانتم ذخیره شده باشه
  • پاسخ:

   اگه سیو بوده که لود می شه و بازی دیگه ای هم روی آن سیو نمیشه - یک ف ی ل ت ر  ش کن استفاده کتید و گوگل پلی را هم آپدیت کنید
 26. این پیام از من چی میخواد و در جواب به ان چه بنویسم:

  if you know the ip address that your used for accessing your lost account, please send it

  از راهنمایی شما متشکرم
  • پاسخ:

   به اون اینترنتی که بیشتر باهاش بازی می کنید متصل شوید و ip تون ببینید چند است و براشون بنویسید - پیدا کردن ip هم توی سایتهای مخصوص این کار بروید یا بلد نیستید سرچ کنید : " نحوه پیدا کردن ip "   توی گوگل
 27. داداش اگه اون کد رو دوباره رو ی جیمیل دیگه بزنم رو اون سیو میه
  • پاسخ:

   اگه استفاده نکرده باشید - بله سیو می شه
 28. سلام
  می خواستم یه بازی دیگه نصب کنم بعد نتوجه شدم گه بازی قبلیم ذخیره نبود اگه میشه یه متن برام بزارین تا بفرستم.نمی دونم چطور ترجمه کنم.
  مرسی از کمک.
  • پاسخ:

   نمونه گذاشتیم در مطلب بالا و مورد ذخیره نبودن و سیو نبودن روی گوگل پلی را بنویسید که بالا نوشتیم تو نظرات هم بگردید هست
 29. i can see from the history records that you have contacted us before for the lost village. hence i request you to provide us the device details, your user name and email id with which you have contacted us .once we confirm the ownership we will help you to recover your lost village.
  note. we will not be able to proceed further until we confirm all the information
  این مطلب چی میگه هر چی ایمیلو یوزر داشتم براش فرستادم باز هیمنو برام میفرسته 3000هزارتا از نظراتم خوندم نیست که نیست
  • پاسخ:

   نوشته قبلا با ما تماس گرفتید  با یک ایمیل و گوشی قبلا  - مدل گوشی و اون ایدی ایمیل تماس گرفتید را بفرستید - اونو می خواهند !
 30. جناب استاد گفته شده سوپرسل سالنه یک بار اجازه تعویض اسم رو تو اپدیت کریسمس میزاره مثل پارسال . نمیدنم چرا تا ادم اروم و با ملایمت صحبت کنه کسی حرفشو نمیشنوه
  • پاسخ:

   خب انشالله که امسال هم بذاره ... (ولی قبلا که گذاشت یک ویژگی و آپدیت بود که دیگه از این درخواستها راحت بشه)
   مساله صحبت و ملایمت و این حرفها نیست ، چون سوالتون تکراری بود و صدها بار در قسمت نظرات در مطلب تغییر نام دهکده پاسخ دادیم دوست عزیز
 31. با عرض سلام خدمت شما گزینش کننده ی پیام ها این پیامم مثل بقیه نشون نده چنتا انتقاد ازت دارم اولن که چند ماه پیش اگه پیام میدادیم به شما همون روز جواب میگرفتیم ولی به سوپرسل پیام دادنی یه هفنه طول میکشید جواب بده اما حالا که سوپرسل نیم ساعته جوابه پیامارو میده شما دو روز مارو در انتطار میزاری اخرم جواب نمیدی .دوست عزیز اگه سوپرسل تو این اپدیت که تو همین روزا میاد امکان تعویض اسم بده این همه بیچاره که اکانتشون هک شده چیکار کنن . لطفا حداقل پیامو جواب نمیدی تو سایت بزارش که بدونیم حداقل پیام رسیده جواب نگرفته از یه راه دیگه اقدام کنیم.با تشکر
  • پاسخ:

   بارها توضیح دادیم و در نظرات هم نوشتیم که تغییر اسم به سختی انجام میشه و سوپرسل 2 شرط گذاشته اول اگه اسم دهکده ، نام و نام خانوادگی باشد و دوم اینکه توهین آمیز و خط قرمزههاشون باشد فقط تعویض می کنند که باید ثابت کنید و به انگلیسی باهاشون چونه بزنید و راضی شون کنید ....
   اگر به قسمت مربوطه و نظرات را می خواندید جوابتان را می گرفتید و شما نظرات و مطالب را می خواندید ، جواب را پیدا می کردید
 32. سلام خواستم بدونم اکانتی رو که روی اندروید بازی میکردم و پاک شده را میشه مراحل برگشت را روی ایفون انجام داد؟
  • پاسخ:

   بله
 33. سلام
  دوست گرامی اگه میشه جواب سوال منو بدین الان دو روزه که سوپرسل بهم جواب داده میترسم دیر بشه.
  فدایی داری
  • پاسخ:

   میگه توضیح دهید که چگونه روستای خود را از دست دادید
 34. سلام داداش من نمیدونم چه متنی برای اخراج هکر استفاده کنم خواهش میکنم کمکم کنید متنو برام بزارید لطفا
  • پاسخ:

   توی مطلب هست و نظرات هم بخوانید نوشتیم
 35. با سلام و خسته نباشید بابت سایت خوبتون
  من همه مراحل رو انجام دادم.سوپر سل ایمیل داد ک village منو پیدا کرده و یک کده 8. رقمی بهم داد ک با وارد کردنش میتونم کلشم رو برگردونم.ولی نمیدونم کجا باید این کد رو وارد کنم.
  لطفا کمکم کنید.ممنون
  • پاسخ:

   توضیح دادیم در آخر مطلب بالا
 36. این پیام ازمن چی میخاد


  if you know the ip address that you used for accessing your lost account
  • پاسخ:

   شهر وکشور بازی یا همون آی پی تون را می خواهد
 37. سلام
  کارهای که گفتین انجام دادم الان این پیام برام فرستاد لطفا کمک کنید ترجمه کنم.
  THANK YOU FOR CONTACTING us and playing clash of clans.
  i appreciate you for providing the details of your lost village.in additional kindly let us know the reason how you lost your village?
  we hope to hear from you soon.have a great day!
  ممنون میشم اگه کمک کنید.
  • پاسخ:

   میگه توضیح دهید که چگونه روستای خود را از دست دادید
 38. سلام دوست عزیز چرا جواب منو نمیدین خواهش میکنم کمکم کنین من تمام مراحلو رفتم بازیمم برگردوندم رو یه جیمیله جدید زدم ولی هکر بازم میاد تو بازی داره خراب میکنه بازیمو. کمکم کنید یه متن برام بزارید بفرسم بگید با چه جیمیلی مکاتبه کنم تو روخدا توضیح کامل بدید ممنون میشم
  • پاسخ:

   باید دوباره به سوپرسل درخواست بدهید که هنوز مزاحم در بازی است لطفا اخراجش کنید. از همان بازی اقدام کنید
 39. داداش خدا خیرت بده کد رو بم دادن و کانتم بر گشت خیلی دمت گرم ایول داری
 40. سلام در پایین گفتم بودم که یه اکانت حدود یکماه پیش خریده بودم و....
  و گفتین بنویسید اکانم هک شده و شاید فرجی شد....
  منم فرستادم و جواب دادن که تو ترجمه مشکل دارم..
  اینم عکس از پیام
  http://uupload.ir/files/fj5s_img_0289.png
  http://uupload.ir/files/nqge_img_0290.png

  مشه ترجمه کنید ببینین چی میخوان تا بفرستم.>؟

  در ضمن اینکه بازی از اول روی جیمیل بود و بعدا لینک شده رو گیم سنتر و پیام با بازی رو اپل دادم مشکلی نداره که>!/
  بازم ممنون
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی و شهر و کشور ساخت بازی و چی شد که بازی را از دست دادید و مدل گوشی هایی که بازی کردید را می خواهد و با توجه به خریده شدن اکانت پاسخ دادن به این سوالات از طرف شما سخت است ! چون صاحب بازی نبوده اید.
 41. سلام .هوورا کد برگرداندن بازیمو بهم داد ولی نمیتونم کجا باید بزنم لطفا کمکم کنید .
  • پاسخ:

   در مطلب بالا نوشتیم - آخر مطلب لینکش هست
 42. سلام خسته نباشی داداش بعد 3 تا 7 روز جواب بدن اگه اطلاعات دزست باشه درخواست میکنن که بازی رو بن کنن؟؟؟
  • پاسخ:

   بستگی داره ... بعضی مواقع اصلا تقاضایی نمی کنند و کد را می دهند
 43. سلام من حدود یک ماه پیش یه اکانت لول بالا خریدم و به محض گرفتن پسورد جیمیل رو عوض کردم و بازی رو هم رو اپل ایدی لینک کردم/
  الان چند روزی هستش که طرفی که اکانت ازش خریدم میاد رو بازی متوجه شدم که بازی رو پاک نکرده بود به هر حال میاد و دهکده رو میریزه بهم/
  دو روز پیش هم میخواستم وارد بازی بشم که با پیغام بن شدن اکانت روبه رو شدم که در آخر پیغام تیکت نامبر داده بود فکر کنم اون طرف درخواست بن شدن رو به سوپر سل فرستاده بود...البته من تیکت نامبر رو یادداشت کردم
  ولی الان بازی باز شد و میتونم وارد بازی بشم هم با اپل ایدی هم با جیمیل ولی اون طرف میاد رو بازی و اذیتم میکنه
  میخواستم بدونم میتونم از بازی بندازمش بیرون؟
  البته من شهرساخت بازی و تاریخ ساخت رو هم میدونم
  ممنون میشم راهنماییم کنید...
  • پاسخ:

   برای بازی های خریداری شده ، کاری نمی توان کرد و فروشنده می تواند بازی خود را با اعلام اینکه هک شده است ، پس بگیرد و الان با درخواست دیگری می تواند اکانت را Lock کند و شما دیگر نمی توانید به همان بازی هم وارد شوید.
   به هر حال شما درخواست تون را بفرستید و بگید هک شده ام و هنوز مزاحم دارم  ، شاید فرجی شد! و کد lock برایتان فرستادند.

   لطفا بازی نخرید !
 44. ۱۶ آذر ۹۴ ، ۲۱:۰۸

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  لطفا راهنماییم کنین
  ک نفر ادعای مالکیت کرده واسه اکانته من واسه همین 2 روز بن کرد منو. وقتی از بن در اومد خوب بود یکهو قلف شد اکانتم
  حالا باز درست شده اما یک نفر دیگه هم با اکانت من داره بازی میکنه
  سریع رفته 500 تا جم هم گرفته
  حالا کلش واسه من پیام داده از رسید خرید جم واسش اسکرین شات بگیرم
  آخه من که جم نخریدم حالا چطوری باید ثابت کنم اون هکره جم خریده؟؟؟
  حالا رسید فاکتور ندارم
  لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ:
  بگید که جم را هکر خریده و من نخریدم و اطلاعات دیگر بازی را دقیق باید بدهید

  ادمین جان گفتم الان دوباره پیام داده که بالاخره باید رسید بدی فرق نمیکنه ...
  کامل توضیح دادم بهش اما میگه تا اسکرین شات نگیری نمیتونیم اکانتتون رو برگردونیم...
  لطفا راهنمایی کنین
  • پاسخ:

   خوب این رسید اگه از گوگل پلی خریده باشه باید توی گوگل ولت تون باشه ! وگرنه چجوری اون تونسته با جیمیل شما بخره  و بازی را به اون دادن !؟ تاریخ ساخت بازی را از کجا آورده ؟! مدل گوشی شما رو همچنین ؟!  شهر و کشور ؟! اگه بازی را شما خریده اید که باید بی خیال بازی شوید ! فقط با یک رسید خرید جم - بازی را نمی دهند و همه اطلاعات را باید داشته باشد.
 45. سلام برای نوشته شده بود که زمانی که دهکده خود را گم کردید بنویسید من به فلاند نوشتم مشکلی داره
  • پاسخ:

   متوجه نشدم ! اگه منظورتون زبان فنلاندی است - ایراد ندارد
 46. سلام آقا خسته نباشید، از اطلاعات خوبت متشکرم
  من یه سوال داشتم ، وقتی اکانت کلا پاک شده من از کجا باید میزان اکس پی رو پیدا کنم؟ لیدرمون هم میره پروفایلم باز دیده نمیشه عددش،و همینطور تاریخ ساخت بازی، توی توضیحات گفته وقتی بازی دستمونه میشه فهمید، ولی الان که دستمون نیس چی؟ فقط لول دیده میشه، اگه میشه دقیق تر راهنمایی کن خیلی ازت ممنونم،
  • پاسخ:

   xp را که همه می بینند و شما می تونید حتی xp منو هم ببینید ! توی پروفایل نیست ... توضیحات را دقیق بخونید - تاریخ هم  مشکله که یا باید حدس بزنید یا اگه دسترسی به گوگل دارید از همان روشی که نوشتیم اقدام کنید - راهی نیست دیگه
 47. با عرض سلام
  من گوشیمو تعویض کردم بازی پاک شد و روی گوشی جدید لود نشد الان میخوام طبق دستور عمل کارو انجام بدم تو قسمت مدل گوشی مدل اسم گوشی قدیم بزنم یا جدید
  باتشکر
  • پاسخ:

   اگه بازی سیو بوده که نباید پاک شه و لود میشه ... مدل گوشی که بازی را با آن ساختید
 48. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  لطفا راهنماییم کنین
  ک نفر ادعای مالکیت کرده واسه اکانته من واسه همین 2 روز بن کرد منو. وقتی از بن در اومد خوب بود یکهو قلف شد اکانتم
  حالا باز درست شده اما یک نفر دیگه هم با اکانت من داره بازی میکنه
  سریع رفته 500 تا جم هم گرفته
  حالا کلش واسه من پیام داده از رسید خرید جم واسش اسکرین شات بگیرم
  آخه من که جم نخریدم حالا چطوری باید ثابت کنم اون هکره جم خریده؟؟؟
  حالا رسید فاکتور ندارم
  لطفا راهنمایی کنین
  • پاسخ:

   بگید که جم را هکر خریده و من نخریدم و اطلاعات دیگر بازی را دقیق باید بدهید
  • پاسخ:

   طبق آموزش عمل کنید ... به ترتیب.
  • پاسخ:

   اگر همه سوالات را درست جواب دادید معمولا 3 تا 7 روز - شاید هم زودتر
 49. slm dadash man tebghe sait matno ersal kardam va bad in javab basam umad mishe begi manzooresh chi bude?

  hi chief!

  lost your village ? we want to help you get it back as possible,sp check out the appropriate section below for help the match you circumstances.
  if you"re writing in for another reason, ignore the folowing instructions , press the big red NO button below and replay with your request.otherwise , please read on

  I CONNECTED TO GOOGLE+/ GOOGLE PLAY BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1)MAke sure you have added the correct google play to your device.
  2)in the in-game settings tap on google play sign-in' and connecf with the e-mail address that you originally connected to your village (the one you have lost)
  3)if you can't retrieve your village with the address you're using now thant means that means it;s not the right one.if your village is linked to an old e-mail that you now longer have access to contact google support to recover that google account

  I CONNECTED TO GAME CENTER BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1) log into game center using the e-mail address that you originally connected to your account .if you can't retrieve your lost village with the address you're using now it's probably not the right one.
  2)if your village is connected to and old email that you no longer use contact apple support.apple.com tpo recover it.

  I STILL DON'T KNOW WHAT TO DO HELP!
  in that case, press the big red no button below and reply with the following details:

  -exact user name and clan name of your lost village
  -exact town hall lvl of your lost village
  -exact xp level of your lost village

  thanks for reading-please keep us posted if you have any further questio
 50. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام ادمین جان به دادم برس تورو خدا لول اکانتم۲۰۳هست واقعا دوسال شبانه روز بازی کردم
  من به هیچ کسی جیمیل پسورد ندادم
  فقط خودم با بلواستاک بازی میکنم و گوشیه خودم...
  همه چی خوب بود از بازی اومدم بیرون هم خواستم برم داخل نوشت:
  You have been banned!
  Youraccount has been banned for2days due to ownership verification if you wold of this account. Please get back us with the reference #********
  بعد ۲روز بن که تموم شد رفت داخل بازی خیلی خوشحال شدم که دیگه تموم شده. چندتا اتک زدم از بازی اومدم بیرون. دوباره که خواستم برم زده
  Account Locked
  Enter unlock code here.
  Youer accont has been locked for security reasons.
  Enter the lock code to recover your account.
  پایینشم زده
  Help and support
  هلپ رو که زدم زد جیمیل پسوردت رو بزن زدم دیگه چیزی نزده...
  تورو قرآن بگو چیکار کنم؟؟؟
  چه کدی بزنم؟؟
  ۱۲رقم کد چی بزنم؟؟
  یکی ادعای مالکیت کرده فک کنم
  بگو لطفا سریع چی بزنم ؟؟ چطور کد بگیرم ؟؟ چی بزنم؟ تو کلش که نمیره تیکت بدم؟
  انگلیسیمم خوب نیست توضبح بدم
  اشکم در اومد وجدانا بگو توروخدا چی انگلیسی بزنم باتوجه به مشکلم و چطور بفرستم که ببینن
  ممنون😭😭😭
  • پاسخ:

   اگه از طریق هلپ بازی نمی تونید تماس بگیرید باید از طریق همان جیمیلی که بازیتون روی آن سیوه ایمیل بزنید و با تیکت نامبری که داده و ادعای مالکیت کنید - مطابق آموزش هم می توانید و متنش هست
 51. ممنون ممنون کلش ام برگشت امیدوارم تو زندگی ات موفق باشی
  اما من بازی رو از اول نصب نکردم همون جا نوشتم مشکلی که نیست؟
  و یه سوال دیگه من تو کلنمون لیدرمون کلش اش حذف کرده دیگه هم نمی خواد بازی کنه همه هم ممبر اند کسی کولیدر نیست
  یه نفر کولیدر بود اون هم حذفش کرد ولی الان من می خوام خودم لیدر بشم که بچه های که رفتن برگردونمشون آخ بچه دیدن نه وار هست و نه چی همه رفتن آخ کلنمون هم لول اش 6 نمیشه لیدر عوض شه که دوباره کلن راه بیافته راه حل چیه؟
  • پاسخ:

   نه مشکلی نیست
   برای کلن هم کاری نمی شه کرد مگر اینکه لیدر دسترسیشو به کسی بدهد
 52. slm dadash man xp lvlamo daghigh yadam nis vali hodude nazdikesho midunam chetor bayad benevisam
  • پاسخ:

   بنویسد i think level xp
   بعد هم شماره ش را بنویسید
 53. سلام داداش من قبلن همه ی این مراحلو طی کردم چون بازیم هک شده بود و بعد از این تمام شد کافی بود بازیمو تو ی جمیل سیو کنم اما نمیدونستمو اکانت عوض کردم و دیگه به اون اکانتم برنگشت چون سیو نبود.
  حالا با این اتفاق می تونم بازیمو برگردونم؟؟؟؟ با این مراحل دوباره
  • پاسخ:

   شما اطلاعات بازی را درست بدهید - بازی تون را بر می گردانند
  • پاسخ:

   بله
 54. سلام خواهش میکنم خواهش میکنم کمکم کنید من کار های که گفتید انجام دادم بعد سوپر سل این برام فرستاد
  Hi Chief
  Thanks for reaching out to us
  Please let us know the last
  Playing session of the lost
  Village (mm/yyyy
  I will look forward for your reply
  Best regards
  بعد من در جوابش تگ کاربرایم فرستادم دوباره این برام فرستاد
  Hi Chief
  Thanks for reaching out to us
  We have not received the
  information we requested in
  The Previous message.kindly
  Get back to us with the exact
  Month& year you last played
  on your lost village
  Hope to hear from you soon
  Regards
  منم که انگلیسی بلد نیستم راهنمایی کردن بعد من ماه تقریبی براشون فرستادم دوباره سوپرسل این برام فرستاد
  Hi Chief
  Thanks you for getting back to us
  To retrieve your lost village
  Please follow the steps below
  And enter the unlock code in
  Lowercase.Please note that
  Using the code will overwrite
  Any village that you may have
  on your device
  1open clash of clans and go.
  To the in-game setting
  2Press Link a device>this.
  Is the new device
  3Enter the following code in.
  Lowercase(no spaces)using
  default keypad
  Recovery code
  یک کد 12 رقمی
  You should New be
  automatically prompted to
  load up your lost village
  PLAYING ON ANDROID?
  Make sure to Google Play so you
  have last it again Google
  Play only supports on village
  Per account so you will need
  A different Google Play
  account for each new village
  You Play on other devices
  To connect your village to
  Google Play open the Google
  Play app on your device and
  Make sure you are logged in
  After this open Clash of Clans
  and go to the in_game settings
  Press the Google Play singn_in
  button to connect your village
  progress will then be saved to that
  Google Play account.let us know
  in case you need any more
  assistance with this
  Clash on
  بعدش یه سوال کرد
  What else can we help you with
  من ضربه در زدم
  این یعنی چی خواهش میکنم خواهش کمک کنید چی بنویسم انگلیسی خوب نیست چی بنویسم به انگلیسی اصلا بعدش دوباره چی سوال می کنه
  خواهش
  الانم زیرش نوشته
  Start A New Conversation
 55. سلام خسته نباشید
  میخواستم تشکر کنم بابت سایت خوبتون اکانتمو تونستمانتقال بدم رو جیمیل دیگه
  واقعا ممنون
  موفق باشید
 56. لطفا کمکم کنید. من تمام سوالات سوپر سلو جوا دادم و فقط رسید جم مونده و سایتی که از اون جم خریدم رسید نمیده و هر چی که پیام دادم اکانتم هک شده قبول نمیکنن . حتی منو تهدیدم کردن که کلا بن میکننم. شما بگید من چکار کنم؟
  • پاسخ:

   چاره ای نیست - باید زمان بگذره و یک یا دو ماه دیگه دوباره اقدام کنید
 57. سلام مرسی از اینکه اینقدر خوب ب همه ی سوال ها جواب میدید. علان سوپرسل اینو برای من فرستاده لطفا بگید معنیش چیه و چی میخواد:
  Hi chef' I was sorry to read a bout the problems you have been experiencing with your account.if your email is hack i would kindly ask you to contact Google by going to https://support.Google.com/Googleplay/?Hi=en#and pressing the 'contact us' button.

  I noticed that you were able to login to the mentioned Village recently. So I guess you got your Village and able to login. If this is not the case and you feel that your Village is hacked I would request you to get back to us with the correct details of the Village so that we can assist you further.

  Please keep me posted.
  Regards.
  • پاسخ:

   میگه بازی را از گوگل پلاس لود کنید و اگه نتونستید با ساپورت گوگل پلی تماس بگیرید - آدرس داده - اگر هم فکر میکنید هک شدید پاسخ سوالات قبل را بدهید که پرسیدیم
 58. thank you for writing back to us .
  i understand your concern and appreciate your time it has been determined that the account in question was compromised . in the spirit of fairness we have removed it from the game , preventing all parties from future access.
  buying selling & sharing accounts is prohibited by our terms of service . doing so may result in direct action taken against said accounts .
  please let me know if you have any other questions or comments .
  regards
  بعد این چیکار کنم
  • پاسخ:

   کلا میگه مزاحمین از بازی بیرون شده اند و خرید و فروش بازی ممنوعه و ممکنه بن بشید با اینکار خرید و فروش
 59. سلام من ب سوال سوپرسل پاسخ اشتباه دادم و پاسخ ی مرحله بعد رو بهش دادم و چند ساعته پیام نداده و حالم خیلی بده همش دارم گریه میکنم راه برگشتی هست؟......ینی دیگه پیام میده؟
  • پاسخ:

   بله سوالات اشتباه را دوباره می پرسند نگران نباشید
 60. سلام خسته نباشید
  این سوال شاید نامربوط باشه ولی جوابش خیلی برام مهمه
  اگه یه نفر جیمیل منو بدونه و بره پلیس فتا ادعا کنه که این جیمیل مال اونه میتونه برا من مشکل ایجاد کنه؟؟؟ توجه کنید که اسم خودم رو جیمیله
  تو رو خدا جواب بدین ممنونم
  • پاسخ:

   خیر - فتا به این موارد رسیدگی نمی کنه
 61. سلام و خیلی خیلی تشکر از مطلب بسبار مفیدتون
  خیلی خیلی ممنونم.. عالییییی بود
  من توسط این اموزش تونستم اکانت لیدر کلنمون (که تو شهر دیگه ای) وپام شده بودو برگردونم.کلنمون بی لیدر شده بود نجاتش دادم.. البته اکانت دوم خودشو دوباله لیدر کردم درکل اینارو بیخیال فقط خواستم بگم خودمم نمیدونستم این کارشدنیه مخصوصا این که اکانت مال یک نفر دیگه و تو ی شهر دیگه بودو منم نه از موبایلش اصلاع داشتم نه از زمان ساخت بازیش
  خیلی ساده پیش رفت.. حتیذازم نخواست بازیو بن کنه.. سه روز بیشتر طول نکشید فقط سوال جدیدی کرد که تو مطلبتون بهش اشاره نشده بود، اونم اخرین تاریخ سر زدن به اکانت پاک شده! با اینکه من نگفته بودم که دراثر هک شدن اکانتمو از دست دادم(خخ اکانت خودم نبود) ولی مرتب درخواست میشد که منم ی تاریخ شانسی زدم و خدارو شکر قبول کرد.. و ی چیز دیگه، چندین بار ازم اسممو خواست که من همراه با لولو تگو... دادم ولی دوباره ازم فردا شبش میپرسید ولی دیروز به جای سوال پرسیدنای تکراری بهم کد بازیابیو داد که خودمم تعجب کردم! اینقدر ساده؟ کلن لول ۸ مون نجات دادین بازم ممنوننننن
  • پاسخ:

   خوب شانس آوردید دیگه - بیشتر مساله تاریخ ساخت بازی است - موفق باشید (:


 62. lost your village?
  we want to help you get it back as fast as possible
  so check out the
  appropriate section below for help that matches your circumstances.
  if you're writing in for another reason,ignore the following instructions press the big red "no"
  button below and reply with your request.
  otherwise,please read on!

  i connected to
  google+/google play but can"t recover my village

  1- make sure you have added the correct google play account to your device.
  2-in the in-game settings, tap on google play sign-in" and connect with the e-mail address that you originally connected to your village (the one you have lost)
  3-if you can"t retrieve your village with the address you"re using now, that means it"s not the right one. if your village is linked to an old e-mail that you no longer have access to, contact google support to recover that google account.

  i connected to game center but can"t recover my village

  1-log into game center using the e-mail address that yiu originally connected to your account. if you can"t retrieve your lost village with the address you"re using now, it"s probably not the right one.
  2-if your village is connected to an old email that you no longer use, contact apple at support apple.com to recover it.

  i still don"t know what to do,help !

  - exact username and clan name of your lost village
  exact town hall level of your lost village
  exact xp level of your lost village

  thanks yor reading -
  please keep us posted if you have any further questions!
 63. سلام من کارایی ک گفتید و انجام دادم درجواب ی ایمیل زد ک تو سوالات دیده بودم جواب دادین باید دوباره اطلاعات اکانتو بفرستم منم فرستادم الان ی هفته شد ک دیگه ایمیلی ندادن منم ک ایمیل میزنم فرستاده نمیشه چیکار کنم
  • پاسخ:

   شما یک بازی جدید نصب کنید و از طریق اون اقدام کنید و ایمیل نزنید از طریق بازی اقدام کنید
 64. سلام
  من پیامی که حاوی درخواست تغییر جیمیل بود به پشتیبانی کلش فرستادم و اونها از من اطلاعاتی مثل تاریخ ساخت بازی و کشور و وسیله ای که باهاش بازی میکنم رو خواستن و من جواب دادم ولی دیگه پاسخی از طرف کلش دریافت نکردم میشه بگین چیکار باید بکنم؟ ممنون
  • پاسخ:

   تا یک هفته صبر کنید و خبری نشد دوباره اقدام کنید
 65. سلام دوباره ممنون از اینکه به سوالات قبلی من پاسخ دادین
  متنی رو که گفته بودین فرستادم الان پیامی مشابه پیامی که در اموزش گذاشتین که اگه همچین چیزی خواست باید با در خواست بن موافقت کنیم دقیقا همونه فقط یه قسمت اضافه داره که اونم این متنه:
  If you have not yet changed your Google Play and Game center passwords, doit now,and use secure passwords. It's absolutely necessary to prevent third party access in the future.
  لطفا بگید منظورش چیه و من چه کاری باید انجام بدم؟؟؟
  و در نهایت به انگلیسی چه جوابی بدم؟؟؟
  ممنون از زحماتتون
  • پاسخ:

   میگه پسوردتون را تغییر بدهید که لازم است - اون بن هم باید موافقت کنید
 66. سلام.اگه بعد از اینکه اکانت پاک شد گوشیتو عوض کنی باید مدل همون گوشی قبلیتو بزنی ایا؟
  • پاسخ:

   اگه سوپرسل سوال کرده - بله - مدل اولین گوشی که بازی را با آن دانلود و نصب کردید و در بعضی مواقع هم مدل گوشی هایی که با آن بازی کردید را می پرسد
 67. سلام
  من چن بار مشکلمو گفتم بار اول جواب دادین اما بقیش نه لطفا جواب بدین عجله دارم
  مشکلم تغییر جیمیل بود تو نظرات قبلی گفتم ولی هنوز تایید نکردین
  خدا خیرتون بده
  • پاسخ:


   I think My game has been hacked
   Is suspicious activity on my game
   Please check hacker out
 68. i have checked your account and want to clarify whether you have contacted us from a different village earlier regarding this village ramin th 10 for lost or hacked recovery? if yes then please provide us the device village id and email id from which you have contacted us before so that we can assist you further with this .
  i hope to hear back from you soon.
  have a great day and clash on.
  من بعد این نامه چیکار کنم
  • پاسخ:

   میگه با ایمیل های دیگه و یا بازی های دیگه با ما تماس گرفتند - آیا شما بودید ؟ اگه بودید مشخصات دهکده و آیدی و جیمیل های مختلف را بفرستید.
   شما باید با ایمیل های مختلف یا بازی های مختلف تماس نگیرید - فقط با یکدونه ش تماس بگیرید
 69. سلام رییس
  شرمنده میخوام بدونم میشه در جواب ساخت تاریخ اکانت چهار ماه رو بهشون بگم چون شک دارم کدومشه
  ممنون از لطفتون
  میشه اینگلیسی چهار مارو ذکر کنید اونجوری بنویسم
  • پاسخ:

   شما باید فاصله ماهها بیش از 20 روز نباشد و تاریخ های مختلف را در ایمیل های مختلف می پرسند  اگه اشتباه بود و شما تاریخی دیگر بدهید
 70. سلام رییس شرمنده من اکانتم شک دارم کدوم ماه هستش فکر کنم بین چهار ماه باشه اینو قبول میکنه چهار ماه رو براشون ذکر کنم
  شرمنده میشه انگلیسی شو برام بنویسدی منم بفرستم بین ماه های نوامر دسامر فوریه شانویه
  ممنون از لطفتون
  • پاسخ:

   شما باید هر کدوم یک ماه را بفرستید و اگه غلط بود دوباره پرسیدند - ماه بعدی را بفرستید - شما چند تا نظر دادید و چند مشکل را مطرح کردید !!! اصلا مشکل تون چی هست ؟! یکبار که می گید کد داده - یکبار می گید نداده ! یکبار تاریخ ساخت می خواهید ! یکبار خرید و فروش نوشته که نکنید ! یکبار گوشی تون گم شده ؟ یکبار جیمیلتون پاک شده ؟ و ... و ... و ...
 71. سلام من این متنو که در جواب درخواست من برای تغییر جیمیل اومده بود تو نظرات قبلی براتون گذاشتم و شما گفتین که اونا میگن فهمیدیم که میخواین جیمیلو عوض کنین آیا فعالیت مشکوکی دید یا نه:
  Hi Chief
  Thank you for your message.
  I understand that you would like to change the email that is connected to your account. Could you please let us know if you have been seeing any suspicious activity on your village layouts and unknown upgrades and used gems. If yes, please get back to us so so that we can help you recover your account.
  Please feel free to contact us if you have any further queries or comment.
  لطفا بگید در جواب این چی باید بگم تا با درخواست تغییر جیمیلم موافقت بشه؟؟
  لطفا به انگلیسی بگید که من برای کلش بفرستم.
  ممنون از زحماتتون
  • پاسخ:


   I think My game has been hacked
   Is suspicious activity on my game
   Please check hacker out
 72. thanks for reaching out to us .
  i will be glad to assist you further . but before that i will request you to please confirm whether you have contacted us earlier for the same issue using other device . if this is the case please confirm me the device model and the village name from which you used to contact us earlier .
  we hope to hear from you again .
  کلش این نامه رو نوشته بهش توضیح دادم که گوشیمو فروختم و جیمیلم دیلت شده براشون فرستادم و گفتم کد رو بفرستید و متن بالا رو برام داده الان من چیکارکنم چی بنویسم
 73. سلام من تو نظرات قبلی گفته بودم که میخوام اکانتمو رو یه جیمیل دیگه سیو کنم و متن پیامو براتون نوشتم و شما گفتید میگه که آیا فعالیت مشکوکیدر بازیتون دیدید؟؟؟
  میخوام بدونم چه جوابی بدم که درخواست تغییر جیمیلمو قبول کنن. من زبانم خوب نیسلطفا بگین چی جواب بدم.
  لطفا زود جواب بدین.
  با تشکر
  • پاسخ:

   بگید هک شدم و موقعی که کد بازیابی را دادند روی یک بازی جدید و جیمیل جدید بزنید - جیمیلتون عوض میشه
 74. بازم شرمنده
  من مراحلو دقیقا مثل مواردی که بیان کردید رفتم بیشتر منتظر بمونم؟؟اخه این بار دومه گفتم شاید تیک نامبر واسه اون طرف اومده یا اینکه منچون گوشیم دزدیده شده و رمز جیمیل عوض شده به نظرم توجه نمیشه
  • پاسخ:

   بعضی مواقع تیکت نمی دهند - احتمالا سوالات را اشتباه پاسخ می دهید - بعد از یک هفته جوابی نیامد دقیقا مطابق آموزش عمل کنید
 75. با عرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید اگه میشه به سوال من هم جواب بدید چون اکانتم هک شده.گوشی من دزدیده شد و بعد چند روز که گوشی جدید خریدم و خاستم به اکانتم متصل شم دیدم متصل نمیشه و احساس کرذم رمزشو عوض کردن.حدسم درست بود و رمز جیمیلمو عوض کرده بودن الان اون مراحلی که گفتیدو دو هفتست انجام دادم اما هیچ جوابی مبنی بر مالکیت یا تیکت نامبر به اکانت دومم که قبلا داشتمش نیومده لطفا خواهشا راهنماییم کنید خیلی برام مهمه این اکانت حاصل هشت ماه تلاشمه
  • پاسخ:

   دوباره اقدام کنید - احتمالا درست انجام نداده اید
 76. سلام من میخوام اکانتمو رو یه جیمیل دیگه سیو کنم مراحلی که گفته بودین انجام دادم که الان این پیامو داده باید چی جواب بدم؟؟؟
  Hi Chief
  Thank you for your message.
  I understand that you would like to change the email that is connected to your account. Could you please let us know if you have been seeing any suspicious activity on your village layouts and unknown upgrades and used gems. If yes, please get back to us so so that we can help you recover your account.
  Please feel free to contact us if you have any further queries or comments.
  ممنون میشم زود جوابمو بدین عجله دارم
  ممنون از زحماتتون
  • پاسخ:

   میگه فهمیدیم که میخواید جیمیلتون عوض کنید و آیا فعالیت مشکوکی دیدید در بازی - کسی در بازیتون هست ؟
  • پاسخ:

   اگه یکبار کد داده - دیگه نمی ده
 77. hi
  thank you for getting to us . unfortunately we weren,t able to verify that you are the original owner of this account, and therefore can take no further action . once an account has passed from one player to another , we are no longer able to guarantee its securiy , or integrity .
  to avoid future unauthorized access to your personal game account make sure to never reveal your game center or google play account details to anyone .
  don,t forget : transferring an account from one player to another is a breach of our terms of services , and may lead to your account being banned .
  if you have any further questions , please don,t hesitate to ask.
  very best.

  سلام خسته نباشید من تاریخ رو تقریبی بین سه ماه فرستادم و این جواب اومد در کل من کد رو نیاز دارم چیکارکنم به کد برسم ممنون از راهنمایی تون
  • پاسخ:

   میگه نمی تونیم تایید تون کنیم و انتقال بازی به یک بازیکن دیگه هم ممنوعه و شما بازیتون را باید از گوگل چلاس لود کنید و ...
 78. سلام اکانت بازی من هک شده و هکر وارد بازی میشه میخوام به سوپرسل نامه بزنم و بگم که میخوام اکانت رو ، رو ی جیمیل دیگه سیو کنم میشه متنشو برام بفرستین؟ ممنون

  قسمت نظرات هم خوندم چیزی به دردم نخورد لطفا متنش رو بذارید.
  واقعا ممنون میشم
  • پاسخ:

   در مطلب بالا نوشتیم - متنش هم هست - متن تغییر جیمیل را بنویسید و اینکه هک شدید
 79. hi chief.
  thank you for providing the information.
  please give us the exact date as on when did you start playing the game . if you are unable to give us the exact date . please let us know at least the month and year so that we can search and identify your village . i am afraid that the date mentioned on the previous mail didn,t match our records.
  also provide when did you notice that your account was compromised? thank you for your understanding
  regards
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی را می خواهند.
 80. سلام سوال اولم اینکه:1-این اطلاعات به ایمیلی که دادم ارسال میشه مکاتبه از طریق اونجاست یا بازی؟؟ سوال دومم:2-اینکه من اصلا تاریخ ساخت بازیم تقریبی هم یادم نیست چیکار کنم؟؟ سوال سومم:من اطلاعات رو که ارسال کنم بعد یه هفته ایمیلم رو چک کنم؟؟؟ بعد خودشون جیمیل میدن که با اون وارد بازیم شم؟؟ با تشکر از ساییتتون
  • پاسخ:

   باید یک بازی  جدید نصب کنید و جواب ها را اونجا می گیرید - تاریخ هم باید حدس بزنید وگرنه بی خیال بازی باید شوید - جواب ها هم از طریق بازی جدید میاد
 81. خب ببینید من اشتباهی یه کلش دیگرو رو جیمیلم سیو کردم و اون کلشم حذف شد

  حالا ک این کارایی ک گفتینو انجام دادم

  این پیغامو داد

  منظورش از به گوگل پلی متصل شو چیه!؟
  • پاسخ:

   یعنی بازی را لود کن - نحوه لود کردن در سایت آموزش دادیم
 82. Greetings

  After connecting your game to
  Google play,it will attach
  Permanently to that google account.
  This remains the case even after disconnecting it from google play in the game's settings; as to help prevent players from accidentally losing access to their game.

  If you use the google play
  Button in the game's settings to
  "Disconnect" yor game, you will no longer see the welcome popup, achievement popups and your google play freinds list.


  ببخشید این چی میگه

  باید چیکار کنم!؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   کلا میگه به گوگل پلی متصل شو آموزش لود کردن بازی را بخوانید
 83. سلام من لول 121 هستم اما تا الان هر کاری میکنم نمتونم اکانتم رو سیو کنم
  راهنمایی بالا برای کسی هست که هک شده یا پریده اما من همچنان دتذم بازی میکنم اما با ترس از اینکه اکانتم بپره میشه راهنمایی کنید ؟؟؟
  • پاسخ:

   شما باید جیمیلی که بازی قبلا روی آن نصب بوده و سیو بوده را در بازی بزنید و اگه یادتون نمی یاد هم باید از طریق راهنمای بالا اقدام کنید و تغییر جیمیل دهید و روی یک جیمیل جدید سیو کنید
 84. سلام
  با تشکر از سایت و راهنمایی های خوبتون من دهکدمو پس گرفتم
 85. جا داره یه تشکر ویژه بکنم ازتون واقعا ممنونم خیلی سایت خوب و بروزی دارین بهتون تبریک میگم امیدوارم همیشه همینطور موفق باشین.
  من بازیمو انتقال دادم رو یه جیمیل دیگه ولی خب متاسفانه هنوز اون شخص وارد بازیم میشه من درخواست تغییر جیمیل دادم ب سوپر سل نگفتم بازیم هک شده الان کی میگم دیگه جواب نمیدن الان باید چیکار کنم ممنون میشم بازم راهنماییم کنین خیلی خیلی خیلی مرسی.
  • پاسخ:

   جواب میدهند - صبر کنید و اگر جواب ندادند بعد از یگهفته دوباره اقدام کنید
 86. با سلام.
  من برای بار دوم اسم خودم رو عوض کردم و میخوام یه راهنمایی در این مورد بشه که چگونه باز میتونم اسمم را تغییر بدم. مرسی
  • پاسخ:

   دیگه قبول نمی کنند
  • پاسخ:

   بله
 87. آقا واقعا دمت گرم
  خسته نباشی و سایت خیلی به روزه
  من تو لپ تاپم رو اندی بازی میکردم اما پرید و من دیشب ایمیل زدم که روستام گم شده و فقط 2ساعت طول کشید بعد یه کد 9 رقمی دادن و توضیح لینک کردن
  اصلا امیدی نداشتم
  موفق باشین
 88. توروخدا جراب منو بدین این بار سومه سوال میپرسم من یه اکانت لول 120 داشتم ک شیش ماه پیش از شخصی خریدمش و حالا رفته ادعای مالکیت کرده و بازیم دو روز بن شد الان دیگه بالا نمیاد بازیرو دزدید.حالا باید چیکار یکنم؟
  • پاسخ:

   دوست عزیز - بارها و بارها گفتیم که اکانت نخرید !  چون متاسفانه صاحبش می تواند ادعای مالکیت کند و اکانتش را پس بگیرد و کلاهبرداری کند ! که در قسمت نظرات هم اگر مطالعه می کردید -
   صدبار نوشتیم !!!
   در این رابطه متاسفانه از طریق سوپرسل هیچ کاری نمی شه کرد چون خرید و فروش هم از نظر اونها ممنوع است و تنها راه پیدا کردن فروشنده است و گرفتن پولتون !

 89. سلام مجدد . میشه لطف کنید پاسخ من رو هم بدید.
  متاسفانه رمز جیمیلم رو یادم رفته و اگه بازی پاک بشه دیگه نمیتونم ورود کنم.چطور میشه ایمیل خودم رو در داخل بازی تغییر بدم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید.
  • پاسخ:

   از طریق راهنمای بالا باید اقدام کنید و درخواست تغییر جیمیل دهید
 90. i would like to thank you for village however, i see that the date that you have provided as the creation date of your account does not seem to match. please do re collect the data again and reply. let me know if you have any other questions or comments with regards سلام من همه کارهایی گفتیت رو انجام دادم و این اومد , الان باید چکار کنم
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی را می خواهد
 91. I am the real owner of the game
  and you have runned the ban process
  I want to mention the ticet number"این پیام رو باید بعد از بن شد بازی هک شده که باز شد با کد نامبر براشون بفرستم یا باید بازی جدید درست کنم و براشون بفرستم .خواهشن کمکم کنید
  • پاسخ:

   وقتی که بازی از شما  درخواست کرد که بن بشه و سوال کرد بفرستید - که بعضی مواقع برای افرادی هم نمی فرسته
 92. سلام سوپر سل به من پیام داد که اجازه بن شدن بازی رو میدید منم باا جواب دادم اما بازی بن نشد و پاسخی داده نشدIAGREE FOR BAN GAME
  • پاسخ:

   خوب بعد از 2 روز ادعای مالکیت کنید - ببینید که  چی میگن /
 93. سلام ببخشین اینقدر سوال میپرسم میشه بگین سوپر سل بازی که باهاش ایمیل میدادمو بن میکنه یا اکانتی که ازم هک کردنو این تیکت نامبری که میگید به من که باهشون در تماس بودم میاد یا اون اکانته هک شده اگه به اون اکانته هک شده بیاد که کسی که بازیرو هک کرده میتونه ادعای مالکیت میکنه خیلی ممنون
  • پاسخ:

   بازی هک شده بن میشه و وقتی بخواهید واردش بشید همون اول بازی هک شده پیام میده و تیکت میده و بعضی مواقع تیکت را هم به این بازی جدید ارسال می کن ولی بیشتر بازی هک شده را مد نظر داشته باشید
 94. we recommend that you play only one village per device and that you attach your village to a unique game center or google play account of your own if you load multiple villages in the process.


  if you have lost your village and can not use game center or google+to recover it
  send us an in game message that will assure we have all the necessary data to make the recovering process as quick as possible.


  please include the following information in the message so that we can locate your village

  exact username
  and clan name of your lost village exact town hall level
  exact xp level of your lost village

  for security reasons we may need to get back to your with additional questions about your account

  devices that do not support google+also cannot be used for saving a backup
  clash of clans does not support emulators and it is not possible to recover a lost village if yiu are using are playing on a blackberry nokia x serise kindle hd or any other platform that is not supported by the game.

  please let me know if you have any other questions or comments.

  clash on!

  ببخشید این متن هس که برای من فرستاد سوپرسل میشه توضیح بدین متن دقیقی که باید براش بفرستم چیه ممنون میشم....
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی را بفرستید:


   نام دهکده
   لول تاون هال و نام کلن تون
   مقدار xp بازی
 95. سلام ببخشید چقدر طول میکشه جواب بدین اگه ما جواب سوپر سلو دیر بدیم مشکلی داره یا نه دست شما درد نکنه
  • پاسخ:

   جواب دادیم - اگه آموزش بالا را بخوانید توضیح هم داده بودیم.
 96. سلام و خسته نباشید جواب سورسل چقدر طول میکشه بده؟
  بعد میخواستم بدونم من اکانتم هک شده و دست یکی دیگس زمانی که من داشتم تون هال8 بود با xp70اما نمیدونم اون چقدر پیشرفت کرده
  لطفا کمکم کنید؟
  با تشکر از وبلاگ خوبتون
  • پاسخ:

   معمولا زیر یک هفته - شما باید آخرین و جدید ترین اطلاعات بازی را بدهید - شما حدسی بفرستید اشتباه بود دوباره می پرسند
 97. I appreciate you getting back to us with there , guessed details.
  We want to make sure that any compromised account gets to its. Original owner. In this case, we will still run .a verification process to determine the ownership.
  This means that we will ban this account for a short period, but not before you confirm approve of this.
  After the ban is over, if we hare not received any other reg uests for the concerned account, then we will proceed with the recoverying. Process.
  This should make it safe from any unauthorized access.
  Please reply to le tme know that we may proceed with the Ban. I would like to thank you for your patience in this case. As soon as we can confirm the owner ship we will inform you.
  Regards
  • پاسخ:

   بازی را می خواهند بن کنند که باید موافقت کنید و بازیتون تا دو روزی بن می شوید و بعد از آن ادعای مالکیت کنید - مانند آموزش بالا اقدام کنید نوشتیم.
 98. Thanks. again.for contacting us l am sorry to inform that the account creation information given by you doesn't match with our database. So please check and get back to us with accurate details of account creation (month)of your village "javad qom "women.
  l looks forward Riesling from you kind regards
  دست شما درد نکنه اگه میشه بهم بگین ازم چی خواسته راهنماییم کنین خیلی ممنون
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی ؟
 99. جمال طباطبایی

  سلام من متاسفانه جیمیل بازی رو گم کردم و گوشیم رو هم ریسیت کردم با توجه به اینکه بازی رو قبلا از کسی خریداری کردم و بعضی از گزینه مثل تاریخ ساخت دهکده یا مدل گوشی و کد شهر رو نمی دونم باید چکار کنم خواهشا راهنماییم کنید ممنون
  • پاسخ:

   برای بازی خریداری شده کاری نمی توان کرد متاسفانه و باید رمز جیمیلتون یادتون بیاد
 100. ببخشید اکانتمو هک کردن میتونم بفهمم کدوم کلن
  رفته خواهش میکنم راهنمایم کنید روششم بهم بگین اگه میشه میخواستم بدونم سوپر سل تاریخ ساخت بازی که هک کردنو میخواد مدل گوشیکه باهاش اکانتو درست کردیمو می
  خواد
  • پاسخ:

   همه در مطلب بالا توضیح داده شده - اونو بخوانید
 101. سلام
  خیلی خیلی خیلی خیلی خیلیییییییییییییییییییییییییییییی ممنونم اکانتم برگشت
  اما نمی دونم چرا منو بن نکرد
  عجیب بود
 102. سلام از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم بگه واسه من این تیکت اومده
  سلام دوستان اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم واسه من این متن اومده

  hello chief
  thank you for contacting us and providing the details of your lost village.
  i am sorry to hear that you have lost the access to your village.in these cases we need to make sure that the rightful owener recovers the lost account. we would like to ask you some questions to confirm that this account is your and was created by you:
  .when did you start playing on this account?
  .when (mm/yyyy) and where (city&country) did you create it?
  .how did you lose village?
  .what device(s) do you use to play the account?
  we need all this information to make sure that no one else but the genuine owner of the lost account recovers it. as soon as we get your email we will proceed to examine get back to you shortly.we know how much our players villages mean to them.
  we hope to hear from you soon.
  have a great day!
 103. امیر حسین دهقان

  سلام
  با تشکر از سایت فعال شما
  من دوتا سوال دارم
  1- گوشی که بازی روش نصب بوده ترکیده و کلا در دسترس نیست آیا میشه با یه گوشی دیکه بازی رو برگردوند ؟
  2- باری روی جیمیل سیو بوده و ما حالا جیمیل رو هم فراموش کردیم. بر میگردونن ؟ راهش چیه ؟
  بازم ممنون
  • پاسخ:

   بله
   بله - درخواست تغییر جیمیل دهید.
 104. سلام من تبلت لنوو سه هزارو پانصد دارم و گوشیم گوگل پلس ساپورت نمیکنه تنها راه درست شدن گوشیم فلش شدنش هست که اکانتم حذف میشه واقعا با این روش اکانت بر میگرده ؟ لطفا کمک کنید چند جا بردم بلد نبودن
 105. سلام خسته نباشی
  میخواستم ببسنم ایم متنی که برام اومده از من چی خواسته خواهشا کمکم کنید
  اگه میشه نحوه ى ایمیل دادن رو بهم بگین از بالا چیزی متوجه نشدم
  سو ل خودمون بنویسیم بعد جواب رو جلوش بنویسیم!؟ چجوری ه اگه میشه یه مسال برام بزنین خیلی ممنون
  hi chief
  thanks for contacting us and playing clash of clan
  I can understand from your email that you are not able to access your village and you feel someone else is accessing your village if that is the case than kindly get back to us with the below information.
  We need to make sure that the rightful owner recovers the compromised account.to verify this we need the receipt from your first purchase made to the game (a screenshot from your I tunes or google wallet purchase history is also ok)on this account without it we cannot proceed
  In addition to the copy of your receipt we would like to ask you some question to confirm that this account is yours and was created by you:
  .when (which month)did you start playing this account ?
  .where (which city)did you create the account?
  .when did you notice that your account was compromised ?
  How many different device are you playing from and what models are they?
  Please keep in mind:
  These responses are critical for determining if the account belongs to you .without them we will not be able to recover the account.
  After receiving your answers we determine the status of your account and reply as soon as possible.
  Best regards  برگرفته شده از clash-of-clans-game.blog.ir
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی را مطابق آموزش و نمونه متن هایی که گذاشتیم باید بفرستید.
 106. بهروز اشرفی

  سلام بنده دهکده خود را سیو نکرده بودم الان طبق دستورات شما پیامارسال کردم و این پیام را به من فرستادن اما معنیش رو نمیدونم.
  You haven't bookmarked any clans.
  You can bookmark a clan from the clan's info page.
  • پاسخ:

   این که بوکمارک کردن کلن را توضیح داده است !
 107. علی مهربان

  من بعد از بن شدن و باز شدن بازی, بازیو پاک کردمو تو جیمیل جدید تیکت رو زدم.
  الان تیکت رو میدم تمام اطلاعاتم دقیق میدم حتی روز ساخت بازیم دقیق بعد میگه راجع به این موضوع ما دیگه کاری نمیتونیم بکنیم.چه کنم یه راهنمایی کنید دیگه چی باید بدم بهشون .
  • پاسخ:

   نباید اینکار را می کردید و تا پایان مراحل بازی نباید با جیمیل دیگه یا بازی جدید نصب شده دیگری مکاتبه می کردید - شما باید همه مراحل را فقط با یک بازی تا گرفتن کد بازیابی انجام دهید - الان هم دوباره از سر شروع کنید
 108. I Have Checked in our system about this account and i can see that the village has been active 2 hours ago.
  Please keep us postet if you have any further questions.
  سلام.من بدون پاک کردن بازی درخواست دادم هکر رو کیک کنن.اونا بازیو بن کردن.بعد بن رفتم دیدم هکر هست و چون به جیمیلی متصل نبودم بازیو از اول ریختم و تیکت رو دادم.اونا این پیغام رو دادن.یعنی چی.مرسی
  • پاسخ:

   میگه به بازی دسترسی دارید
   بنویسید که بازی م هک شده است و اونو کیک کنید و مزاحم دارم

 109. Hi Chief,

  Thanks for contacting us.

  in order to recover your lost village, I would request you to provide us with the necessary information asked you in the previous ticket. As the information you provided is not matching with us. kindly get back to us with the correct information asked below. so that I can go
  ahead and assist you better.
  1. Month and year of Creation.

  Awaiting for your response.

  Clash on!

  سلام، بعد از اینکه گفته بودیماهید تاریخ ساخت بازی اشتباهه ی تاریخ دیگه رو وارد کردم بعد این پیام رو داد
  یعنی چی چیکار کنم
  • پاسخ:

   بازم اشتباهه - تاریخ صحیح را می خواهند و تا ندهید - دائم می پرسند همینو
 110. سلام من اینگیلیسی ام زیاد خوب نیس اگه میشه اینارو ک من الان میفرستم برام ترجمه کنید
  نام اکانتم GOOD AF WAR کلن ندارم یعنی کیک شدم فک کنم چهار ماه باشه ک اکانتمو ساختم
  ایکس پی بلدم بنویسم تاون7 تگ کاربر 2CPLYRGQY#
  شهری ک توش اکانتمو ساختم قم کشور ایران مدل تبلت من lenovo a3500 نزدیک ی ماهه اکانتم پاک شده توروخدا کمکم کنید اجرتون با سیدالشهدا
  • پاسخ:

   نمونه متن بالا گذاشتیم
 111. Hi Chief,

  Thanks for reaching out to us and Playing Clash of Clans!

  I am very sorry to hear that you have lost access to your village "*Hossein*". we understand how much a village means to player and I will do my best to help you recover your lost account.
  Before I proceed, I would request you to confirm the below details for me so that I can look into it and resolve it at the earliest:

  •when (approximate month and year) did you start playing on this account?

  I will validate these details with the data in our systems and help you in recovering your village.

  I hope to heart from you soon.

  Best regards,

  سلام و خسته نباشید ،
  لطفا اگه میشه ببینید این چی میگه و برام توضیح دهید که چیکار باید بکنم
  ممنون.
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی را می خواهد که اگه دادید - غلط بوده است
 112. سلام ایمیل که زدم این رو برام فرستاد :Hi chief!
  Lost your village?we want to help you get it back as fast as possible,so check out the appropriate section below for help that matches your circumstances.
  If you're writing in for another reason,ignore the following instructions,press the big redd "no"button below and reply with your request.otherwise,please read on!
  I connected to Google +/google play but can't recover my village
  1)make sure you have added the correct Google play account to your device.
  2)in the in-game settings,tap on 'google play sign-in' and connect with the e-mail address that you originally connected to your village(the one you have lost).
  3)if you can't retrieve your village with the address you're using now, that means It's not the right one. If your village is linked to an old e-mail that you no longer have access to, contact Google support to recover that Google account. I connected to game center but can 't recover my villasge
  1)log into game center using the e_mail address that you originally connected to your account. if you can't retrieve your lost village with the address you're using new,it's probably net the right one.
  2)if your village is connected to an old email that you no longer use, contact apple at support. Apple. Com to recover it.
  I still don't know what to do,help!
  In that case, press the big red "no"button below and ripely with the following details:
  -Exact username and clan name of your lost village
  -Exct town hall Level Of your lost village
  -Exct xp level of your lost village
  Tanks for reading _please keep us posted if you have any forther questions!
  بعد دوتا گزینه داشت من تیک زدم . درسته یا اشتباه کردم؟
  حالا چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   باید ضربدر را می زدید و اطلاعات بازی تون را مطابق آموزش داده شده می فرستادید - دوباره اقدام کنید
 113. سلام.منم بازیمو هک کردن اما میتونم الان تو بازیم برم.تویه سوالا لول و اسم فعلی بازیمو بدم یا لول و اسم زمان هک شدن؟
  • پاسخ:

   آخرین اطلاعات از بازی را باید بدهید.
 114. گوشیمو فلش کردم رمز جیمیلمم نتونستم پیدا کنم حالا اکاتتمم کانکت نمیشه دکه طبق روش بالا اقدام کنم کمکم کنید
  • پاسخ:

   مطابق روش بالا باید درخواست بدهید و تغییر جیمیل دهید
 115. محمد جواد شرفی

  سلام من همه کارایی ک گفتین انجام دادم فقط مشکلم ای اس پی شهر بندرعباس و ای اس پی ایران هستش ک تو دوتا سایتی هم ک گفتین رفتم ب نتیجه ایی نرسیدم اگه بتونین هم ای اس پی بندر عباس و هم ای اس پی ایران رو جداجدا خودتون بهم بدین ممنونتون میشم مرسی توروخدا بهم بگی ای اس پی ایران و بندرعباس چیه تا بتونم کلشمو برگردونم مرسی
  • پاسخ:

   isp یعنی همونجایی که شما سرویس اینترنتی می گرفتید ! مثلا پارس آنلاین ! و ... که شما توسط اون سرویس دهنده متصل می شید - و توی اون سایت ها می روید -
   فعلا شهر و کشور را بزنید : ایران و تهران تا ببینیم شاید درست باشه ..
 116. محمد جواد شرفی

  سلام من میخوام کلشمو برگردونم همه کارایی ک گفتین رو انجام دادم فقط تنها مشکلم نوشتن اسم شهر و کشوریه ک بازی رو برا اولین بار ساختم تو جفت سایتی هم ک گفتین روفتم و مراجعه کردم براisp شهر بندرعباس وای اس پی ایران ب نتیجه ایی نرسیدم توروخدا اگه میشه شما ispشعر بندر عباس وisp کشور ایران رو بهم بدین ممنونتون میشم تا بتونم کلشمو برگردونم توروخدا جدا جدا هم ای اس پی بندعباس رو بهم بکین هم ای اس پی ایران ممنونتون میشم مرسی
  • پاسخ:

   بنویسید فعلا ایران - تهران
 117. سلام.من تمام نرمافزارهای موردنیازو اپدیت دارم ولی وقتی روی دیس کانکت میزنم اون نماد بازی های پلی یا هر چیز دیگه ای رو بالا نمیاره .تروخدا بگید چیکارکنم و مشکل چیست؟؟ممنونم
  • پاسخ:

   نشون دهنده اینه که برنامه های گوگل پلی  آپدیت نیست- گوشی هم روشن و خاموش کنید
 118. سلام.من یه اکانت لول نودوچهار داشتم که روی ایمیلم ذخیره بود اسم ایمیلمم مصطفی حسینی بود وقتی میرفتم تو بازی با همین اسم میگفت خوش اومدی ولی وقتی گوشیم خراب شد بایع گوشی دیگه رفتم تو بازی ایمیلمو وارد کردم الان میگهmostafa ra خوش اومدی اونم با لول یک چکار کنم که اون بازیم برگرده
  • پاسخ:

   باید جیمیل بازی را در گوشی سینک کنید و لود کنید بازی را
 119. I appreciate you getting back to us. However, were unable to proceed without a copy of your receipt. We try our best to reduce the number of compromised accounts by keeping players informed of following risks: s with anything related to the Internet, always keep your passwords to yourself and consider changing them on a regular basis. Supercell will never ask you for your game account password(s) or credit card information.
  • Purchases made through unauthorized websites, instead of the iTunes store or Google Play, will prompt you to reveal your account's login details. This is to gain access to your private information
  • پاسخ:

   رسید خرید جم ؟
 120. سلام داداش یعنی اول باید ی پیام با این متن بفرستم که اکانتم هک شده بعد ی پیام برام میفرستن که در جواب اون پیام باید اطلاعاتمو بفرستم
  • پاسخ:

   بلی
 121. علی مهربان

  خسته نباشید
  منظورم از برگرداندن کلن این بود که لیدر بودم و الان هکر با آیدی خودش لیدر شده و همه مارو کیک کرده.آیا میشه برگردوند.
  و اینکه بازیو پاک نکردمو درخواست کردم اونو کیک کنه, من دیسکانکتم و اون با جیمیل من کانکت.موقع که منو شناسایی کنه چطوری به یه جیمیل کانکت شم.
  ممنون
  • پاسخ:

   لیدری بر نمی گردد.
   باید کد بازیابی را که دادن در یک بازی جدید با جیمیل جدید بزنید تا جیمیل بازی هم عوض شود
 122. سلام ببخشید پیام برام اومده نوشته لطفا راهنماییم کنین کی چی بنویسک اکانتم لول 47 بود و سیو نبود اول اینو بخونین بعد بهم بگین که چی بنویسم لطفا
  hello chief
  thank you for contacting us and providing the detailis of your lost village.
  chief l have successfully located your village. ln these cases we need to make sure the rightful owner recovers the lost account. To verify this we would like to ask you some questions to cnfirm that this account is yours and was created by you:
  when did you start playing on this account?
  when (mm/yyyy) and where (city vs country) did you create it?
  how did you lose your village?
  what device(s) do you use to play the account?

  we need all this
  information to make sure that no one else but the genuine owher of the genuine owner of the lost account recovers it. As soon as we will proceed to examine your information with the data in our systems and we will get back to you shortly. We know how much our players villages mean to them.
  Thanks for your patience.
  Best regards
  • پاسخ:

   باید اطلاعات بازی را مطابق آموزش بفرستید
 123. محمد جواد شرفی

  سلام من گوشیم رو دزدیدن و بازیم هم باهاش رفت الان میخوام بازی رو برگردونم اون کوشی قبلیم ایفون فور اس بود این گوشیم هم ایفون فایو اس الان ی کلش رو کوشیم هست مال صاحب قبلیه کوشی و همین کلش هم رو اپل ایدیم صیو شده میخوام بازی رو از رو ابل ایدیم پاک کنم و بازی قبلیم ک گم شد رو روش سیو کنم باید چیکار کنم؟؟
  • پاسخ:

   این کار یک کم دردسر داره و معطلی و نامه نگاری ... بنظرم یک اپل آیدی جدید بسازید و بعد درخواست هک شدن بازی بدهید و بعد از اتمام مراحل بازیابی بازی -   روی این اپل آیدی جدید بازی را سیو کنید.
 124. علی مهربان

  سلام.جیمیل من هک شده اما داخل بازی میتونم برم.واسه اینکه بازی رو روی جیمیل جدید بریزم باید حتما از اول بازیو بریزم یا همینجوری میتونم مکاتبه کنم?
  و اینکه کلنم رو هم میتونم پس بگیرم?
  • پاسخ:

   بهتره بازی جدیدی نصب کنید و روی یک ایمیل جدید سیو کنید و اطلاعات بازی را بفرستید و کدبازیابی که فرستادند روی همین بازی جدید بزنید تا ایمیل بازی هم که هک شده ، عوض شود و هکر کاملا دسترسیش قطع شود .
   اگه اکانت توسط هکر از کلن خارج نشده باشه  و یا kick نشده باشه ... بله ! و خارج هم شده باشه می توانید دوباره join شوید
 125. سلام داداش قربون خودت با این سایت عالیت برم ی سوال داشتم این اطلاعات رو باید با چه ترتیبی بنویسم
  • پاسخ:

   به همین ترتیبی که ما توی نمونه گذاشتیم و شما فعلا یک درخواست بفرستید تا ایمیل اتوماتیک اونها و سوالاتشون دوباره  بیاد و به ترتیب اون ایمیل اتوماتیک باز سوالات را پاسخ دهید و بفرستید.
 126. I really appreciate you writing
  Thank you for getting back to us. Unfortunately we weren't able to verify that you are the orginal owner of this account,please get back to me with the approximote date (mm/yyyy of the last seen and therefor can take no further action if you have any further guestions, please don't hesitate to ask.
  این اومده چیه منظورش باید چکار کنم مرسی
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی ؟
 127. سلام داداش پیام اومده از طرف سوپرسل میگه تگ بازی رو میخایم ولی من دسترسی ندارم چی بنویسم؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   بنویسید خوب : من هک شدم و دسترسی به  بازی و دادن تگ ندارم
 128. من که جم خرید کردم از سایت واسطه ایرانی، متاسفانه زیر بار نرفتن واسه رسید خرید جم، حالا من میتونم برای رسیدن به اکانت گوگلو قسمت تاریخچه سفارشات به این بهونه برم گیفت کارت بخرم؟ یعنی اگه بخرم میتونم برم تاریخچه سفارشایی که سایت جم واسم سفارش دادن رو ببینمو اسکرین شات بگیرم؟؟؟
  من حتی به سوپرسل پیام دادم همون چیزی که بالا گفته بودین. گفتم هکم کردن. ولی باز زیر بار نرفتن فقط رسید خرید جم رو ازم میخوان؟
  من باید چکار کنم؟
  میشه من بطور مستقیم بدون اینکه ربات باشه با سوپرسل چت کنم؟
  ممنون میشم کمکم کنید
  • پاسخ:

   چاره ای نیست و خرید گیفت کارت هم الان فایده نداره ... اونها فقط اولین رسید خرید جم را می خواهند که البته برای اونها ثبت شده است و اونها دارند و بنابراین نمی شه گولشون زد ! باید اصرار کنید دائما که هک شدید و یا اینکه یک ماهی صبر کنید و دوباره اقدام کنید چون اپراتورهای سوپرسب تغییر می کند و شاید یک ماه بعد یک اپراتور بعدی کمتر سخت گیری کند !!!چت هم نمی شه کرد باهاشون  و راه ارتباطی همین است فعلا.
 129. سلام و خسته نباشید من اکانتم هک شد و به سوپرسل گفتم و چندتا سوال پرسید و میگه اخرین بار بازی روی گوشی خودتون بوده و میگه اگه اینجوری نیست به ما بگید الان من چی بنویسم به انگلیسی؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   یک جمله ساده بنویسید که بگید من هک شدم و تایید کنید ...بنویسید

   My problem Hacked  My Account
 130. با سلام.
  من به سوپرسل ایمیل زدم و اونا هم تیکت نامبر واسم فرستادن، الان من با این تیکت نامبر چیکار کنم؟؟؟؟
  • پاسخ:

   خوب بالا توضیح دادیم که ... باید صبر کنید و بازی از بن باز شه بعد بازی که باز شد با تیکت نامبر ادعای مالکیت کنید
 131. سلام.من قبلا یه اکانتی داشتم روی گوشیم که اونو ذخیره نکرده بودم و وقتی گوشیمو فرمت کردم پاک شد یه اکانت دیگه روی بلو استکس داشتم که اونو انتقال دادم روی گوشیم حالا میخوام اکانت قبلیم رو برگردونم روی بلو استکس اگه کارهایی که گفتید رو با بلو استکس انجام بدم بر میگرده ؟ مشکلی برای اکانتی که روی گوشی دارم پیش نمیاد ؟ llk,k ldal svdu [,hf fndk
 132. سلام ببخشید من کشم لول هشتاد بود که گوشیم ریست شد کاشم رو جیمیلم سیو بود ولی وقتی گوشیم ریست شد جیمیلم هم پاک شد حالا باید چجوری کلشمو برگردونم
 133. سلام . ممنون بابته سایته خوبتون . من قبلا اکانته کلشم تا لول حدودا هشتاد به جیمیلم وصل بود ولی بعده به مدت دیسکانکت شد و گفت ورژنه گوگل پلی گیمت قدیمیه . الان گوشیم مشکل داره نه برنامه ای نصب میکنه نه حذف .و مجبورم فلش کنم . سوال اینه اگه بعده فلش بازی رو نصب کنم جیمیلم رو وارد کنم همون لول هشتاد رو میاره ؟یا لوله قبله فلش کردنه گوشیمو(۱۰۵) . یا اصلا جیمیلمو نزنم و از راه بالا که گفتید برم؟ممنون میشم سریع جواب بدید
  • پاسخ:

   شما بازی تون از هر جا سیو بوده میاره ... اگه تا لول 80 سیو بوده همون 80 را میاره و اگه می خواهید 105 بیاد باید مثل آموزش بالا اقدام کنید تا یک کد مخصوص بازی را بگیرید از سوپر سل  و یزنید و 105 بیاد.
 134. سلام من یه اکانت لول 100 داشتم که سیو نکرده بوذم بعد از فلش کردن گوشی بازی پاک شد و از لول 1 ذوباره اومد...تمام کارهایی که گفته بودبد رو انجام دادم این جواب برام اومد
  thank you for getting back to us !
  unfortunately the information provided did not help us locate your village.
  please provide us the exact village name , clan name , linked facebook , alpha numeric player tag , ip address , xp level , of lost village and i will be more than happy to check further
  i hope we will hear from you soon.
  clash on
  من تابحال نه به فیس بوک نه به گوگل سیو نکرده بودم...و من اصلا انگلیسیم خوب نیست..میشه کمکم کنید؟
  خواهشا یه متن هم به من بگید تا براشون ارسال کنم...جای اطلاعات رو خالی بزارید خودم کاملش کنم...فقط یه متن هم به من بگید تا براشون بفرستم..خیلی ممنون میشم...فقط یه چیزی....من الان با مپ یکی از ذوستام رفتم مپه خودمو دیدم و لولم 101 شده بود چون کارگرام کاراشون تمام شده بود...خواستم ببینم باید لول جدیدشو بنویسم یا همون لولی که آخرین بار توش بودم؟...
  • پاسخ:

   خوب همه چی در مطلب بالا نوشتیم حتی متن آماده ... شما فقط اطلاعات را هم بدون هیچ متنی بفرستید قبول می کنند احتیاجی به توضیح و داستان نیست- آخرین اطلاعات دهکده را فقط بفرستید و توجه کنید وقتی کد را دادند روی بازی دوستتان نزنید و در یک بازی جدید لول یک و جیمیل جدید سیو کرده اید بزنید
 135. سلام خیلی گلی داداش با این سایت مفیدت
  تاریخ ساخت اکانتمو از تاریخ عکسی که از مپم گرفته بودم و لول 20 بودم فهمیدم و فرستادم براش وبدون ban یه کدی فرستاد و اخرش لولمو نوشته بود زدم و اومد برام

  خیییییییییییییییییییییییلی ممممممممممممممممممممممممممنونم
 136. سلام پیام دادن که موافقت کنم بن بشه من جوابشونو دادم الان این جوابو دادن

  as informed to you previously we have temporarily banned reported account for verifying ownership once we have successfully verified your ownership over compromised account
  we will get back to you and proceed further in this case

  thanks you for you patience

  یعنی چی چون بلا چیزی نمی گفتن تا بن تموم بشه
  • پاسخ:

   باید صبر کنید تا بازی از بن در بیاد و بعد ادعای مالکیت کنید مطابق آموزشی که دادیم
 137. سلام به من کد ریکاوری دادن ولی بازم که هکر میاد تو اکانتم . چیکار کنم لطفا کمکم کنید خواهش میکنم بگید چی بنویسم
 138. سلام من یه مشکل دارم.اکانتم لول۸۷ بود و سیو شده.دیشب که اپدیت کردم دیدم بازی که بالا اومد لول یکه.از بازی که خارج شدم و پاکش کردم و دوباره نصب کردم وقتی سینگ این کردم با جیمیلم همون لول یک لود شده.چیکار کنم؟
  • پاسخ:


   گوگل پلی را هم از اینجا آپدیت کنید
   مطابق DPI
   http://www.farsroid.com/google-play-services/
   http://www.apktops.ir/android-google-play-services.html/

  • پاسخ:

   خیر - اطلاعات را بفرستید براشون درست باشه بازیتون برمیگرده - کاری نداره.
 139. مسعود عباسی

  سلام من کلش لود 71بودم ک گوشیم خراب شد کلش رو هم توی جیمیلم سیو کرده بودم تو ی گوشی جدید جمیل رو زدم اشتباهی ی بازی جدید رو نصب کردم و روی همون جیمیل سیو کردم من بازی قبلیمو از جیملم چجوری بیارم الانم میزنم جمیلمو بازی جدید میاد بازی قبلی نمیاد لطفا راهنمایی کنید
 140. سلام و خسته نباشید .من ی اکانت لول 87 دارم رو گوشی بازی میکردم گوشیم خراب شده سوخته درست نمیشه.ایمیل اکانتم رمزش شک دارم چندین رقم روی گوشی جدیدم زدم میگه اشتباه.تو رو خدا جواب بدید .اکانتم میدونم کدوم کلن لیدر اون کلنم.
  • پاسخ:

   از مطلب بالا باید اقدام کنید و کد بازیابی بازی را بگیرید
 141. سلام و خسته نباشید ی سوال توی متن در خواستی باید چی بنویسیم ؟فارسی یا انگلیسی
  • پاسخ:

   همه سوالات و جواب ها و همه چی باید به انگلیسی باشد
 142. سلام.خسته نباشید
  من بازیم فعاله و الان دارم استفاده میکنم.ولی میخوام گوشیمو عوض کنم برای همین میخوام بازیرو سیو کنم رو اکانت جیمیلم.ولی تو ستینگ بازی دکمه ثبت جیمیل رو هرچی میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.و نمیتونم با اکانت جیمیلم بازیرو ست کنم
  لطفا راهنماییم کنید.متشکرم
  • پاسخ:

   جیمیلتون را سینک کنید - گوگل پلی را هم آپدیت کنید.
 143. من اکانتمو سیو نکردم نه اینکه سیونکرده باشم گوشیم مشکل داشته ووقتی جیمیل رو تو قسمت دیسکانکت بازی وارد میکردم خبری نمیشد ویه پیام ازگوگل پلاس رو جیمیلم میومد منم ازین تاریخ استفاده کردم و حدود یه ماه قبلشو به صورت انگلیسی که دربالا گفتین رو فرستادم تو ایمیل قبلی ...در صورتی که تو ایمیل قبلی تاریخ ساخت نمیخواست

  اگه میشه کامنت قبلیمو به صورت دقیق تر بررسی وتوصیف کنین برام..ممنون میشم
  • پاسخ:

   خوب هر سری یک اطلاعات جدیدتری ممکنه ازتون بخواهد و چون سری قبل نپرسیدن ، دلیل نمی شه که دوباره نپرسند...
 144. مرسی ازراهنماییت ولی یه جوابی داده که شک دارم درست معنیش کرده باشم ..فک کنم تاریخ ساخت اکانت تقریبی حدود 1ماه رو میخواد
  نظرشما چیه ؟ اکانتم برمیگرده یا این ایمیلنا امید کننده ایه ؟

  thank you for writing back to us and providing the details of your village .
  i have checked the details with the data in our systems and i can see that the month when you start playing the game does not mutch to that of ours.

  i know it is hard to recollect the exact information.however,i would require an approximate month when you created this account to make sure the rightful owner retains the account.

  i look forward to hearing from you soon
  clash on
  • پاسخ:

    ماه تقریبی ساخت اکانت تون را می خواهد - سالش درست بوده است ( ماه ) ؟
 145. سلام من یک سوال داشتم ما کلنمون لول 3 هست ولی یک مشکل داریم
  تو کلن وار کلن هایی که بهمون میخورن تمام لولشون 6 یا 7 خیلی هم قوی هستن ما 3 تا تاون هال لول 10 داریم در صورتی که تو وار روبرویی نزدیک 10 تا تاون هال لول 10 دارن که اینفور و .. تکمیل و حتی نیروهاشون هم مکس 
  راهی برای حل این مشکل نیست ؟اخه ما وارارو میبازیم چون زورمون نمیزسه


  با تشکر از سایت خوبتون
 146. سلام من اکانت کلشم برروی جیمیل سیو نشده بودو گوشیمو فلش کردم پاک شده وطبق اموزش برگرداندن اکانت پاک شده و سیو نشده پیش رفتم و مشخصات رو ارسال کردم و جوابمو4ساعت بعد داد که چند موردشو متوجه نمیشم دقیقا چی میخواد ازم..
  من تازه واسه اولین بار این اتفاق برام افتاده ویکی ازدوستام سایت شما رو بهم معرفی کرد..با تشکر

  I looked through our database for your village but I"m afraid i wasn,t able to find it. i know how much villages mean to their chiefs,so please help me locate your village by going through the following checklist:

  * please make sure that you have send us the correct user(and clan)name,letter by letter
  * also double-check that your TH level(and XP)level is accurate

  * واین موردشو بلدم میگه اگه جم خریدی رسیدیا کپی شو بفرس و یه ادرس کیف پول گوگل رو گذاشته که منم جم تاحالا نخریدم وجوابشو طبق گفتتون میفرستم براش

  *واین مورد میگه اگه به فیس بوک وصل شدین ای دی رو برامون بفرستین که من وصل نکردم وجوابشو طبق گفته هاتون مینویسم که وصل نشدم

  * if you know the IP address that you used for accessing your lost account,please send it.
  • پاسخ:

   نام دقیق روستا تون را خواسته اند
   سطح تاون هال و مقدار xp هم خواستند
 147. با سلام خدمت مدریت محترم 
  بابت اینکه تا جای که منو راهنمایی کردین ممنونم
  تمام گفته های بازیابی رو انجام دادم تا به یه مرحله رسیدم
   که چهارتا سوال پرسیدن ومن درجواب به 4تا سوال یه پیام دریافت کردم که درواقع دقیق نمیدونم چه تاریخی رو میخوان.
  تاریخ ورود به بازی؟
  یا تاریخ درست کردن اکانت گوگل؟
  • پاسخ:

   بیشتر مواقع تاریخ ساخت بازی را می خواهند به هر حال سوالشون را باید ببینم
 148. سلام خسته نباشید

  داداش من میخوام به سوپر سل پیام بدم حرف اول اسممو با حروف بزرگ بنویسن مثلا saeed رو Saeed کنن میشه بفرماید چه متنی رو باید بفرستم؟
  • پاسخ:

   برای تغییر اسم این کارها را نمی کنند ! یا خودتون از طریق گزینه تغییر نام بازی باید اقدام کنید و اگر استفاده کردید باید برای تغییر نام دهکده شرایط داشته باشید 1- دهکده نام و نام خانوادگی باشد تا تغییر به غیر نام و نام خانوادگی دهند - 2 - دهکده نام زشت یا فحش و یا خطوط قرمز باشد.

   + آموزش تغییر اسم دهکده Clash Of Clans


 149. سلام
  ببخشید کارایی که گفتینو انجام دادم بازی روی بلو استارک هست سیو نمیشه هر کار میکنم بعد پیامی که گذاشتینو فرستادم نشانی هارو هم فرستادم الان یک پیام اومده پایینش علامت ضربدر با تیک کشیده کدومو بزنم؟؟
  • پاسخ:

   سوپرسل از بلواستکس پشتیبانی نمی کند و به این نکته توجه داشته باشید - یک نسخه دیگر بلواستکس را نصب کنید و یا گوگل پلی آنرا آپدیت کنید -
   برای مطرح کردن مشکل خود به بازی ضربدر را بزنید . اگر هم مشکلتون حل شده و سوالی ندارید تیک سبز را بزنید و پرونده را ببندید
 150. سلام من بازیم پاک شده.همه کارهاشون کردم فقط ماه بازی که شروع کردم و هرکاری میکنم یادم نمیاد. اون دستور بالا هم اجرا کردم ولی   نمیشه چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   باید تاریخ را حدس بزنید و راه دیگری نیست
 151. با سلام و خسته نباشید     اقا یه سوال من این کارهایی که گفتید انجام دادم چند نا سوال داده همرو بلدم ولی یکی از سوالاتش این بود که چگونه اکانتتون رو از دست دادید  برای من سیو شده بود ولی  از روی جیمیلم پاک شده  حالا چی بنویسم جواب این سوالو      بعد لطف کنید بگید چند بار می تونیم اکانت رو بازیابی کنیم پیروز و موفق باشید

  • پاسخ:

   بازی اگه سیو بوده باشد روی جیمیل - هیچ وقت پاک نمی شود -
    تا زمانی که اطلاعات دقیق را بدهید ، و تعداد مطرح نیست
   Hi
   My village Not Save On Google Plus & I've reset the phone and my Game Cleared.

   help me please

 152. سلام مجدد به دوستان محترم.من لول بازیم77 هست،متاسفانه چون از ابتدا اپل ایدی نداشتم،مجبور شدم بازی کلش رو از سیبچه دانلود و نصب کنم،برای همین همیشه درمواقع اپدیت دچار مشکل میشم.الان اپل ایدی دارم، اما وقتی بازی رو از اپل استور دانلود میکنم بازی از اول میاد.از سیبچه هم دانلود میکنم از اول میاد بازی کلش.قبلا هروقت سیبچه اپدیت رو میگذاشت،مشکلم حل میشد.میخاستم بدونم سیبچه اپدیت هالووین رو میذاره یانه؟اگه میگذاره،چه تاریخی؟ اگه امکان داره راهنماییم کنید تا بتونم اکانتمو بدست بیارم.ممنون
  • پاسخ:

   نمی دانیم از سیبچه بپرسید !
 153. سلام من گوشیم خراب شد و گوشیه جدید خریدم.الان هرچی فکر میکنم اکانت جیمیلم یادم نمیاد باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   درخواست تغییر جیمیل دهید - متنش بالا نوشتیم.
 154. سلام.از مطلب مفیدتون بسیار سپاسگزارم.خسته نباشید
  برای گوشی بنده که بلک بری بوده و به گوگل پلاس هم لینک نمی شده ، پس از آپدیت هالووین ، کلش دیگه بالا نیومد و زحمت 6 ماهه منو به باد داد.اما من با نصب بازی جدید در بلو استکس و البته با این روش مفیدی که مطرح کردید  طی 7 یا 8 ساعت جواب گرفتم و کدی بهم داده شد که تونستم حتی به گوگل پلاس هم لینک بشم.از زحماتتون واقعا ممنونم
  • پاسخ:

   موفق باشید دوست عزیز ...
 155. سلام، من بازی کلش رو از سیبچه دانلود کردم،بعداز اپدیت هالووین بازی از اول میاد. چکار باید کنم؟
  • پاسخ:

   از اپ استور دانلود کنید - ف ی ل ت ر ش ک ن متصل شوید

   اولا به تنظیمات گوشی تون رفته و روی بیشتر کلیک کنید بعد شبکه های تلفن رو کلیک و بعد نام های نقطه دستیابی بعد روی گزینه ها کلیک کرده و بعدش روی APN جدید رو زده و روی نام بزنید از دلخواهی یه کلمه ای بنویسید بعد روی تایید بزنید
   و بعدش روی APN بزنید و به مطلب دلخواهی دوباره بنویسید بعد تایید رو لمس کنید بعد تمام یا تایید رو بزنید بعد APN جدید ایجاد میشه و بعدش روش علامت بزنید تموم.
   حالا برید کلش بازی کنید.

    

 156. سلام فقط میخوام بگم به همین شبای عزیز مپای از دست رفته همه کلشر ها برگرده و یک تشکر  فوق العاده از مدیر سایت و کسی که به این بچه ها کمک میکنه واقعا ممنون از سایت عالی و محشرتون.
 157. سلام من امیر هستم و لول 57 کلش هستم اگر کلن نداشته باشم چیکار کنم
  • پاسخ:

   خوب عضو یک کلن شوید - سرچ کنید و Join شوید در یک کلن !
 158. Hi chief
  thanks for reaching out to us

  As said before,we will not be able to proceed with your request unless you provide the correct date of creation of your account and the name of device that you used to access the village.in case you don t remember the exact date , you can come back with approximate month and year , your account was created.

  once we get the same we can proceed with your request
  Awaiting your reply
  clash on!

  با سلام و خسته نباشید داداش من همون ایمیلی که گفتید رو زدم اینو جواب داد یعنی چی ؟؟؟؟؟ اجرت با امام حسین جواب بده ممنون
  • پاسخ:

   میگه تا تاریخ ساخت بازی را بصورت صحیح ندهید و مدل ونام گوشی ما کاری نمی تونیم بکنیم.
 159. سلام ببخشید وقتی چرخ دنده رو میزنم گوگل پلی کانکت میاد میخوام گوگل پلی ساین این بیاد چه کار کنم
 160. سلام من یه اکانت لول هفتاد داشتم چند روز پیش گوشیم هنگ کرد و همه چی از مله جیمیلم پاک شد الان با ید چیکار کنم اکانتمو بیا رم؟؟؟
 161. Hi Chief
  Thanks for writing us back

  Just one last step before we proceed further, kindly get back to us with the approximate month and the exact year you created your village as it is the only information we need to proceed further in retrieving your account.
  we need this information to make sure that right owner of the lost account gets it back.
  we hope to hear from you soon. 
  Best regards. 
  با سلام و خسته نباشید ، به من این جواب رو داد میشه بگین یعنی چی و باید چیکار کنم؟
  ممنون میشم جوابمو بدین 
  اجرتون با سیدالشهدا
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی را می خواهند
 162. سلام من اکانتم پاک شده...سیوش کرده بودم و هکم هم نکردن...فقط جیمیلی رو که بازیو روش سیو کرده بودم  از رو گوشیم پاک کردم ...یعنی دیگه بازیم برنمیگرده؟؟؟؟؟؟/توروخدا سریع جواب بده
 163. با عرض سلام و خسته نباشید من اول بازیم رو یه جیمیل سیو بود که دیسکانکت شد و بعد از اون یک ایمیل که از خودم داشتم رو ثبت و یه رمزی بهش دادم حالا بازیم پاک شده و از لول 1 اومده تاون حال9 و لول 96 بودم عایا میشه اکانتم برگرده ترو خدا کمکم کنید دارم دیوانه میشم سپاس گذارم.
 164. سلام و خسته نباشید . ببخشید من وقتی میرم که مشخصات اکانتمو بدم این مینویسه منم اینگلیسیم بده نمیتونم بخونم whats yourmin?

  • پاسخ:

   از روش بالا اقدام کنید
 165. سلام آموزش تصویری ندارین که چطوری ادرس گوگل پلاس را به دست بیاریم
  باید ادرس گوگل پلاس جیمیل جدید بهشون بدیم یا نه
  من رفتم با سیستم تو گوگل پلاس هرچی گشتم پیدا نکردم
  یه پست زدم و اون ادرس اون جا پیدا کردم به نظرت همونه یا نه
  ممنون میشم زود جواب بدین
  • پاسخ:

   باید به گوگل پلاس خود از طریق یکی از براوزر ها لوگین بشید
   از سمت چپ بالا که منوی کشویی باز میشود باید profile را پیدا کنید
   روی آن کلیک میکنید و مشخصاتتان می آید و حالا در آدرس بار مرورگرتان یک شماره چند رقمی می بینید مثل این
   https://plus.google.com/u/0/225845472558421215789/posts

   اون شماره طولانیه رو براشون میفرستید
 166. با سلام و خسته نباشید
  من دو سه تا سوال دارم که مهمه لطفا جواب بدید
  من اگر ایمیل جدید بسازم بعدی این کار هایی که گفتید انجام بدم بعد کلکش از رو گوشیم پاک کنم و چند روز بعد دوباره نصب کنم روی گوشیم مکاتبه رو نشون می ده
  بعد کلشم رو فرستادن به اون ایمیلی که بعد از درخواست کمک روی اون جیمی می فرستند
  • پاسخ:

   1.خیر
   2.شما باید برای بازیابی بازی کلش از یک بازی نصب شده استفاده کنید و تا پایان مراحل بازیابی آن را هم پاک نکنید و دوباره هم نصب نکنید و تغییراتی ندهید و جیمیل را هم تغییر ندهید.
 167. امیر محمد

  دادا ترو خدا کمک کن من یه ساله دارم بازی میکنم تاون حالم 9 بود پاک شده سیو هم دارم چه حوری از رو سیوم بیارم لطفا کمکم کن 
 168. ا سلام
  دوستان من اکانت کلش داشتم روی شبیه ساز اندروید بعد انتقالش دادم به ایفون 5s بعد گوشی رو ریستور کردم اما هر کار میکنم اکانتم روی ایفون نمیاد؟؟؟خواستم دوباره از شبیه ساز اندروید انتقال بدم میگه قبلا یه بار این کارو کردی و نمیشه؟؟؟؟راهی هست که اکانت کلش رو رو ایفونم فعال کنم؟؟؟روی ایفون تو گیم سنتر همون ایمیلی فعاله که در شبیه ساز اکانت روش سیوه؟؟؟چه کنم؟؟
 169. سلام دوست عزیز مرسی به خاطر زحماتت
  منظور از شهر و کشور چیه؟( چه شهر و کشوری بازی گمشده خود را برای اولین بار ساختید)
  و اینکه میزان XP اصلا یادم نیس ولی حدس میزنم خیلی کم باشه اگه ممکنه بیشتر راهنماییم کنی مرسی
  • پاسخ:

   شهر . کشوری که روز اول بازی را ساختید - isp تون تعیین کننده شهرو کشورتون است باید به همون سرویس دهنده اینترنتیتون متصل شوید و مطابق راهنما پیش بروید. ایکس پی را هم حدس بزنید اگه نمی دونید
 170. سلام داداش پیام اومده میگه عکس از پروفایلت بفرست ولی من عکس از پروفایل ندارم چکار کنم؟؟؟
  • پاسخ:

   بنویسید به بازی دسترسی ندارم 
 171. سلام من ایمیل دادم به سوپرسیل این پیامو داد میشه برام ترجمه کنید و بگین باید چ کار کنم ممنون میشم
  یه ادرس سایت هم بهم داد ک اروز 404 میداد

  Thanks for your answers
  I can tell you that you should make a new google + account and send us the new google+ ID number.After that we link this new google+ account.
  To save your game to a google play account.
  i will need the accounts numerical ID. I am very sorry to trouble you like this but i am afraid security concerns prevent us from linking games based simply on email adress.
  To find your personal google play ID please follow these steps:
  1:Login to your google play account on a browser
  2:open the home menu(should be on the left side of your screen)
  3:your complete google URL can be found in your browser s address bar.It will look something like this:

  Your google play User ID number is the long series of numbers in the URL.please send me this number;and I should be able to link your google play account to your game.
  Thanks for your patience;I look forward to hearing from you again.
  Have a great day!


  • پاسخ:

   آیدی نامبر گوگل تون را خواسته :

   باید به گوگل پلاس خود از طریق یکی از براوزر ها لوگین بشید
   از سمت چپ بالا که منوی کشویی باز میشود باید profile را پیدا کنید
   روی آن کلیک میکنید و مشخصاتتان می آید و حالا در آدرس بار مرورگرتان یک شماره چند رقمی می بینید مثل این
   https://plus.google.com/u/0/225845472558421215789/posts

   اون شماره طولانیه رو براشون میفرستید
 172. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تیم محترمتون
  دوست عزیز من میخوام اکانتم رو لینک کنم و تاحالا هم لینکش نکردم
  ولی میگه که شما یک دفعه لینک کردین و دیگه نمیتونید لینک کنید
  خیای کارا رو امتحان کردم خیلی به سوپرسل پیام دادم که من تاحالا لینک نکردم و الان به لینک نیاز دارم ولی میگه با استفاده از گوگل پلی و گیم سنتر در اینده انتقال بده اکانتت رو 
  منظورش رو نگرفتم. چیکار باید کنم ؟؟!!
  • پاسخ:

   خوب احتمالا لینک شده که نمی تونید - مظورش اینه اگه می خواید برید روی اندروید روی گوشی جدیدتون جیمیل را بزنید توی بازی و ببینید بازی لود میشه و یا اپل ایدی را در گوشی ایفون بزنید و ببینید بازی لود میشه
 173. با سلام . من میزان xp اکانتمو نمیدونم . سیو نبوده پاک شده . باید چی بنویسم ؟؟؟ مرسی
  • پاسخ:

   باید یک درخواست اول بدهید و ببینید چه سوالاتی از شما می کنند و شاید ایکس پی را نخواستند
 174. سلام من الان اکانتم بن شده ولی نزده که چند روز بن هست نوشته:

  account temporarily banned while we verify ownership . if you want to request ownership for this account,please contact us and mention the ticket number :*********

  من الان باید چکار کنم؟
  بعد که بازی درست شد از ادامه ی همون مکاتبه باید ادعای مالکیت کنم؟اگر اره باید در همان بازی لول یکی که ساختم ادعای مالکیت کنم یا در اکانت اصلیم؟ممنون میشم سریع جوابمو بدید
  • پاسخ:

   با تیکت بعد از 48 ساعت از همونجا که مکاتبه می کردید - اقدام کنید
 175. سلام
  اقا چجوری میشه دوتا بازی رو یه جیمیل سیو بشه یا باشه؟
  • پاسخ:

   هر بازی روی یک جیمیل سیو میشه و امکان این کار که شما نوشتید نمی باشد.
 176. سلام تورو خدا کمکم کنید من یه  دو تا اکانت دارم باشش  بازی میکنم اونی که ۱۱۰ هست سیوه رو جمیل قبلا لود میشدد اما دیگگ لود نمیشه باید چیکار کنم تورو خدا کمک کنید
  • پاسخ:

   گوگل پلی را  آپدیت کنیدو به یک ف ی ل ت ر ش ک ن هم متصل شوید اگه لود نشد
 177. سلام
  اینو به من گفت
  hi chiaf

  thanks for getting back to us

  icertainly understand your
  concern.pleasw get back  to us
  with the particular month in
  which you create your village
  "اسم  اکانتمو نوشته"

  best regards
  • پاسخ:

   ماه ساخت بازی تون را می خواد.
 178. سلام.برای من این پیغام اومده.میشه راهنمایی کنید؟helo chief.
  whith regards to your email.i underestand that you have lost your villlage.
  i have cheked your village reza khan in our data based and i found that you have accessed your village 17 minutes a go.in this did we answer all your question?
  • پاسخ:

   میگه گفتید که به بازی و روستای رضاخان !  دسترسی ندارم ولی شما 17 دقیقه پیش وارد بازی شدید
 179. سلام لطفا جوابم رو بدید
  من اکانتم رو هک کردند من فعلا نمی دونم اکانتم تو کدوم کلن هستش .تنها چیزی که از اکانتم می دونم تگ کاربریم هستش و جیمیلش و ماه و سال .این هک واسه 2ماه پیش اتفاق افتاده واسه همین نمی دونم لول کلشم چنده.لطفا کمکم کنید.چطوری با استفاده از تگ اکانتم بفهمم که الان اکانتم تو چه کلنی هستش؟
  • پاسخ:

   شما مشکل تون را در ابتدا برای سوپرسل بفرستید - بدون اطلاعات اکانت و وقتی که پرسش هایش را فرستاد - ببینید چه سوالاتی از شما می کند و پاسخ دهید.
 180. سلام.ببین داداش من نمیتونم توضیح کامل بهت بدم
  ببین من بازیم رو گوگل پلی سیو بود ولی همزمان موقعی که قرمز بود حذف کردم یعنی سبزش نکردم و وقتی بازی رو جدیدن نصب کردم و بعد یه مرحله سبزش کردم برا برگشت بازی اون مرحله یک رو گوگل پلی سیو شد یعنی الان بازی لول یک سیوه و بازی اصلیم نمیاد و هرچی میزنم همون لول یک میاد بالا این رو بگو چیکار کنم لطفا کامل توضیح بده بهم.روش های لواد رو نگو بگو چی برا سوپر بنویسم.بهتر نیست با یه جیمیل جدید ازش بخوام برام برگردونه؟
  • پاسخ:

   چون بازی سیو نبوده و حذفش کردید - بنابراین به هیچ صورت نمی تونید بازی را لود کنید - چون سیو نشده بوده و تنها راه هم استفاده از روش و آموزش بالا است که باید بخوانید و پله پله به آن عمل کنید و اطلاعات بازی را صحیح بفرستید براشون.
 181. سلام
  اطلاعاتو دادم اینو فرستاد
  hi chief
  thanks for reaching out to us
  i understand how much a players village mean to them
  and i am sorry to hear that you have lost your account
  i will surely help you in finding your village . in these cases we need to make sure that the rightful owner recovers the lost account . if you do not know were to look for it check out http://support.apple.com/kb/ht2727
  if you made the order on ios if you used android head over to https://support.google.com/googleplay/answer/2850369?hl=en&ref_topic=3245921
  in addition to the soft-copy or screenshot of the receipt we would like ti ask you some guestions to confrim that this account is yours and was created by you
  *data and time of your last playing session
  we need this information to make sure that no one else but the genuine owner of the lost account recovers it
  once you get back to us with the accurate details  we will proceed to examine your infomation with the data in our systems and we will get back to you shortly  we know how much our players villages mean to them
  looking forward to hear from you
  please let me know if you have any other questions or comments


  من جم هم نخریدم
  لطفا جواب سوالا رو انگلیسی بفرسین بهشون بدم
  خیلی ممنون
  • پاسخ:

   مطلب بالا نوشتیم
 182. داداش درسته  این روش رو بلدم ولی رو گوگل پلیرم الان یه بازی اول یک ذخیره شده و لواد رو میزنم اون میاد و وارد بازی اصلیم نمیشه
  این رو چیکار کنم؟
 183. سلام با عرض شرندگی پسامس که سوپرسل برام فرستاده رو براتون فرستادم تا بگین چیکار کنم در ادامه.ممنون

  first things first.please make sure you,re connecting to the right google play account in lost village cases.it,s extremely important to use the correct credentials whenlogging in.if you can,t prompt yuor desired village with the email address you,re using now,that means itms probably not the right one.
  to properly access yuor village please:

  1.make sure yuo have added the correct googl play  account to yuor android devaice

  2.  in the in-game settinge, tab on.google+ sing -in and connect with the e-mail address originally used to syne your village (the one you have lost

  3.  if your village was linked to an old email that you no longer have access to, contact googe suppert to recover your account,s information.
  sopercell cannot access information reated to your google play account,so we need the help of both correct login  detalis that will let you reciver your village.
  please let me know if you have any other questions or comments .
  clash on!
  لطفا راهنماییم کنید خیلی گیر کردم ممنون از زحماتتون
 184. سلام همه چیزایی که گفتیو نوشتم و فرستادم اینو واسم فرستاد:
  Hi chief
  thank you for contacting us and providing the details of your lost village.
  in these cases we need to make sure that the rightful owner recovers the lost account. to verify this, we will need a receipt of your first purchase of gems (if any) for this account. if you dont know where to look for it check out http://support.apple.com/kb/ht2727 if you made the order on ios; if you used android, head over to https://support.google.com/googleplay/answer/2850369?hl=en&r ef_topic=3245921. in addition to the copy of the receipt (if any),we would like to ask you some questions to confirm that this account is yours and was created by you: 
  when(in which month of year 2015)did you start playing on this account? (requesting for the month information once again as the information perovided in your previous response is not matching with our records) we need all this information to make sure that on one else but the genuine owner of the lost account recovers it. as soon as we get your email we will proceed to examine your information with the data in our systems, and we will get back to you shortly . we know how much our players village mean to them . 
  thanks for your patience.
  have a nice dey.
  • پاسخ:

   اولین رسید خرید جم را می خواهد
 185. سلام و خسته نباشید من اکانتمو دادم به دوستم که بازی کنه و دوستم بازیو برداشت اما میخاستم پس بگیرم رمز جیمیل و عوض کرده بود و پیام دادم سوپرسل و بازیو بن کرد و اونم دید بازی نمیاره پاکش کرد و من میخام پسش بگیرچی بنویسم؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   بگید بازی هک شده است و مزاحم در بازی دارید - بالا نوشتیم
 186. سلام من اکانتمو روی گوگل پلاس سیو کرده بودم  بعدش که گوشیمو بازنشانی به حالت اولیه ی خودش کردم اکانتم پاک شد !!!!!!!!
 187. امیراسکای

  سلام من به گوگل ولت رفتم ولی  هیچ اطلاعاتی راجع به فاکتور بمن نمیده نوشته no transaction to show yet
   جم رو از مغازه ای خریدم که اونم از جایی خریده 
  • پاسخ:

   پس باید بگید جیمیلم هک شده - شاید قبول کنند - بالا توضیح دادیم
 188. امیر اسکای

  سلام مجدد
  امیر اسکای هستم
  برای اون اکانت لول بالام هم همینکارو کردم حالا از من تاریخ خرید اولین جم رو میخواد...با بدبختی زیاد تونستم تاریخشو پیدا کنم 28 آگوست 2015 ساعت 12:33 دقیقه حالا چطوری باید متن انگلیسی رو با این زمانی که گفتم بفرستم؟
  ممنون از وقتی که میزاری
  • پاسخ:

   اونا تاریخ رسید را نمی خوان ! خود رسید و شماره اولین رسید خرید جم را می خواهند که در گوگل ولت هست و شماره فاکتور را می خواهند - برای تاریخ حتما تاریخ ساخت اکانت را می خواهند
 189. سلام اقا شرمنده جواب منو ندادین منتظر جواب شما هستم
  اگه امکانش هست باهاتون تماس بگیرن واقعا به کمکتون احتیاج دارم.متنی که سوپر سل برام ارسال کرده رو نمیدونم چی جواب بدم
  • پاسخ:

   متن را بنویسید تا راهنمایی کنم - نظرات قبل را هم مطالعه کنید - قطعا مشابه سوال شما وجود دارد
 190. سلام من تاریخ بازی میخوام در بیارم از بازیم نمیشه هیچ ستاری ثبت نشده روی جیمل ک تاریخ شروع بازی بگیرم
  لول من 80 هست میخوام تعقیر جیمیل بدم
  چ کار کنم
  • پاسخ:

   باید حدس بزنید و راه دیگری نیست
 191. سلام خواهش میکنم من نا عکس چهارم انجام دادم اما مشخصات اکانت را کجا بنویسم؟
  • پاسخ:

   در همون جا در متن بنویسید ! عباراتش را پاک کنید اگه هست و بنویسید
 192. سلام و خسته نباشید خدمت شما.یه سوال داشتم 
  من کلش بازی میکنم و یه روز خواستم اکانتمو بفروشم یارو اکانتو گرفت و بهم پول نداد و رمز جیمیل و جیمیلمو عوض کرده و حالا من هم نمیتونم وارد بازی بشم. آیا میتونید کمکم کنید؟؟
  • پاسخ:

   از روش بالا اقدام کنید و بگید هک شدم و در بازی مزاحم دارم - نمونه متن بالا نوشتیم
 193. سلام 
  من قبلا با گوشی نوکیا کلشمو ساختم 
  حالا اون گوشی رو فروختم و الان میخوام با گوشی سامسونک به اونا پیام بدم میشه راهنمایی کنید در قسمت مدل گوشی چی بنویسم؟؟
  لطفا راهنمایی کنید
  • پاسخ:

   بایدبرای مدل گوشی و جواب سوالشون که پرسیدند با هر گوشی که بازی را ساختید مدل اون گوشی را بفرستید -
    برای دادن پیام - گوشی فرق نمی کند چه گوشی باشد
 194. بهزاد محاسنی

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوب و کاملتون
  الان 3 روزی هست که یکی وارد اکانتم میشه و تمام جم هامو به باد داده و با نیروهایی که ساختم اتک ناقص میزنه و بجاش گوبلین میسازه
  با روشی که گفتین با سوپرسل مکاتبه کردم و به من هیچ جواب درستی ندادن و حتی تیکت منو بدون جواب دادن میبندن
  تمام اطلاعاتی که خواسته بودن رو بهشون دادم ولی تو اسم شهر و رسید خرید جم گیر دادن که من اسم شهر خودم و تاریخ دقیق خرید جم رو بهشون دادم با این وجود بازم تیکت منو بستن و جواب ندادن
  موندم چیکارکنم
  البته اینو هم بگم که موقع شروع بازی از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده نکرده بودم
  جم خودم رو هم از یه سایت معتبر که مورد تایید گوگل بود خریدم
  لطفا اگه راه دیگه ای برای اثبات مالکیت داره بهم بگین
  با تشکر
  • پاسخ:

   بعید می دونم که سوپرسل اینقده ناجوانمردانه رفتار کرده باشد و باید سوالاتشون را درست پاسخ دهید - رسید خرید جم هم باید در گوگل ولت شما ثبت شده باشد و به غیر از این و از جای دیگه خرید کرده باشید هم اعتبار ندارد مخصوصا سایت های ایرانی فروش جم که اصلا معتبر نیستند ! شهر و کشور هم باید به همان سرویس دهنده اینترنتی تون که قبلا بازی را ساخته بودید متصل شوید و پیدا کنید - برای رسید جم هم می تونید بگید که جیمیلتون هک شده - مطالب و نظرات را بخوانید توضیح دادیم.
 195. salam man az avali ke clash bazi mikonam dakhle lap tap bazi mikonam alan bayad modele mobile ro hamon modele lap tap wared konam ?!
  kheyli mamnon mishe sari pasokh bedid.
  • پاسخ:

   اگه روی بلواستکس نصب کرده اید در بالا توضیح دادیم و باید همان کارها را بکنید و اصلا اسمی از لپ تاپ و یا کامپیوتر نبرید که سوپرسل ساپورت نمی کند.
 196. امیر اسکای

  سلام خسته نباشید
  من همون امیر اسکای هستم که دیروز سوال پرسیدم.من با روشی که گفتین تونستم اکانتمو برگردونم ولی اکانت جدید نساختم که اکانت گم شده روی اون sign in بشه روی اکانت قبلی لول بالام اینکارو کردم و الان اکانت گمشده روی این اکانت سیو شده و اکانت لول بالام پریده.اگه نیاز به توضیح بیشتر هست بفرمایید.حالا به نظر شما چیکار کنم؟ 
  • پاسخ:

   خوب شما که مطلع بودید نباید اینکار را می کردید ! اگر کد بازیابی اون اکانت را داده اند و زده اید و بازی تون پریده است - دوباره باید برای بازیابی اکانت پریده شده با سوپرسل همان کارها را انجام دهید و کدبازیابی بازی لول بالا را که دادند روی یک بازی جدید و جیمیل جدید بزنید تا بازی برگرده ! و اگه دوباره روی این اکانت بزنید - دوباره بازی تون می پره !
 197. امیر اسکای

  سلام من لیدر کلنی بودم ناخواسته از کلن خارج شدم و لیدر به کسی منتقل شده که یوز نیم و پسوردشو نمیدونه و اصلا بازی نمیکرده(نمیدونم چرا لیدری به اون منتقل شده!) حالا راه بالا رو امتحان کردم و به سوپرسل پیام دادم حالا شما راه دیگه ای برای برگردوندن لیدری سراغ دارین؟ ممنون از پاسختون
  • پاسخ:

   لیدری را که نمی شه برگردوند جز با لوگین شدن همان لیدر جدید و انتقال آن به شما - فقط بازی های هک شده  و یا سیو نشده از این روش بازیابی می شوند.
 198. لطفا کمک کن دادا اطلاعاتو فرستادم اینو داد.
  Hi chief!
  Lost your village?we want to help you get it back as fast as possible,so check out the appropriate section below for help that matches your circumstances.
  If you're writing in for another reason,ignore the following instructions,press the big redd "no"button below and reply with your request.otherwise,please read on!
  I connected to Google +/google play but can't recover my village 
  1)make sure you have added the correct Google play account to your device. 
  2)in the in-game settings,tap on 'google play sign-in' and connect with the e-mail address that you originally connected to your village(the one you have lost).
  3)if you can't retrieve your village with the address you're using now, that means It's not the right one. If your village  is linked to an old e-mail that you no longer have access to, contact Google support to recover that Google account. I connected to game center but can 't recover my villasge 
  1)log into game center using the e_mail address that you originally connected to your account. if you can't retrieve your lost village   with the address you're using new,it's  probably net the right one. 
  2)if your village is connected to an old email that you no longer use, contact apple at support. Apple. Com to recover it.
  I still don't know what to do,help! 
  In that case, press the big red "no"button below and ripely with the following details:
  -Exact username and clan name of your lost  village 
  -Exct town hall Level Of your lost village 
  -Exct xp level of your lost village 
  Tanks for reading _please  keep us posted if you have any forther questions!
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی را که فرستادید به همین ایمیل ریپلای کنید و بفرستید
 199. سلام خسته نباشید 
  من یوزرنیم یا ادرس جیمیل سینک شده روی کلش یادم رفته و پسورد رو یادم هست  و گوشیم ریست شد و حساب جیمیل پرید فقط یه لینک زدم تو ایفون فقط از اون بازی میکنم چه متنی بفرستم به سوپرسل تا راهنماییم کنه یا شما چه پیشنهادی میدین که ادرس جیمیلو بده
  از جیمیل هم سوال های امنیتیش یادم نیست فقط فقط ایمیل بازیابی یادمه لطفا کمکم کنین 
  • پاسخ:

   اگر جیمیل دسترسی ندارید از روش بالا باید تغییر جیمیل دهید
 200. علیرضا عزیزی

  سلام خسته نباشید یه نفر اکانت منو دزدیده ومرحله صحت دومشم فعال کرده لطفا یه کار کنید که اکانتم برگرده خیلی براش زحمت کشیدم لولش86 لطفا کمکم کنید ممنونتون میشم اینم شمارمه09198437709
  • پاسخ:

   از روش بالا اقدام کنید !
 201. slm aga damet garm man tunestam kamtar az 4-5 saat account khodamo bargardunam,
  fgt mikham ino begam ke age ba hamun ip ke ghalan bahash clash bazi mikardin email bezanan rahatar mitunan javab begiran
  ba tashakor
 202. سلام من لول80هستم میخوام تو یه گوشی دیگه کانک بشم سطح یک میاره برام بازی تو گوشی خودم هست میزنم گوگل پلاس سبز بشه بالا مینویسه سطح یک ولی تو بازی سطح یک نمیره
  چ کار کنم بازیم سیو بشه یا امکانش هست ک جیمیل تعقیر بدم
  اگه تعقیر بدم درست میشه لطفا جواب بدین
 203. سلام از من سه تا سوال پرسیده تقریبا فهمیدم چی گفته.مثلا گفته نام کشوری ک توش دهکوپدمو ساختم بگم یا گفتهکی اکانتمو گم کردمو بگم امانمیدونم چجوری جواب بدم خواهش میکنم  کمک کنید و بگید چه جوابی بدم سوالهاش ایناست:
  1.where(city&country) did you create it?
  2.how did you lose your village?
  3.dade and time of your last playing session
  • پاسخ:

   آموزش بالا !
 204. سلام من یگ  جیمبل  داشتم ک ب کلش وصل بود اون اکانتو حذفش کردم بعد ریماوریشکردم ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم بهش وصل بشم لطفا کمک کنید

 205. سلام و خسته نباشید خدمت شما.من بازیم برگشت خواستم تشکر کنم.ممنون بابت اطلاعات خوبتون.دوستانی که بازیشون پاک شده اگه اطلاعاتتون رو درست بفرستید حتما بازیتون بر میگرده.ممنون.
 206. سلام با تشکر از اطلاعات خوبتون.من بازیم پریده در صورتی که رو جیمیلم سیو بوده ولی الان دیگه نمیاد و بازی از سطح یک شروع میشه.و بازی رو دو سال پیش ساختم و هیچ اطلاعاتی از شروع و زمانش ندارم جمم خریدم بازم اطلاعاتی ندارم.چجوری میتونم با خود شرکت تماس بگیرم؟اصلا احتمالش هست که بتونم تماس بگیرم باهاشون؟ با تشکر
 207. سلام،من جیمیل اکانتمو گم کردم این کارایی که گفته بودینو انجام دادم اما بعد از نوشتن اسم دهکده  یهو اومد بیرون از تنظیمات میشه کمکم کنید
  • پاسخ:

   حوب دوباره اقدام کنید !
 208. احمد درویشی

  سلام
  یکی از دوستانم ایمیلشو فراموش کرده بود، من از روش زیر تونستم ظرف 5 دقیقه اکانتشو درست کنم
  امیدوارم این روشی که با کمک همین مطلب بود بتونه به بقیه دوستانی که همچین مشکلاتی دارند کمکی بکنه
  1- ساخت جیمیل جدید
  2- Force Stop و پاک کردن دیتای بازی Clash
  3- ورود به بازی و افزودن ایمیل جدید و سینک کردن جیمیل و یکم بازی کردن با اکانت جدید
  4- ورود به قسمت پشتیبانی از Settings > Help and support > Search > CONTACT US
  5- نوشتن ایمیل و متن زیر
  Dear Clash Of Clans Support Team
  I've Lost My Village. Here Is My Account Information Please Locate My Village And Help Me To Link My Lost Village To My New Gmail Account And Delete New Village (اسم دهکده جدید که دارید باهاش ایمیل میدید)

  My Exact Village Name Is اسم دهکده گم شده
  My User Tag is تگ دهکده گم شده
  My Last Clan Was اسم آخرین کلن دهکده گم شده
  My Clan Tag is تگ آخرین کلن دهکده گم شده
  My Town Hall Level Was لول تاون هال دهکده گم شده Also My XP Level was لول دهکده گم شده
  I Think My Create Date Account Is Between تاریخ تقریبی ساخت اکانت OR تاریخ تقریبی ساخت اکانت
  Last Time l Played With مدل گوشی، برای مثال (Huawei Honor 3C(H30-U10)) Device
  Account Built In The City شهر ساخت اکانت And Country کشور ساخت اکانت
  Thanks For Helping Me
  6- بعد از چند دقیقه برام پیامی اومد که حاوی کد اتصال بود و نکات اصلی که در پیام بود این بود که به Settings بازی برید و روی Link a device و بعد This is the new device بزنید
  و کد زیر رو وارد کنید، با ورود کد، دهکده فعلی و جدید شما پاک شده و دهکده ی گمشده به ایمل کنونی شما متصل شده و می توانید از بازی خود لذت ببرید.
 209. سلام من همون پایینیم من یه دهکده داشتم لولش هشتاد و هفت بوده بعد تو ی گوشی دیگه بازیش میکردم و نمیدونم که به گوگل سینک بوده یانه اگرم سینک بوده جیمیلشو ندارم بعد گوشیم شکسته یه گوشی دیگه گرفتم الان طبق روش بالا عمل کردم و اسمو چیزای دهکدهمو کامل توشتم و این ایمیلو برام زده ایمیلی که برام زده پایینه نگاش کن و لطفا بگو چیکار کنم نیازمند راهنماییم خیلی مرسی 
  • پاسخ:

   جوابشو دادیم که ! همه جیمیلاتون را در بازی بزنید و ببینید کدومش بازی لود میشه اگه نشد و نمی دونید باید درخواست تغییر جیمیل بدهید که در مطلب بالا نوشتیم.
 210. Nader mahmoudipour

  با سلام و خسته نباشید.

  ممنون از ساست خوبتون من که اکانت برگشت اون هم به لطف راهنمای های خوبتون بود.
  با تمام وجود از شما متشکرم از سایت خوبتون واقعا که بیستین.انشالله که ایام به کامتون باشه. واقعا خیلی خیلی خیلی از زحمات شما سپاسگذارم.
   خییییییییییییییییییییلی بیسسسسستین
  • پاسخ:

   ممنون و موفق باشید.
 211. سلام باسه من نوشته
  i am happy to tell you that the village is in our database and it is still connected to google+. to recover you just have to connect your app with google following these few steps please note that google play only supports one game per account if others would like to start a new game on your device they must save it to a separate google play account warning using the same google play for more than one user will result in lost progress open the google play app on your device login open game and enter the in game setting press the google play sign in button to connect your game to google play your game is now set to save automatically pleas let me know if you have any other questions or comments باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید?
 212. سلام . با عرض خسته نباشید . من یه اکانت از دوستم گرفتم بعد رمزشو عوض کردم بعد از یه ماه وقتی میخواستم وارد بشم ازم رمز جدید خواست. ولی رمزی که دادم رو قبول نمیکنه.الان برای ریکاوری که رفتم میگه دو مرحله ای فعال شده .با این که سوالای امنیتی رو خوب جواب دادیم گفت که ۳تا ۵روز به شما ایمیل میزنیم.تو ایمیلی که زدن نوشته که چون میخواستید غیر مجاز وارد بشید باید کد ویژه رو بزنی ولی ما کد ویژه نداریم . الان اگه بخوام از این روشی که شما گفتید انجام بدم همه ی اطلاعات رو دارم ولی اون اخر که باید از توی بازی یا جیمیل ثابت کنم که اکانت واسه منه باید چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.
  • پاسخ:

   شما که می گید اکانت را از دوستتون گرفتید !
   شاید دوستتون بازی ش را پس گرفته - وقتی دومرحله ای فعال شده یعنی یک نفر اونو فعال کرده و قاعدتا رمز دومش روی گوشی تون براتون میاد.
 213. سلام من پیام رو به سوپر سل زدم جواب این اومد
  Greetings!
  We haven't heard from you in a while .if there is still something we can help you with.feel free to re-open this issue by tapping "no"and let us know what else we can do for you.Otherwise, have a great day
  بی زحت کمکم کنید ممنون
  • پاسخ:

   قبلا سوالی کرده که جواب نداده اید - no  را بزنید و سوالشون را که قبلا پرسیدند - پاسخ دهید.
 214. داداش من کلش قبلیم که گم شده بام نیست و یادم نمیاد کی اکانته کلشمو ساختم چیکار کنم لطفا کمک کنید مرسی 
  • پاسخ:

   فعلا راه کارهای آن همانهایی است که نوشتیم و دیگه باید حدسی براشون بنویسید اگه تاریخ را نمی دانید
 215. با عرض سلام و.خسته نباشید به سایت عالیتون.اما یه راهنمای خوب شاید یک پیچیده باشه ولی شدنیه.فقد باید سال درست کردن اکانتتون یادتون باشه.یه سایت براتون میزارم تاریخ هجری و شمسی گذاشته.برید یه نگاه بنداز و مرحله دوم وقتی به سوپرسل ثیام میفرستید بار اول دوماه میگید مثلا i think it is between March2014orApril2014اگه سوپر سل گغت اشتباه دوباره دوماه دوم بفرستید مثلا i think it is between April 2014or may2014و اگه باز گفت اشتباه همینجور دوماه دوماه برید جلو تا پیدا بشه.حتما انجام بدید من انجام دادم نتبجه گرفتم.و اکانتم برگشت امید وارم اکانت شما هم برگرد با تشکر زیاد از مدیر سایت به خاطر زحماتش.این هم سایت 
 216. Nader mahmoudipour

  با سلام و خسته نباشید

  من یه کلن دارم و دوتا اکانت داشتم که به یکی ایدی اپل وصل و به اون اکانت که با یه گوشی دیگه بود جمیل نداده بودم و من وقتی میخواستم از کلن برم بیرون بیام لیدر رو به اون اکانت که بهش جمیل وصل نبوده میدادم تا چند ماه پیش نا خواسته برادر زاده من که سن نداشته میزنه اون بازی پاک میکنه الان کلن بدون لیدر مونده من هر کاری کردم اون اکانت برگرده نشد تاریخ ساخت میخواد که من یادم نیماد اون اکانت برام مهم نیست فقط لیدر برام مهمه در این رابطه اگر میشه راهنمایی جامهع بکنید ممنون میشم.
  • پاسخ:

   الان لیدر قاعدتا باید به یکی از اعضای کلنتون منتقل شده باشه ... برای تاریخ ساخت هم تنها همان راه حل ها که گفته شده می باشد و راه دیگری نیست فعلا .

 217. سلام من همون قبلی هستم.ببخشید.وقتی مکالمه پاک شده باید چیا رو  بفرستم.آیا همونجایی که خوده سوپر سل قرار داده برای لوست ویلج برم فایده ای داره؟
  • پاسخ:

   شما اطلاعات بازی را که خواسته ازتون را ارسال کنید. معمولا یک ایمیل اتوماتیک می دهند.
 218. سلام خسته نباشید ببخشید خواستم بدونم بعد چند بار پیام دادن به سوپرسل امکانش هست اکانتو ازت ببرن.اخه من چند بار بهشون پیام میدادم و اونا تاریخو میخواستن بااینکه تاریخو بهشون درست میدادم.میشه زود جواب بدید ممنون میشم
  • پاسخ:

   نه - ولی تا تاریخ درست نباشه کاری نمی کنن - فواصل زمانی ش هم باید زیاد باشه برای دادن تاریخ مثلا دو هفته - نه هر روز !
 219. سلام،داداش گوشیمو دزدیدن یه اکانت درست کردم به سوپرسل پیام دادم بازیم هک شده اما اونا پیام دادن و یه تیک سبز و قرمز میاد فکر کنم میگه بازی شما مشکلی نداره و امن هست،من به اینا چی بگم که حالیشون بشه بازیم از دستم رفته چجوری بگم گوشیم به سرقت رفته؟؟؟
  • پاسخ:

   اون تیک و ضربدر سوال می پرسند و باید ضربدر را بزنید و مطابق راهنمای بالا اقدام کنید و مشکل را بنویسید
 220. Nader mahmoudipour

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون اگه میشه منو خلاصه راهنمای نکنید یکم واضح تر باشه ممنون میشم خیلی بیستین

  hi chief
  thanks for reaching out to us
  i am sorry to inform you that the game created month is not matching with your village log
  please be advised that it is important and mandatory for us to verify all the details before we proceed further with regards to lost account. l understand that it is difficult to remember exact month. hence i request you to provide approximate month and exact year when the game was created .
  please let me know if you have any other questions or comments.
  clash on
  و بعدش این فرستاده
  greetings!
  we haven't heard from you in a while. if there is still something we can help you with, feel free to
  re-open this issue bu
  tapping "on" and let us know what else we  can do for you. otherwise, have a great day! your super cell support team
  • پاسخ:

   اولی میگه : تاریخ ساخت بازی اشتباه بوده است و دوباره بفرستید ماه / سال
   دومی میگه : مشکلتون حل شد یا نه ؟

   زیر نامه معمولا یک تیک و ضربدر است و شما اگه مشکلی دارید و یا تاریخ را می خواهید ارسال کنید - ضربدر را بزنید و مشکل را بنویسید و یا تاریخ را.
 221. ببخشید من بازیم حدود 3 ماه پیش با فلش کردن گوشی پرید هرچی جیمیلو ک داده بودم نیومد.
  الان همه کارارو ک گفتید انجام دادم.توضیحات رو نوشتم و آخرش اون فلش بالا سمت راستو زدم اومد تو صفحه بازیه همین لول یک اول.
  سوالم اینه ک درخواستم ثبت شد؟؟؟
  و سوال بعدیم اینه ک نتیجش ک گفتین ی هفته طول میکشه چطور جوابش بهم میرسه.
  ممنون
  • پاسخ:

   شما از بعد از ارسال معمولا یک جواب اتوماتیک دریافت می کنید و جواب را هم از همانجایی که مکاتبه کردید و اطلاعات را فرستادید دریافت می کنید
 222. سلام 
  من یه اکانت داشتم لول 109 بود و سیو هم بود .گوشی رو فلش کردم و وقتی دوباره بازی نصب کردم اشتباهی یه اکانت تازه رو سیو کردم.اون بازی پرید.الان تمام اقدامات رو انجام دادم چون چند تا اکانت دیگه رو هم برگردونده بودم ولی حالا چیزهای دیگه ای میخواد مثل اسکرینشات و ای دی ایمیل و... چرا تغییر کرده؟تاز امروز تموم کانورستیشنم با سوپر سل پاک شد.چه کنم.لطفا سریع جواب بدید
  • پاسخ:

   خوب بعضی مواقع چیزهای دیگه هم می خواد و باید از همونجایی که مکاتبه کردید تمام سوالات را جواب بدهید - اگه پاک شده مساله ای نیست ولی بازی جدید نصب نکنید ، بعد از مکاتبات قبلی و از همان بازی ادامه بدهید.
 223. رهگذر تنها

  سلام.خسته نباشید
  من اکانتم هک شده بود و طبق راهنمایی شما عمل کردم و همه رو کامل انجام دادم وبه سوالات سوپرسل هم درست جواب دادم وبازی بن شد وبعد از اینکه بازی از بن خارج شد کد آنلاک کردن بازی به دستم نرسید یا حذف شد نمیدونم.به همین خاطر میخاستم بدونم امکانش هست دوباره همون مراحل رو انجام بدم تا اکانتم برگرده یا نه؟مرسی از راهنمایی
  • پاسخ:

   بله - در خواست بدید کد را دوباره بفرستند اگه ایمیل زدن و  میگن که فرستادن.
 224. ممنون از سایت خوبتون اقا من تونستم تو 24 ساعت اکانتمو برگردونم ولی تمام اطلاعاتشو دادم بهشون اونا هم یه کد بهم دادن و زدم و اکانتم بالا اومد واقعا مرسی ممنون
  • پاسخ:

   موفق باشید.
 225. سلام و خسته نباشید مجدد.شما گفتید اسم کلن و تاون هال رو میخواد.منو از کلن کیک کردن .تو توضیحاتتون نوشته بودید اگه از کلن کیک شدید،I have  never been in any  clan رو بنویسید.من این کارم انجام دادم.ولی انگار اتوماتیک پیغام میده.همش تکرار میشه.باز همون پیغام رو میده.اگه راهی هست کمکم کنید اگه نه ،که بیخیال بازی بشم.بازم ممنون از شما و سایتتون.

  • پاسخ:

   پاسخ اتوماتیک است و مشکلی نیست و یکبار ریپلای کنید و  منتظر پاسخ باشید
 226. رهگذر تنها

  سلام.خسته نباشید
  من یه اکانت داشتم که هک شد وهکر رمز جیمیلم رو عوض کرد بعد طبق راهنمایی شما عمل کردم واسه اینکه سوپرسل بهم اجازه بده بازیمو رو یک ایمیل دیگه سیو کنم اما متاسفانه بعد از اینکه بن بازی برداشته شد من از طریق همون بازی ادعای مالکیت کردم ولی کد باز کردن بازی رو ازم خواست اونجا بود که متوجه شدم باید از طریق یه بازی جدید ادعای مالکیت میکردم.
  حالت لطف کنید راهنمایی کنید چطور میتونم کد باز کردن بازی رو بدست بیارم وآیا امکان داره دوباره اکانتم رو برگردونم.مرسی
  • پاسخ:

   کد بازی را در همونجایی که پرسش و پاسخ کردید - می دهند - حالا جیملتون را هم چک کنید و یا همونجایی که باهاشون اطلاعات را ارسال کردید.
 227. یعنی دوباره همون اطلاعاتی که اول دادم رو دوباره بدم بهشون چیز دیگه ای نمیخوان لطفا اگه اطلاعات دیگه ای میخوان به انگلیسی بگید براشون تایپ کنم و بگم بهشون
  • پاسخ:

   همون اطلاعات .... چیز دیگه خواستند و یا اشتباه بود - پیام می دهند و دوباره میپرسند.
 228. سلام 
  من تمام جواب هارو دادم ولی هنوز خبری نیست من چیکار کن لطفا بگید ممنون میشم 
  • پاسخ:

   تا یک هفته صبر کنید - و خبری نشد دوباره اقدام کنید
 229. سلام خسته نباشید داداش اکانتم حذف شده همه پیامارو میدمش علامت سبز و قرمز میاد کدومو بزنم؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   بستگی داره که چی جواب می دهند !
 230. سلام من درخواست رو مطابق با نمونه درخواستی که تو سایتتون بود با اطلاعات کامل دادم براشون این پیام رو برام دادن لطفا اگه میشه بگید چیکار کنم راستش انگلیسیم خرابه من ترجمه هم با مترجم کردم ولی چیزی نفهمیدم ازش خواهش میکنم جواب بدین و کمک کنید حدود یک سال کار کردم برای این اکانتم الان پاک شده خیلی حالم گرفتس اینم عکس ها از بالا به پایین براتون میزارم
  عکس شماره یک:
  http://uupload.ir/files/jk25_photo_2015-10-05_18-15-30.jpg
  شماره 2:
  http://uupload.ir/files/yoi_photo_2015-10-05_18-15-25.jpg
  شماره 3:
  http://uupload.ir/files/v815_photo_2015-10-05_18-15-08.jpg
  شماره4:
  http://uupload.ir/files/65ma_photo_2015-10-05_18-15-33.jpg
  عکسا رو بر اساس ترتیب نوشته گزاشتم که دیگه خودتون فقط زحمت خوندنشو بکشید و نخواد ترتیبشو پیدا کنین لطفا بگید چیکار کنم اگر هم لازمه بگید به انگلیسی چی براشون بفرستم
  • پاسخ:

   متن هاش یعنی اینکه اگه نمی تونید از گوگل پلاس یا گیم سنتر بازی را لود کنید اطلاعات بازی را بفرستید - شما اطلاعات بازی تونو که فرستادید دوباره به همین ایمیل ریپلای کنید
 231. سلام ببخشید من تگ کاربری رو یادم نیس میشه ایا کاری کرد ؟

  • پاسخ:

   نام دهکده را بفرستید
 232. با سلام میخواستم ببینم اینا که گفتین:
  اطلاعات بای را مطابق راهنما برایشان ارسال کنید
  -نام دهکده
  -لول تاون هال
  -مقدار ایکس پی
  میشه متن این سه تا چیزی که ازم خواسته رو واسم انگلیسی تایپ کنین
  من یه مقدار ضعیفم
  درضمن من اسم کلنم فارسیه همون فاریسشو بنویسم؟یااگرباید تگشو بنویسم اونم راهنمایی کنین
  ممنووووووووووووون
  • پاسخ:

   متن نمونه بالا گذاشتیم
   فارسی تایپ کنید اسم کلن را
 233. سلام بازی دوستم پاک شده جیمیلشم یادش نمیاد هرکار کردم نتونستم برگردونم.چیکار کنم الان؟
  • پاسخ:

   مطابق راهنمای بالا فقط می تونید.
 234.  الان من چی کار کنم یادم نیست لول چند بود فقط یادمه لول ۳۰تا۴۰ و تان حالم شیش بود و یادم نیست کی این اکانتمو که سیو نشده را کی ساختم لطفا زودتر پاسخم را بدهید
  • پاسخ:

   خوب اگر اطلاعات بازی را ندارید - کاری نمی شه کرد.
 235. سلام وخسته نباشید به شما.‌بعد از کار هایی که گفتید من انجام دادم این پیغام رو داده.exact username and clan name of your lost village.و دو پیغام دیگه که لول تان هال و xp بازی رو میخواد.سوال اینه که منظورش از یوزرنیم چیه.؟البته من یک بار اسم بازیم و تان هال و xp  رو دادم.ولی مجدداپیغام تکرارمیشه.ممنون میشم کمک کنید.
  • پاسخ:

   نام دهکده و نام کلنی که بودید را می خواهد
 236. سلام خدمت ادمین سایت 
  من بازی کلشمو ا رو اپل ایدی لینک دیوایس کردم رو جیمیلم بعدا اکانتمو فروختم اما بازیو هنوز رو ایپد هستم میخوام پاکش کنم دوباری بازی کنم هر راهی که بلد بودم انجام دادم در ضمن ا اون اپل ایدیم اصلا استفاده نمیکنم ا داخل گیم سنترم پاکش کردم اما بازم فایده ای نداره
  خواهشن اگه امکانش هست راهنمایی کنید الان یه هفتس بازی نمیکنم چون فروختمش نامردیه وارد کلش بشم با تشکر
  • پاسخ:

   گوشی را ریست کنید و ببینید مشکل حل میشه - البته از روی اپل آیدی پاک نمی شه و باید برای بازی جدید یک اپل آیدی جدید بسازید و با اون اپل آیدی دوباره بازی را از اپ استور دانلود کنید و به گیم سنتر متصل کنید و بازی لول یک را شروع کنید
 237. سلام چرا جوابمو نمیدین  چجوری جمم رفته به سوپرسل نامه بزنم بگم جمم رفته چجوری برگردونین؟
  • پاسخ:

   جم رفته شده دیگه بازگردانده نمی شود - مگر اینکه خود سوپرسل اشتباها واریز نکرده باشد .
 238. سلام.

  من بازیمو روی گوگل پلی سیو کرده بودم اما یه روز دیدم نوشته دیس کانکت. زدم که دوباره کانکت کنه میگفت رمز جیمیلتون رو وارد کنید. میزدم اما قبول نمیکرد. رفتم گوگل پلی رو حذف کردم و دوباره نصب کردم اما بازم قبول نمیکنه. به سوپرسل نامه زدم که جیمیلمو تغییر بده ینی بازی رو روی یه جیمل دیگه سیو کنه واسم. قبول نمیکنن. تازه اگه هم قبول کنن و بگن تاریخ ساخت بازیتو بده من تا وقتی بازیم کانکت نباشه که نمیتونم تارخشو به دست بیارم. و از جایی که من دارم با بلو استکس بازی میکنم و این نرم افزار هم سابقه خراب شدنش زیاده اگه ایندفعه خراب بشه من چیکار کنم؟؟؟ فک کنم هیچ کاری از دست هیچکس برنمیاد.
 239. سلام
  میشه بررسی کنید که چه جوابی میتونم بدم بهشون؟

  این پیغام رو داد:

  thanks for reaching out us.
  could you please provide us the approximate month when you have created your account as well, so that we can go ahead help you further to locate your account
  please let me know if you have any other questions or comments.
  clash on!

  مرسی
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی (ماه) را می خواهند
 240.  سلام ببخشید یه سوال دیگه  قسمتی که تاریخ گمشدن یا همون هک شدن باید بنویسیم تو قسمت متن  پیش فرضی که گذاشتی ندارین میشه جملشو بنویسین 
  • پاسخ:

   آخرش بنویسید :
   and date hack my village
   .... تاریخ ........
 241. سلام خسته نباشی من کلشم سیونبود اول اینکه کلن نداشتم چی باید بنویسم دوم اینکه من شهری که الان هستم اکانت نساختم یه شهر دیگه بودم ولی با مبین نت اکانت ساختم الان که این ادرس باز کردم خودمم مبین نت دارم الان که باز کردم زد ایران تهران 
  • پاسخ:

   بالا توضیحات را دقیق بخوانید - همون تهران را بنویسید. کلن هم بنویسید ندارم
 242. Nader mahmoudipour

  با سلام اگر میشه منو واضحتر راهنمایی کنیید ممنون

  hello chief,
  thank you for contacting us and providing the details of your lost village.
  i am sorry to hear that you have lost the access to your village. in these cases we need to make sure we need to make sure that the rightful owner recovers the lost account. to verify this, we would like to ask you some questions to confirm that this account is yours and was created by you:
  date and time of your last playing session?
  .when(mm/yyyy) and where (city & country) did you create it?
  . how did you lose your village?
  . what device(s) do you use to play the account?
  we need all this information to make sure that no one else but the genuine owner of the lost account recovers it. as soon as we will proceed to examine your email we will proceed to examine your information with the data in our systems, and we will get back to you shortly we know how much our players; villages mean to them.
  we hope to hear from you soon. have a great day!

  تاریخ اخرین بازی و تاریخ ساخت بازی یادم نیست چکار میشه کرد ممنون
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی را خواستند و تنها روشی که می توان به کار برد همان است که نوشتیم و در غیر اینصورت باید حدس بزنید و یا بی خیال بازیتون شوید - چون نوشتن تاریخ مهم است و از سوالات اصلی است.

 243. با سلام لطفا زحمت بکشید و بگویید چکار کنم که بازی پیام هایی مانند(یاران شما آماده جنگ هستند،اسپل شما آماده شد،تان حال شما به لول 9 ارتقا یافت،و..)ممنون میشم جواب من رو بدهید.با تشکر از شما
 244. سلام ببخشید زیاد سوال می کنم
  هرکاری گفته انجام دادم یه پیام اومده نمی دونم چیه لطفا کمک کنید بگید چی بنویسم 
  Hello
  Thank you for getting back to 
  us.unfortunately we weren't
  able to verify that  you are the 
  original owner of this account 
  and therefore can take no 
  further action. once an 
  account has passed from one 
  player to another, we are no 
  longer able to guarantee its 
  security, or in tegrity
  To avoid future unauthorized 
  accss to your personal game 
  account, make sure to never 
  reveal your game center or 
  Googl play account details to 
  anyone 
  pon' forget:transferring an
  account from one player to
   another is a breach of our 
  Terms of services, and may 
  Iead to your account being 
  banned 
  If you have any further 
  questions, please don't
  hesitate to ask 
  very best 
  بعد یه سوالم پرسیده تیکو بزنم یا ضربدرو و چی بنویسم 
  سوالشم اینه 
  Did we answer all your questions 
  لطفا کمک کنید اکانتم لول ۹۲بود جم هم نخریده بودم
  ممنون
  • پاسخ:

   میگه شما صاحب اصلی اکانت نیستید و انتقال بازی به کسی دیگه ممنوع است و ممکنه بن شوید.
 245. سلام و خسته نباشین
  من دقیقا سوال یکی از دوستان رو دارم که پرسیده بود

  سلام بعد از اینکه نام تاوان هال ولول و ایکس پی این به من جواب داده لطفا من راهنمای کنید این چیست و باید چکار کنم؟

  hello and thank you for getting back to me .
  i' m very sorry, but there's nothing more we can do to help with this query.
  please note, sending multiple messages with the same issue will not result in a different outcome.
  if you have any other questions, or need help with something else related to the game, please don't hesitate to get in touch.
  very best,

   و شما گفته بودین

  پاسخ:
  نوشته ایمیل ها متعدد ندهید و نتیجه ای ندارد !

  ...................

  یعنی دهکدم دیگه یر نمی گرده؟؟؟

  لطفا زودتر جواب بدین

  تشکر

  • پاسخ:

   باید صبر کنید تا پاسخ بدهند و دائم پشت سر هم نفرستید - یک ایمیل می دهید و منتظر باشید و سوالاتشان باید صحیح پاسخ دهید وگرنه بازی بر نمی گردد.
 246. سلام ببخشید من یک سال پیش بازیم رو جیمل ثبت بود گوشیم اندروید بود بعد اپل خریدم جیمیلمو فراموش کردم بعد میخاستم رو اپل بیارم بازیمو لینگ کردم رو اپل الان اگه بخوام بازی رو پاک کنم اپدیت کنم اپل ایدیمو بزنم میاد با این تفاصیل ولی الان یک هفته یکی میاد تو بازیم انکار اکانتمو دزدیدن لطفااا خواهش میگنم راهنمایی
  • پاسخ:

   اگر کسی در بازی تون هست اینو برای پشتیبانی بازی بنویسید

   hi
   i think someone is logging into my account without my permission
   would you please kick him/her out?
   thanks
 247. سلام

  این پیام که اومده یعنی چی

  hi chief,

  thanks for reaching out to us we aren't able to locate your exact village with the given information. kindly reconfirm on the following information.

  1. If you know your player tag # kindly send it to us.(it will be available in your player profile)

  2. If you have a screenshot of your village orplayer profile, kindly share with us.

  3. Your exact village name:(including space & special characters and case sensitive)

  4. clan name (if any) :(please do mention whether you are an active  member or left clan before you lose your village)

  5. town hall level : (please reconfirm)

  6. xp level (the number in the "blue star"?): please reconfirm)

  7. if you ever bought gems on your device, please send us a copy of the first gem purchase receipt

  8. If your lost village was connected to your facebook account, please send us your numeric facebook id (you can use findmyfacebookid.com to find it)

  9. If you  know the IP address that you used for accessing your lost account, please send it.

   

  please let me know if you have any other questions or comments.

  clash on!

  • پاسخ:

   اطلاعات بازی را بفرستید برایشان
 248. سلام

  بخخشیدن از این طریق جند بار میشه اکانتو بک داد؟

  منظورم اینه یه اکانت بک میدی دوباره همون اکانت هک میشه

  ایا سوپرسل دوباره بر میگدرونه اکانتو؟
  • پاسخ:

   فقط یک بار گفتند که انجام می دهند.
 249. سلام من ب کلش ایمیل زدم جواب اینو فرستاده،معنیشو نمیدونم میشه ترجمه کنی ممنون hi chiff
  tanks for your message.
  im sorry if were asking 
  for the details about your
  lost village a second time
  but its important to
  confirm that i have aii the 
  information necessary to
  find your village so I can
  make sure it gets back to
  its rightful owner.
  please get  back to me
  with all of the following
  information about your
  lost village:
  1.your username
  2.name of your clas(if any)
  3.town hall(level)
  4.xp level(the number in the blue star?)
  5.date and time of your last playing session
  6.when (mm/yyyy)and where(city&country)did you create it?
  7.how did you last your village?
  I will cross_reference these details with the date in our systems and then get back to you as soon as as I can.we know how mach our players villages mean to them!
  Best regards
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی تون را باید ارسال کنید برایشان
 250. من ایمیل رو براشون فرستادم.چطوری بفهمم رفته؟؟

  بعد از ارسال روی قسمت seting علامت تعجب اومده.

  و سوال بعدی اینکه وقتی جواب بدن از کجا متوجه میشم؟؟؟

  • پاسخ:

   وقتی می فرستید به اینباکس بازی که علامت ایمیل داره بروید و ببینید پاسختان را و علامت تعجب یعنی مراجعه کنید و ببینید
 251. سلام.ببخشید هی سوال میپرسم.من روز دقیق پاک شدن دهکدمو میدونم چون گوشی رو ریست کردم.نیازی هست تاریخ رو بدم.یعنی کمکی به پیدا شدنش میکنه؟؟
  • پاسخ:

   اگه نپرسیدن - احتیاجی نیست .
 252. سلام خسته نباشید
  چند روز پیش اکانت من هک شد وطرف رمز جیمیلم رو عوض کرده.حالا من میتونم وارد بازی بشم ولی دیسکانکتم.طبق راهنمایی شما به سوپر سل ایمیل زدم ودرخواست تغییر ایمیل رو دادم و حالا این جواب رو واسم فرستاده لطفا راهنمایی کنید که چی میگه.مرسی
  Hello Chief,

  Thanks for contacting us and playing Clash of Clans!
  I understand your concern to switch your Google+ account linked with your village.

  In these cases we need to make sure that the rightful owner of the game who wishes to switch the Google plus account.To verify this,we will need a receipt of your first purchase of game(a screen-shot from your Google Wallet purchase history is also OK) for this account.

  In addition to the copy of the receipt, we would like to ask you some questions to confirm that this account is yours and was created by you:

  >When did you start playing on this account?approx.(mm/yyyy).
  >Where (city & country)did you create it?
  >What device(s)/ (Model No.)do you use to play the account?

  Thank you for your patience.We appreciate the same.

  Clash On!
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی؟
   شهر و کشور ساخت بازی ؟
   مدل و نام گوشی ؟

   را می خواهند - براشون به همین ایمیل ریپلای و  بفرستید
 253. سلام من واسشون چیز های که گفتید رو ارسال کردم این اومده معنیش چیه
  hello chief
  thanks for contacting us and playing clash of clans!
  i have gone ahead and checked your game account . i noticed that you were able to login to the mentioned village recently. i can conform that the village is backed up with google + and game center you can log-in to the same village by using google + id or game center . if this is not the concern then please confrim me the issue that you are facing with the clash of clans game so that i can assist you further
  gace a great day and clash on !
  • پاسخ:

   میگه : شما به بازی دسترسی دارید و مشکلی ندارید و وارد بازی هم شده اید اگر مشکلی دارید بیشتر توضیح دهید
  • پاسخ:

   my  User Tag
   .....تگ کاربری..........
 254. هنوز جواب منو ندادید

  چندتا سوال دیگه هم دارم

  اینکه من چون بازیم رو سیو داشتم میخوام باز رو همون جیمیلم سیو بشه.امکانش هست؟

  من بدلیل ریست فکتوری بازیم پاک شده تاریخ پاک شدن رو دقیق دارم لازم هست بدم؟

  از کلنی که بودم خودم 7روز قبل از ریست گوشی لیو داده بودم آیا بزنم تو کلن بودم؟

  تروخدا جواب بدید دیگه...

  • پاسخ:

   بازی فقط روی یک جیمیل سیو میشه و اگه جیمیلتون در بازی سینک هست و گوگل پلاس سبز است - مشکلی نیست و برای بازی جدید باید جیمیل جدید بسازید و روی آن سیو کنید.

   نه - اگه علت را پرسیدن بنویسید بازی سیو نبوده و الان هم پاک شده.

   نه مهم نیست - بنویسید در کلنی نبودم

   جواب دادیم ...!
 255. Nader mahmoudipour

  با سلام اگر میشه منو واضحتر راهنمایی کنیید ممنون

  hello chief,
  thank you for contacting us and providing the details of your lost village.
  i am sorry to hear that you have lost the access to your village. in these cases we need to make sure we need to make sure that the rightful owner recovers the lost account. to verify this, we would like to ask you some questions to confirm that this account is yours and was created by you:
  date and time of your last playing session?
  .when(mm/yyyy) and where (city & country) did you create it?
  . how did you lose your village?
  . what device(s) do you use to play the account?
  we need all this information to make sure that no one else but the genuine owner of the lost account recovers it. as soon as we will proceed to examine your email we will proceed to examine your information with the data in our systems, and we will get back to you shortly we know how much our players; villages mean to them.
  we hope to hear from you soon. have a great day!
  • پاسخ:

   اینها را خواسته :
   تاریخ آخرین بار که بازی کرده اید .
   تاریخ ساخت بازی و شهر و کشور ساخت بازی .
   چطور شد که بازی را از دست دادید ؟
   مدل و نام گوشی  که بازی را با اون ساختید چیست ؟

   راهنمای بالا را بخوانید.
 256. سلام.من دهکدمو رو جیمیلم سیو کردم و بعد به دلایلی مجبور شدم گوشیمو ریست فکتوری کم و بازیم پاک شد.دوباره بازی رو ریختم ولی هرکاری کردم دهکدم برگشت.و من دهکده جدید رو با همون جیمیل باز سیو کردم.

  دقیق یادم نیست لول چد بودم.

  و اینکه تاون حال 6 یا 7 بودم.

  خواهشا راهنماییم کنین

  • پاسخ:

   شما اطلاعات را برای سوپرسل بفرستید و اونها هم غلط هایش را دوباره به شما اعلام می کنند تا صحیحش را بفرستید
 257. سلام . من اطلاعات بازیمو فرستادم این جواب برام امد :
  thanks for reaching out us
  I certanily understand yor concern. unfortunately our system will not support without these information its mandatory. hence please answer for which we already asked from previous response in order to get back your village. sorry for the inconvenience.
  please let me know if you have any other questions or comments
   ممنون میشم بگین منظورشون چیه ؟
  • پاسخ:

   میگه پرسش قبل را که پرسیدیم - جواب بدهید.
 258. سلام خسته نباشین
  اقا من یه زمین داشتم که روش جیمیل وصل کرده بودم و لی الان که بازی حذف شده جیمیل رو دارم و لی رمزش یادم رفته میخواستم بدونم راهی است که من بازی رو برگردونم
  با تشکر
  • پاسخ:

    تغییر جیمیل دهید ...

   برای تغییر جیمیل جمله زیر را می نویسید که سوپرسل از شما سوالاتی در مورد بازی می کند و در صورت صحیح بودن جواب های شما این جیمل را آنلینک می کند از گوگل پلاس و با دادن یک جیمیل جدید می توانید بازی را روی یک جیمیل دیگر سیو کنید
   hi i want to unlink my gmail so i can link my game to a new gmail account

    
    
    
 259. سلام خسته نباشین
  ببخشین من یه مپ داشتم که روش جیمیل هم ثبت کردم و بعد بازی حذف شد حالا میخوام بازی رو برگردونم جیمیلش رو دارم ولی رمز عبورش یادم رفته میخواستم بدونم راهی است که مپم برگرده اگه میشه کمک کنین
  ممنون
  • پاسخ:

   باید توسط سوپرسل  تغییر جیمیل دهید :
   برای تغییر جیمیل جمله زیر را می نویسید که سوپرسل از شما سوالاتی در مورد بازی می کند و در صورت صحیح بودن جواب های شما این جیمل را آنلینک می کند از گوگل پلاس و با دادن یک جیمیل جدید می توانید بازی را روی یک جیمیل دیگر سیو کنید
   hi i want to unlink my gmail so i can link my game to a new gmail account


 260. سلام اگه کدیا که دادند صحیح وارد کنیم بازی همون موقع ری استارت میشه یا نه زمان میبره
  • پاسخ:

   همان موقع ری استارت میشه
 261. سلام من تمام سوالاتی را که دوباره ازم پرسیدند جواب دادم تا اینکه یه متن برام فرستادند با یه کد که تیک سبز و یه ضربدر داشت من خارج شدم رفتم بخش تنظیمات روی لینک Device کلیک کردم  وکد را وارد کردم بعد دوباره تیک سبز را زدم و کد را وارد کردم الان دقیقا چی میشه آیا بازیم بر میگرده یا نه آخه اتفاق خاصی نیفتاد راهنماییم کنید لطفا
  • پاسخ:

   اگه کد را زدید همون موقع بازی بر می گردد و لود می شود !
 262. سلام
  ادمین اگه پیام قبلی بهت نرسیده پس دوباره میفرستم اگه میتونی زود تر جواب بده لطفا:
  میگم که من یک تبلت مدل lenovo s5000 دارم که این تبلت با گوگل پلی و برنامه های گوگل مشکل داره و وقتی میری مثلا اکانت جیمیل توش نصب کنی به طور یکجا بسته میشه و ارور میده برا همون از اول که من کلشو توش نصب کردم اصن یک بار همدسیو نکردم در اصل اکانتی ندارم . برا همون میگم اگه میتونی یه راهی جلوم بذاری که لااقل بتونم سیوش کنم ....
  ممننونم از راهنماییات
  • پاسخ:

   سیو کردن تنها روی گوگل پلاس انجام میشود و راه دیگه ای ندارد - شما باید گوگل پلی را آپدیت کنید و ببینید مشکل حل میشه یا خیر

   گوگل پلی را هم از اینجا آپدیت کنید
   مطابق DPI
   http://www.farsroid.com/google-play-services/
   http://www.apktops.ir/android-google-play-services.html/

 263. سلام برای من یه پیام اومده نمیدونم چیه چیکارکنم هر کاری میکنم کپی نمیشه
  خواهش زوتر جوابمو بدید...
  • پاسخ:

   من چی رو باید جواب بدهم !؟ سوالتون را باید ببینیم !
 264. سلام،ببخشید میشه سوال من رو جواب بدید...
  من گوشیمو دادم بیرون برای تعمیر وقتی تحویل گرفتم دیدم همه ی برنامه هامو پاک کردن انگار که گوشیمو تازه خریدم هیچی توش نیست...
  الان میخوام حساب جیمیلمو برگردونم پسوردش یادم نیست... توی گوگلم رفتم باید برای برگردوندنش سوالای تخیلی جواب بدم مثلا پرسیده تاریخی که جیمیل ساختی بگو،من پسورد یادم نیست چه برسه تاریخ...
  چیکار کنم توروخدا کمکم کنید
  • پاسخ:

   اگه بازی را می خواهید که باید در خواست بدهید که روی یک جیمیل دیگه براتون سیو کنند و اطلاعات بازی را هم مطابق راهنمای بالا بدانید
 265. Nader mahmoudipour

  سلام بعد از اینکه نام تاوان هال ولول و ایکس پی این به من جواب داده لطفا من راهنمای کنید این چیست و باید چکار کنم؟

  hello and thank you for getting back to me .
  i' m very sorry, but there's nothing more we can do to help with this query.
  please note, sending multiple messages with the same issue will not result in a different outcome.
  if you have any other questions, or need help with something else related to the game, please don't hesitate to get in touch.
  very best,
  • پاسخ:

   نوشته ایمیل ها متعدد ندهید و نتیجه ای ندارد !
 266. سلام من در اونجایی که نوشته what s on your mind?  چی بنویسم لطفا سریع تر جواب بدید 
  • پاسخ:

   چیز مهمی نیست ....
 267. سلام داداش برنامه ای چیزی نیست که بفهمی تو چه کلنی بودی؟؟؟؟؟ اخرین کلنی که بودم یام نیست میشه اسم کلنی قبلیش بنویسم؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   بنویسید در کلنی نبودم - زیاد مهم نیست.
 268. سلا
  م داداش ببخشید دوباره مزاحم شدم اکانتم دفعه دومه حذف میشه میخاستم بگم اسم اکانتم از وقتی که شروع کردم mohsenبودش الا هم عوضش کردن گذاشتن victor الان کدومشو بنویسم؟؟؟؟
  • پاسخ:

   جدید ترین نامی که هم اکنون هست.
 269. Nader mahmoudipour

  سلام منو راهنمایی کنید ممنون از سایت خوبتون
  hi chief
  lost your village?we want to help you get it back as fast as possible,so check out the appropriate section below for help that matches your circumstances

  if you're writing in for another reason, ignore the following
  instructions, press the big red "on"button below and reply with your request. otherwise, please read on!! I CONNECTED TO GOOGLE+/GOOGLE PLAY BUT
  CAN'T RECOVER MY VILLAGE 1)Make sure you have added the correct google play account to your device.
  2)in the in-game settings, tap on 'google play sign-in' and connect with the e-mail address that you originally connected to your village(the one you have lost).
  3)if you can't retrieve your village with the address you're using now that means it's not the right one if your village is linked to an old e-mail that you no longer have access to' contact google support to recover that google account.

  I CONNECTED TO GAME CENTER BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1)log into game center using the e-mail address that you originally connected to your account .if you can't retrieve your lost village with the address you;re using now, it's probably not the right one.
  2)if your village is connected to an old email that you on longer use contact apple at support.apple.com to recover it.
  I STILL DON'T KNOW WHAT TO DO, HELP!
  in that case, press the big red "on" button below and reply with the foll owing details:
  -Exact username and clan name of your lost village
  -Exact town hall level of your lost village
  -exact XP level of your lost village

  thanks for reading-please keep us posted if you have any further questions! 
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی را مطابق راهنمای بالا برایشان ارسال کنید
   نام دهکده -
   لول تاون هال -
   مقدار ایکس پی -
 270. ایراهیم مرتضی زاده

  سلام من اکانتم سیو بوده حال جیمیلی که میزنم یک بازی دیگه میاد دوباره هم ساختم سیو نمیشه لول 1338 هستم خواهشا کمک کنید حیفه از دست بدمش
 271. 1.Date and time of yours and was last playing session

  سلام اینو ازم پرسیدند میدونم معنی اش میشه تاریخ آخرین بازی که انجام دادم که مطابق بود با آخرین به روز رسانی اگه میشه جوابشو به انگلیسی برام بدید ممنون میشم
  • پاسخ:

   جوابش فقط نوشتن تاریخ و ساعت بازی است

   last playing
   .......تاریخ...ساعت .....
 272. سلام

  ببخشید من یه اکانت دیگه داشتم می خواستم بک بدمش منتها تا مرحله بن رفتم جلو یعنی موافقت  کردم که بن بشه  ولی به من اصلا نگفت که چند ساعت بن بشه و تیکت نامبر هم نداد اما اکانت من که دست اون هکره بن شده چون یه جوری اشناهم حساب میشه دیدم اکاننت من که دستشه بن شده و تیکت نامبر رو گوشیه اون صفحه ورود به بازیه

  حالا من چی کار کنم نه تیک نامبر دارم و  نه سوپر  سل بهم پیام داد که چند روز بازی بن میشه

  لطفا کمک کنین
  • پاسخ:

   بعد 48 ساعت اگه تیکت نامبر را دارید ادعای مالکیت کنید و اگه تیکت را ندارید با همون جیمیل یا بازی که مکاتبه کردید - در تماس باشید باهاشون و مدعی شوید
 273. سلام
  من بازیم هک شد...کارهایی که فرموده بودین انجام دادم....تا اینکه بازیم بن شد والان کادری میاد که رمز میخاد.
  من متن و کد پیگیری رو براشون فرستادم...الان اینو فرستادن...میشه راهنماییم کنین؟؟؟؟
  thanks for reaching out to us.
  we understand that you are facing some problem about your village.
  please let us know have you contacted us before with a different email id and a different device? please get back to me with the answer.
  please let me know if you have any other questions or comments. 
  • پاسخ:

   باید جیمیل بازی را تغییر ندهید و با همون جیمیل  قبلی باهاشون تماس بگیرید
 274. سلام من طبق راهنمایی تون اطلاعاتمو فرستادم الان اینو فرستادن :
  Hi chief

  thanks for reach out us

  I went through our conversation and i see that you've contacted us previously for the same issue .  If you wish to
  retrieve your lost village bhn , please follow the below step.

  1.open clash of clans and go to the in-game settings
  2.press 'Link a device'>This is the new device'
  3.enter the following code (no spaces):یه کد داده اینجا

  you should now be automatically prompted to load up your lost village.

  Please let me know if you have any other questions or comments.

  clash on!
  این همون کد مخصوص هست؟
  اخرشم این سوالو پرسیده که یه تیک سبز با یه ضربدرقرمز هست:
  did we answer all your questions?
  کدوم گذینه رو بزنم؟
  • پاسخ:

   بله کد بازیابی هست - اگه کد را روی یک بازی جدید زدید و کار کرد -  مشکلی نبود - تیک سبز را بزنید
 275. ببخشید چند تا سوال داشتم یکی اینکه اگه بازیم بن بشه کدوم بن می شه اگه بازی قبلیم بن می شه من که بهش دسترسی ندارم از کجا شماره تیکت نامبر رو بفهمم واینکه تا الان تاریخ بازی رو چند بار اشتباه زدم آیا شانسی دارم تا دوباره تاریخ بفرستم و اکانتم برگرده؟
  • پاسخ:

   بازی که اطلاعاتش را دادید بن می شه و شما بعد از 48 ساعت ادعای مالکیت کنید - تاریخ را باید درست بفرستید
 276. سلام معنیش چی میشه چیکار کنم.ممنون
  Thanks For reaching out to us
  sorry to inform you thatthe device name given by you is not matching with our records. please get back to us with the correct device name/model name in order to assist you further.
  please let me know if you have any other questions or comments .
   have a great day 
  • پاسخ:

   نام و مدل گوشیتون اشتباه بوده - همونی را بنویسید که روز اول بازی را باهاش ساختید
 277. سلام این پیام یعنی چه ممنون.
  hi chief
  thank you for your message.
  we'd love to help you out but unfortunately we can't determine what you need from this message.
  could you please reply with more details?we'll get bach to you as soon as possible.
  best regards
  • پاسخ:

   توضیحات و اطلاعات صحیح و بیشتر می خواهند.
 278. we are sorry to hear that you have lost the access to your village.we need to make sure that the rightful owner recovers the lost account.to verify this we will need a receipt of your purchase of gems for this account.if you don't know where to look for it .check out htt://support.apple.com/kb/ht2727 if you made the order on ios. if you used android head over to htts://support.google.com/googlepley/answer/2850362?hl=en&ref_topic=3245921.

  please get back to me with all of the following information about your lost village:

  1.Date and time of your last playing session:
  2.when(mm/yyyy)and where(city&country) did you create it?
  3.How did you lost your village?
  what device(model#)do you use to play the account?


  we need all this information to make sure that no one else but the genuine owner of the lost account recovers it.as soon as we get your email we will proceed to examine your information whit the data in our systems,and we will get back to you shortly. we know how much our players'villages mean to them.میشه کمکم کنید چی گفته باید چیکار کنم من الان؟
  • پاسخ:

   تاریخ آخرین بازی خود - تاریخ ساخت بازی - شهر و کشور ساخت بازی - چطورشد بازی را از دست دادید - مدل و نام گوشی ؟

   بفرستید
 279. سلام من تمام مراحل بالا را انجام دادم سوالی ازم نپرسیدند یعنی تمام اطلاعات را درست وارد کردم لطفا راهنمایی کنید
  • پاسخ:

   باید منتظر پاسخ باشید - اگر مطابق راهنما انجام داده اید.
 280. سلام. من دهکدم گم شده بود و سیو هم نکرده بودم و فکر میکردم که دیگه بر نمیگرده . برا همین اکانت داداشمو گرفته بودم و باهش بازی میکردم تا اینکه از طریق شما فهمیدم که دهکدمو میشه برگردونم و کارایی که گفته بودین انجام دادم و موفق شدم دهکدمو پیدا کنم فقط اشتباه کردم و از همون بازی داداشم بهشون ایمیل زدم و حالا دهکده من اومده جای دهکده داداشم و دهکده دادشم پاک شده .حالا چکار کنم دهکده داداشم برگرده ؟
  • پاسخ:

   باید همون کارها را برای داداش هم تکرار کنید و کد بازی را که دادند باید در یک بازی جدید بزنید
 281. سلام یکی از دوستام تبلتش شکست و اکلنتش سیو نبوده من براش اطلاعات اکانتشو فرستادم به سوپرسل خودش بلد نبود میخواستم ببینم دقیقا کدوم دهکده سیو میشه دهکده من یا دهکده جدید دوستم؟؟؟وقتی میخواستم پیامو بفرستم دهکده جدید اونو نوشتم   لطفا جوابمو بدید مرسی
  • پاسخ:

   دهکده ایی که اطلاعاتش را فرستادید - یک کد مخصوص می دهند و باید اونو توی یک بازی جدید و جیمیل جدید سیو شده بزنید که اگه روی بازی خودتون بزنید -  بازیتون می پره
 282. سلام من دهکدم سیو نبود پرید طبق راهنمایی شما عمل کردم واین پیامو برام فرستادن:

  To create a game canter account with iOS , go to settings > game canter and log in with your Apple ID. Once
  you have created the Game canter account, you can start clash of clans dirctly from game canter s  "game"
  tab , and your progress will automatically be linked to game canter . you will see it is linked frome "WELCOME
  BACK,[USERNAME]" banner that appears at the top  when you launch clash.

  check out our tutorial video about game canter at ''http://supr.cl/vilgamecanter''.

  playing on android?

  make sure to connect your village to google+ so you never lost it again! google+ only support one village per
  account , so you will need a different google+  account for each new village you play on other devices.

  to cannect your village to google+ , open the google+ app on device and make sure you are logged in. after
  this , open clash of clans and go to the in-game setting. press the google+ sign-In button to cannect your
  village . your village progress will then be saved to that google+ account.
   
  let us know in case you need any more assistance with this. 

  have a great day and clash on!

  did we answer all your questions?

  یه تیک سبز با یه ضربدر قرمز پایینش هست! کدومو بزنم؟
  این بازی جدیدی که ساختم هم الان سیو کردم!
  ممنون از سایت خوبتون!
  • پاسخ:

   تیک قرمز را بزنید واگه مشکل دارید ، مشکل را براشون بنویسید- و اگه مشکل حل شده ، سبز را بزنید.
  • پاسخ:

   موفق باشید.
 283. سلام اکانتم ۵ماه پیش از دست دادم حالا گوشیمو عوض کردم می تونم اکانتمو تو این گوشی بر گردونم
  • پاسخ:

   بله
 284. سلام من النازم وازشما وسایت عالی تون بسیار ممنونم راستش باورم نمیشد کلشم برگرده ولی باکمال تعجب دیدم که واسم یه پیامی داد وکدرافرستاد چون اصلا خوش شانس نبودم کلا.ولی الان کلشم برگشته وبسیار خوشحالم چندشبه خواب نداشتم خیلی خیلی ممنونم ازتون.خدانگهدار
  • پاسخ:

   موفق باشید

 285. To create a game canter account with iOS , go to settings > game canter and log in with your Apple ID. Once
  you have created the Game canter account, you can start clash of clans dirctly from game canter s  "game"
  tab , and your progress will automatically be linked to game canter . you will see it is linked frome "WELCOME
  BACK,[USERNAME]" banner that appears at the top  when you launch clash.

  check out our tutorial video about game canter at ''http://supr.cl/vilgamecanter''.

  playing on android?

  make sure to connect your village to google+ so you never lost it again! google+ only support one village per
  account , so you will need a different google+  account for each new village you play on other devices.

  to cannect your village to google+ , open the google+ app on device and make sure you are logged in. after
  this , open clash of clans and go to the in-game setting. press the google+ sign-In button to cannect your
  village . your village progress will then be saved to that google+ account.
   
  let us know in case you need any more assistance with this. 

  have a great day and clash on!

  did we answer all your questions?

  اینو برام فرستاده چیکار گفته بکنم؟

  یه تیک سبز با یه ضربدر قرمز اخرشه!کدومو بزنم ؟

  ممنون از راهنمایی تون!
 286. سلام

  من تونستم اکانتمو پس بگیرم و یه چی که فهمیدم  اینه که کلش ماه ساخت اکانت 3 ماه اگه عقب تر گفته باشین ایراد نمیگیرید مثلا من زدم 2014/3/10 بازی بن شد ولی وقتی رفتم تو بازی جیمیل سیو کردم دیدم بازی برا 2014/6/15 یعنی اختلاف سه ماه رو  قبول کردن اینم بگم شما باید تاریخ رو قبل بگین یعنی اگه مثلا سه ماه جلوتر بگین قبول نمی کنن اما اگه  سه ماه عقب تر بگین قبول می  کنن این تجربه ای بود که من کسب کردم و حتما تو دادن تاریخ روز رو هم بنویسید روز رو همیشه 15 بززارید  این طوری 2014/2/15 قبل نوشتن تاریخ هم به انگلیسی بنویسید فکر کنم تاریخ تقریبی اکانتم  این باشه

  موفق باشین
 287. یبخشید بازم یه سوال دیگه من تاریخ ساخت اکانتمو فراموش کردم وفقط میدونم که وقتی داشتم اکانت قبلمو اپدیت میکردم ازدستش دادم و این اکانت جدیده گم شدمو ساختم من میدونم که یه بار سپتامبر اپدیت گذاشته باره قبلش انگارتیرماه بود باره قبلش کی بوده؟؟؟ من فقط اگه بدونم دقیق چه ماهی قبل از تیر آپدیت داده به جوابم میرسم باتشکر فراوان از سایت عاااااالی تون
  • پاسخ:

   بله - شما یک چیزی حدسی بنویسید که به تاریخ ساخت نزدیک باشه - قبول می کنند
 288. سلام و خسته نباشید یه نفر رمز جیمیل منو فهمید و اکانتمو دزدید و منم با راهنمایی شما انجام دادم و بازی بن شد و بازی که دست اون بود سیو بوده و پاکش کرده و منم پیام دادم سوپرسل گفتم حذف شده و هی سوال تکراری میپرسید ومنم گفتم هک شده الان چکار کنم میتونم برش گردونم؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   پاسخ سوالشو ن را بدهید فقط و صحیح
 289. ببخشید مدیر سایت یک سوال من اکانتم در چند تا گوشی و یک تبلت بوده باید کدوم رو بزنم ولی اکانتم رو با تبلت درست کردم و با گوشی شش ماه بازی کردم بعد هواسم نبو حذف کردم در google play حلا چکار کنم اسم گوشی ی که حذف کردم بفرستم یا تبلت که باهاش اکانت رو درست کردم
  • پاسخ:

   گوشی که بازی را با آن روز اول ساختید
 290. Hi chief,
  Thanks for writing in.
  I appreciate the time and effort you have taken to send in the requested information.However, to proceed further, its mandatory that I have all the details necessary to complete the verification process.Therefore I recuest you to please get back to me with the following details again.

   1.you can give us an approximate information about the month and year of your account creation.
  Please let me know if you have any other question or comments.
  Clash on! باسلام الناز هستم اون که گفتیدو فرستادم اینوجواب داد درجوابش دقیقا چه جمله ی انگلیسی بنویسم؟؟؟ باتشکر فراوان
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی اشتباه بوده است - دوباره بفرستید
 291. Please rate or review clash of clans on google play to give us valuable fieedback!سلام میشه بگید این جمله به چه معنیه بعد سه تا گذینه پایینش نوشته یکی never یکیreview و یکیletar
  • پاسخ:

   چیزی مهمی نیست - فیدبک یا بازخورد بهشون می دهید
 292. سلامی دوباره

  باتشکر از مدیریت بابت ثبت نظرو جوابگویی به ما که وقت زیادی می خواد
  جا داره از شما تشکر فراوان کنم

  عذر می خوام پس یعنی فردا که دوشنبس دیگه جواب میدن؟یا دوباره فردا بهشون پیام بدم؟
  • پاسخ:

   فعلا منتظر پاسخشان باشید
 293. باسلام پس چرا جواب پیامم رانمیدین من النازم شما گفتید معنای پیام سوپرسل اینه که من به دهکدم دسترسی دارم وواردمیشوم درصورتی که کلش لول61 من 3روز پیش پاک شد درحالی که ذخیره نبود ومن یک دهکده ی جدید ساختم وطبق دستورات پیام فرستادم که گفت من دسترسی دارم لطفا بگویید من چیکار کنم کمکم کنین باتشکر
  • پاسخ:

   پایین تر پاسخ شما را داده ایم .
 294. سلام دوست عزیز من تا چند روز پیش که ایمیل میزدم به سوپر سل  و در خواست می کردم نهایتش 4 ساعت  طول می کشید جواب بدن
  الان بازی از بن در اومده و جمعه بهشون فرستادم که من صاحب اصلی بازی ام  و اینم تیک نامبر الان یک شنبس هنوز جواب ندادن و با یه گوشی دیگه یه اکانت دیگه ام می خوام بک بدم با اونم مشخصاتو فرستادم هنوز جواب ندادن دلیل چیه؟وچی کار باید کنم؟
  • پاسخ:

   شنبه یکشنبه تعطیلن
 295. سلام ببخشید می تونم اطلاعات رو با یه اکانتم به سوپر بفرستم بعد کد رو تو یه بازی دیگه بزنم 
  • پاسخ:

   بله
 296. ببخشید چجوری پیدا کنم اون سایت همش اینگلیسی هست ؟
  نمیشه نگاه کنید به من بگید؟
  ممنون میشم بگید!
  من مشهد اکانتمو ساختم !تیر94!
  • پاسخ:

   من که نمی تونم بگم ! شما باید با سرویس دهنده اینترنتی خود وارد سایتش بشوید و ببینید شهر وکشور را کجا می زند!
 297. من مشهد اکانتتمو ساختم مشهدو بزنم؟
  بدون ف ی ل ت ر ش ک ن اکانتمو ساختم کدوم شهرو بنویسم؟
  ممنون از راهنمایی تون!
  • پاسخ:

   باید داخل اون سایت ها بروید ...  و با همان سرویس دهنده اینترنتی isp که بازی را اون زمان ساختید و ببینید شهر و کشور را کجا می دهد
 298. I certainlyunderstend the importance of your query,I wouldlike to intorm you that the creation date that you have provided is incorrect.please provide us wite the exact creation date(month and year)where we will access your account and check the information.this is for your account security.

  Thank you for your patience and understanding we will look forward for your reply  سلام چی خواسته باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت اکانت را می خواد ماه / سال - اشتباه بوده
 299. hi chief 

  thanks for reaching out to us
  i am sorry for asking the information again . i would suggest you to kindly get back to us with the valid
  informtion of which (city/country) you created the accaunt which helps verify the right owner of the
  account.

  regards

  باسلام و خسته نباشید 
  اونایی کی گفتین رو برا سوپر سل فرستادم 
  اینو برام فرستادن چیکار کنم ؟
  لطفاراهنمایی کنید خواهشا!
  • پاسخ:

   شهر . کشور . ساخت اکانت اشتباه بوده است.
  • پاسخ:

   خواهش می کنم.
 300. سلام دو تا پسر بچه سر یک اکانت لول بالا خفت همو گرفتن که هر کدوم میگن مال خودشه و من میخوام بدونم صاحب اولی این دهکده کی هست و در ضمن ظاهرا اکانت دست 5 نفر بوده و با گوگل و اپل لوگین شدن 
  تمام هدفم برقرار عدالت بینشونه ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
  • پاسخ:

   تنها کسی کخه می تونه تشخیص بده سوپر سله و هرکدومشون باید بگن که بازی هک شده و اطلاعات بازی را بدهند تا بازی به صاحب اصلی داده بشه ... شما نمی تونید کاری کنید !
 301. با سلام بازی من 2 روز بن شد و بازی آزاد شد الان یک روز گزشته که پیام دادم این تیکت نامبر منه و من صاحب بازی ام منتها جوابی ندادن الان دوباره فرستادم چرا این طوری شده؟اخه جواب منو همیشه نهایتش 2 ساعته جواب میدادن
  • پاسخ:

   باید صبر کنید تا جواب بدهند.
 302. hi chief 

  thanks for reaching out to us
  i am sorry for asking the information again . i would suggest you to kindly get back to us with the valid
  informtion of which (city/country) you created the accaunt which helps verify the right owner of the
  account.

  regards
  الان چی جوابشو بدم ؟ چی خواسته از من؟

  ممن.ن از راهنمایی تون!
  • پاسخ:

   شهر و کشور ساخت اکانت اشتباه بوده .
 303. باسلام من النازم شما گفتید معنای پیام سوپرسل اینه که من به دهکدم دسترسی دارم وواردمیشوم درصورتی که کلش لول60 من 3روز پیش پاک شد درحالی که ذخیره نبود ومن یک دهکده ی جدید ساختم وطبق دستورات پیام فرستادم که گفت من دسترسی دارم لطفا بگویید من چیکار کنم کمکم کنین باتشکر
  • پاسخ:

   بنویسید

   Hi
   My village Not Save On Google Plus & I've reset the phone and my Game Cleared.

 304. سلام

  من همین کارارو انجام دادم تا جایی که  ازم رسید جم می خواد

  و کسی که بازی من رو هک کرده پسورد جیمیلم رو هم عوض کرده 
  من به تاریخ رسید جمم دسترسی نمی تونم پیدا کنم.

  الان من چی کار کنم خود جیمیلم هم از دست رفته و اکانت لول صدو پونزده هم پریده من چی کار کنم.

  و این که خب وقتی اکانت بن بشه اون شخص هم که اکانتمو دزدسده میتونه ادعای مالکیت بکنه خب که!
  ممنون از سایت بسیار خوبتون.
  • پاسخ:


   بنویسید جیمیلم هک شده و دسترسی به جیمیل و دادن رسید ندارم - شاید قبول کنند.این را بنویسید

   hi
   i have no access to the current gmail account and i cannot recover it because it’s hacked by someone and he has changed any recovery options . how can i give u the gem receipt since i cannot login to my wallet

   ادعای مالکیت کنه باید اطلاعات بازی را هم بدهد و خوده سوپرسل تشخیص میدهد.
 305. سلام خوبین ببخشید من نتونستم بازیابی کنم من فقط اینارو میدونم
  اسم اکانت:hellboy
  لول تون هال:5
  ایکس پی:27
  اسم کلنمم نمیدونم کمکم کنید تورور خودا اگه بخواید میتونم عکس اکانتمم بزارم اگه اپلود بزارین کمکم کنید لطفا
  • پاسخ:

   باید اطلاعات بازی را داشته باشید تا مالکیت شما ثابت شود ... اینها رو که من هم می تونم بهشون بگم !
 306. سلام من خودم بازی مو در google play حذف کردم میتونم دوباره برگردونم .... فقط زمان ساخت به طور تقربی می دونم و  تاریخ حذف هم مال به طور تقریبی میدونم  می تونم برگردونم یا نه . بدادم برسید 
  • پاسخ:

   بله - ایمیل بزنید بهشون و اطلاعات را بدهید
  • پاسخ:

   نه فارسی
 307. سلام من یه سوال در مورد زوم کردن در بازی clash of clans اجرا شده روی بلواستیکس داشتم که از سایت هایی مثه فارسروید هم که پرسیدم تا الآن که یه هفته گذشته جواب ندادن اما شما چند ساعت بعد جواب دادین.حالا یه سوال دارم که چطور میشه کنترلر pc رو با بلواستیکس و بازیاش ست کرد؟چونکه وقتی کنترلر وصل هست و بلواستیکس در حال اجراست یه دایره زرد کوچک ظاهر میشه ولی نمیشه حرکتش داد.ممنون میشم یه راهی رو بهم بگید که بتونم از کنترلر برای بازی هایی که حدایتشون با موس سخت هستش مثه Modern Combat 5: Blackout معرفی کنید.با تشکر
  • پاسخ:

   دقیق نمی دونم - و توجه داشته باشید که بازی هایی که با لمس کردن اجرا می شه یک مقدار کنترلش سخته و اجرا نمیشه و ناسازگاری دارند . بلواستکس فقط یک شبیه ساز است .
  • پاسخ:

   بله
 308. میشه بگین سوپر سل کجا پیام میده داخل بازی یا از طریق جیمیل؟
  لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم!
  • پاسخ:

   از همونجایی که درخواست بدهید - بهتره داخل بازی باشه
 309. Hello cheif
  Thanks for contacting us and playing clash of clans
  With regards to your issue please be advised that clash of clans is a game especially designed for mid to high and smartphons and tablets and this game that be downloaded and installed only from app store and google play for IOS and android devices.sync your device does not support app store and google play,we cannot guarantee you about the smooth functioning of the game on your device.
  I apologize for the inconvenience as will not be able to help you more regarding this issue.
  Have a great day and clash on
  ب من بعداز اینکه سوال راجع به اکانتم کرد و جواب دادم این پیام رو داده.معنیش چیه؟

  • پاسخ:

   میگه این بازی برای گوشی طراحی شده ! و چیز دیگه ساپورت نمی کنیم -
   حتما گفتید روی بلواستکس بازی می کنم؟
 310. با عرض سلام و خسته نباشید اقا من با بلواستکس بازی میکنم ولی بلو استکسم همچی‌چیزی نداره ک بتونم بفهمم ک‌چ گوشیو شبیه ساز کرده.البته هنوز بازیو دارم ولی نمیتونم‌با بلو‌استکس‌ سیوش کنمط
  • پاسخ:

   بالا توضیح دادیم در مورد بلو استکس چکار کنید - خوب و با دقت بخونید
 311. سلام
  من یکم گیج شدم
  مثلا دهکده x من پاک شده و سیو نشده.
  من دهکده جدید x2 رو ایجاد میکنم و با همین دهکده درخواست رو ارسال میکنم.
  حالا ساپورت به کدوم دهکده پیام میده؟ابا دهکده مهم هست در این قضیه؟یا با ای منو میشناسه سرور؟
  ایا همین x2 بن میشه؟پیام بن چطوری میرسه دستم؟
  • پاسخ:

   به همین ایکس 2 جواب ها میاد - خیر ایکس دو بن نمی شه - شما اطلاعات گمشده ایکس 1 را می دید و یک کد می دهند در ایکس 2 می زنید و بعد بازی ایکس 1 برمی گرده !
 312. Hi Chief,باسلام
  I Understand that you have lost access to your village.
  Please be informed that we cheched your account in our database,and we have seen that there is a recent login.we presume that you have already accessed your village.if this is not the case, please let us know.clash on!
  Did we answer all your questions??چی جواب بدم تیک سبزرابزنم یاضبدر؟؟
  • پاسخ:

   میگه شما به حساب دستری دارید و وارد می شوید
 313. سلام.یکی از دوستان جیمیل نداده ب بازیش الان میخواد آپدیت کنه.ممکنه بازی از اول شورو بشه؟؟؟ممنون میشم زود جواب بدین ک بدونیم
  • پاسخ:

   بله 
 314. سلام ببخشید من تا حالا برای کلش جم نخریدم
  و پس از ارسال پیام به بازی 9 سوال اومد 
  که من همشو میدونم ولی قسمت زمان ساخت اکانت
  و سوال what device (#model)do you use to play the account
  رو نمیدونم میتونین کمکم کنین؟؟
  • پاسخ:

   زمان را باید مطابق راهنما بدانید و یا حدس بزنید
   مدل ونام گوشی را خواسته اند
 315. سلام ادمین خسته نباشی 
  ادمین من فکر کنم سوپرسل باگ شد واسم چون همیشه جوابمو بعد شیش الی هفت ساعت میداد
  الان 3روزه چهار بار درخواست بن دادم هیچی جواب نمیده به نظر شما چه کار کنم
  ممنون
  • پاسخ:

   دوباره اقدام کنید
 316. ممنون بابت اطلاعات مفیدتون من هنوز امتحان نکردم ولی واقعیتش من یه تبلت چینی داشتم که شکست و جیمیل و پسورد اش یادم نیس ولی همه اطلاعات این سوال ها رو دارم به نظر شما اون اکانت رو به من برمیگردونن؟
  • پاسخ:

   بله - صد در صد اگه اطلاعات صحیح را بدهید.
 317. سلام
  پسر عموی بیشعورم از رو لج اومد برنامه نصب شده ی کلشو از موبایلم پاک کرد الان دوباره نصبش کردم ولی هرکار میکنم نمیشه😣😣
  چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😭😭
 318. سلام
  اکانتم سیو نکردم الان که ورژن جدید اومده باید چیکارکنم؟
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید
  • پاسخ:

   مراحل  مطلب بالا
  • پاسخ:

   پس باید بی خیال اکانت خود شوید !
 319. سلام من بعضی از سوالات رانمیتنم جواب بدم مثلا تاریخ  که بازی رونصب کردم یا تاریخی که کلش اف کلنزم حذف شده بو سیو نبودیا xpلولم همین فقط اشکالی داره؟
  • پاسخ:

   پس باید بی خیال اکانت خود شوید !
 320. سلام،واقعا از شما ممنونم که این مطالب کامل رو تو سایتون گذاشتید
  من همین چند دقیقه پیش بازی برگشت
  خیلی خوشحالم.
  بن هم نشدم فقط یه کد داد اونو تو لینک دیوایس وارد کردم بازیم برگشت.
  حالا که بازی برگشته تیک سبز رو بزنم
  ایا نیازی به تشکر مجدد از سوپرسل هست خخخ
  ایشالا اکانت همه که مشکل دارن برگرده
  خیلی سایته خوبی دارید ممنون
  سرفراز باشید
  • پاسخ:

   اگه مشکلی ندارید سبز را بزنید - نه تشکر از سوپرسل احتیاجی نیست !
   ممنون
 321. سلام من یک اکانت 130 دارم حالا یه اکانت ضعیفو با این روش اول صفحه اوردم ولی دیگه اکانت لول 130  رو باز نمیکنه جیمیلو میزنم اکانت ضعیفرو میاره باید چیکار گنم
  • پاسخ:

   خوب نباید کد را در بازی می زدید و حالا باید تمام مراحلی که برای اکانت ضعیف رفتید را هم برای اکانت قویه بروید و کد که دادن باید یک بازی جدید روی یک جیمیل جدید سیو می کنید و کد را در بازی جدیده می زنید و نه جای دیگه ! و بازی دیگه - چون بازی می پره 
 322. سلام 
  من همونیم که تبلت لنوو داشت تو این دو سه روز چرا جواب ندادی لطفا جواب بدی ادمی لطفاااااااا منتظرتم .ممنون 
  بای
  • پاسخ:

   سوالتون را ندیدم !
 323. سلام،ممنون از همه راهنمایی هاتون
  من دیشب بهتون پیام دادم ولی فکر کنم بهتون نرسیده برای همین این رو دوباره میفرستم
  http://uupload.ir/files/8r6k_clash1.png
  من هیچ گدی دریافت نکردم ولی میگه کد ریکاوری رو برات فرستادیم
  حالا من چی براشون بنویسم
  ممنون از زحماتتون.
  • پاسخ:

   دوباره درخواست بدهید که کد را بدهند و بگید بدست من نرسیده
 324. ببخشید باسه ی من پیام فرستاد کد تو شمارهی 3 بود بعد من YESروزدم اومدم بیرون بع چند دقیقه دیگه رفتم نبود
  • پاسخ:

   دوباره درخواست بدهید که کد را براتون دوباره بفرستند
  • پاسخ:

   ممنون
 325. انگار تو این عکسی که براتون اپلود کردم میگه یه کد فرستادم استفاده نکردی در حالی که هیچ کدی نفرستاده
  http://uupload.ir/files/8r6k_clash1.png

  تکراریه متنم فقط خواستم کامل در جریان این متن باشید.
  ممنون

  • پاسخ:

   بله - بگردید و اگه پیدا نکردیدش - دوباره درخواست بدید کد را بفرستند - فقط از همونجایی که پاسخ براتون میاد اقدام کنید و نه جیمیل یا بازی دیگه ایی .
  • پاسخ:

   خوب پس بازی برگشت ! مبارکه !
 326. سلام،ممنون از سایت خوبتون
  خیلی سوال پرسیدم ولی بازم یه سوال دیگه دارم
  برای برگردوندن بازی اقدام کردم الان یه پیام داده بهم
  چی میخواد و چیکار کنم؟؟؟
  خیلی خیلی ممنون

  http://uupload.ir/files/8r6k_clash1.png
 327. سلام خسته نباشید ممنون بابت راهنماییتون سایتتون خیلی عالیه.
  من مشخصاتو که خواسته بودن فرستادم بعد کد رو فرستادن ولی از بن چیزی نگفتن الان میتونم کد رو وارد کنم؟
  • پاسخ:

   حتما تیکت نامبر بوده و کد نبوده - متن شون چی هست ؟
 328. با عرض سلام و خسته نباشید
  اقای مدیر من یه سوال دارم:اکانت من که لول 61 بود به علت مشکلات تبلتم در جیمیل ثبت نمیشد و من مجبور شدم تبلت را ریست کنم و از راه شما به اکانتم برسم.من همین 3 ساعت پیش تبلتم را ریست کردم و طبق دستور جنابعالی نامه را برای سوپرسل ارسال کردم
  سوپرسل درجواب من این نامه را فرستاد حالا شما به من بگویید که چه گفته و راه حل چیست؟با تشکر::

  Hi Chief
  Thanks for reaching out to us
  I was sorry to read about the problems you have been experiencing. I have checked your village in our data base and I found that you have accessed your village 3 hours  ago.so the  issue is resolved
  Let me know if there`s anything else I can do for you.I am happy to help
  !Have fun playing Clash of Clans
  • پاسخ:

   میگه شما به بازی دسترسی دارید و همین سه ساعت پیش داخلش بودید !

 329. سلام من همه ی  چیزایی رو که میخاستن فرستادم این برام اومده.            Helo chief.                   Thanks for contacting us and clash of       clans! I regret toinform you that creation date which you have provided is not matching as per our game log. I can understand it is hard to remember the exact date when you started playing on this account. I request you to take your time and get back to us whit the nearer month and year when you started playing on this account.                 Hoping to hear from you soon.          Have a great day and clash on !
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت اکانت اشتباه بوده است - دوباره بفرستید - ماه و سال ؟
 330. سلام من هر چی پیام میدم اینو جواب میده یه تیک و ضربدر هم داره من تیک میزنم ریپلای میکنم پیغامو باز این پیغامو میده وقای تیک میزنم میبینم پیغامم پاک شده باز باید بفرستم چکار کنم؟hi chief!

  lost your village? we want to help you get it back as fast as possible . so check below for help that matches your circumstances.

  if you're writing in for another reason . press the big red " no " button below and reply with your request. otherwise please read on !

  I CONNECTED TO GOOGLE + / GOOGLE PLAY BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1make sure you added the correct google play account to your device.
  2in the in-game setting. tap on 'google play sign-in' and connect with the e-mail address that you originally connected to your village (the one you have lost)
  3if you can't retrieve your village with the address you're using now. that means it's not the right one. if your village is linked to an old e-mail that you no longer have access to contact google support to recover that google account.

  I CONNECTED TO GAME CENTER BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1log into game center using the e-mail address that you account. if you can't retrieve your lost village with the addsress you're using now.it's probably not the right one.
  2if your village is connected to an old email that you no longer use.contact apple at support.apple.com to recover it .

  I STILL DON'T KNOW WHAT TO DO.HELP!
  in that case .press the big red " NO " button below and reply with following details :

  exact username and clan name of your lost village
  exact town hall level of your lost village
  exact xp level of your lost village

   thanks for reading - please keep us posted if you have any further !question

  بعد اون پایین صفحه نوشته:
  ?did we answer your questions  • پاسخ:

   شما باید یکبار ضربدر را بزنید و اطلاعات اکانت را بفرستید و بعد منتظر باشید - تیک سبز را نزنید.
 331. سلام خسته نباشید. تگ کاربری رو ارسال کردم این پیامو فرستادن:
  thank you for getting back to us
  Im sorry for the inconvenience caused to you and I know how frustrating it can get when you can get back your lost village however as per our policy it is mandatory  that we need the correct details to proceed further please send us the below details for further verification.
  I need to verify these details with the data in our system so that i can get back to you as soon as i can 
  1)Data and time of your last playing session 
  2) when mm/yyy and where  city &country did you create it
  3)How did you lose your village?
  4)what device make&model# do you use to play the  account?
  5)If you ever made a gem  purchase on your lost account  please also send me a copy of your first gem order. if you don't know where to look for it click here for instructions on ios orders (support.apple.com/kb/ht2727
  and here for instructions on android orders(support.google.com/google play/answer/2850369?hl=en&ref-topic=3245921
  we need all this informations to make sure that no one else but the genuine owner of the account recovers it.as soon as we receive verification details we will examine  and get back to you shortly .
  thanks for your patience .
  clash on! 
  • پاسخ:

   این یک ایمیل اتوماتیک است  که اطلاعات بازی را خواسته است و اگه اطلاعات بازی را براشون فرستادید - فعلا صبر کنید تا جواب اصلی را بدهند.
 332. سلام/من همون محمد حسین هستم که تو تاریخ22شهریور94ساعت13:45دقیقه سوال کرده بودم همون طور که گفتم گوشیم مشکلی داره که اکانت سیو نشده من در اون هستش مشکلش اینه که صفحه لمسش خرابه و کار نمیکنه و قابل تعمیر و تعویض هم نیست من باسه اینکه بتونم تاریخ شروع بازیمو ببینم باید به بازی مراجعه کنم/هیچ روش یا دستگاه و نرم افزاری نیست که بتونه به گوشیم متصل بشه و من وارد اکانت کلشم بشم و تاریخ ساخت بازیمو ببینم؟؟؟ممنون میشم اگه جوابمو بدین./////////////اگه سوالی دارین و یا اطلاعاتی که دادم کامل نیست لطفا بگین.
  • پاسخ:

   مشکل تاریخ ساخت اکانت - مشکل خیلی ها است و خوده سوپرسل هم گفته ، ولی جواب و راه حل مشخصی هم ارائه نداده و گفته باید تاریخ را حدس بزنید .
    و شما به بازی هم دسترسی داشته باشید ، باز هم نمی تونید تاریخ ش را پیدا کنید ، چون جایی ننوشته و بخاطر اینکه بازی تون هم سیو نشده نمی تونید از اون روش ما هم پیدا کنید - تنها راه حل حدس زدن است.
  • پاسخ:

   خیر
 333. سلام ممنون که سریع پاسخ میدید 
  من جم نخریدم و اکانتو به فیس بوک متصل نکردم الان باید فقط تگ کاربری رو بفرستم؟؟؟
  • پاسخ:

   بله و در جواب اون سوال ها هم باید بنویسید جم نخریدم و به فیسبوک متصل نبودم
 334. سلام خسته نباشین ببخشید مزاحم میشم
  من مشخصات اکانتمو فرستادم حالا این پیامو فرستادن:
  hello cheif 
  thanks for contacting us
  I have tried my best and used all resources to locate your village but im sorry to inform you that we are having a hard time finding it in our system.
  to figure out the correct village kindly send us the following

  -**numeric player tag start with (#) 
  **-receipt of your purchases in the game ** 
  if you connot find the receipt please double check the status of your order on your personal google wallet page at wallet.google.com 
  facebook numeric ID 
  here's the steps on how to get your facebook numeric ID 
  1.login to your facebook in a browser 
  2.open your profile 
  3.in the address bar of your browser you will see your complete face book profile url it will look somethings like this: www.facebook.com/***your profile name ***?ref=tn-tnmn>" 
  4.open another tab on your browser then go to this link: 
  find my facebookid.com\ 
  5.copy and past your facebook profile URL on that link then click lookup numeric ID button
  -screen shot of your old  village 
  this can be done by joining  the clan that your old village is part of then visit the old village and take  a screenshot.
  **contact us from the  same device which you have used previously  to play the lost  village you are referring.
  ** if you know the IP address that you used for accessing your lost account please send it thank you  for your understanding and im looking forward to your reply .
  • پاسخ:

   تگ کاربر یتون را خواستند.
   اولین رسید خرید جم را خواستند.
   نمره فیسبوک تون را خواستند.

   توضیحاتش بالا نوشتیم.
  • پاسخ:

    شما همینو باید ضربدر زیرش را اگه داره بزنید و موافقت با بن را بنویسید - 
 335. سلام من اکانتم پاک شده در بلواستکس بعد اون اکانتم جیمیل نداشت یعنی کلا با e-mailدرست نکرده بودم  من باید چی کار کنم ممنون
  • پاسخ:

   همین راهنمای بالا
 336. ببخشید زیاد سوال میپرسم ادمین
  میخواستم بپرسم که اون مپی که با سوپرسل در حال مکاتبه بودم بره روی جیمیل دیگه
  سوپرسل لینک واسم میفرسته؟! یا اگر نفرستاد من کد پرونده که داده رو دارم میشه بگید چکار کنم
  ممنون
  • پاسخ:

   شما اگه کارها را دقیق انجام بدهید اطلاعات بازی گمشده را بدهید ، یک کد مخصوص همان دهکده گمشده را می دهند - که اگر روی یک بازی جدید که روی جیمیل جدید سیو کردید خودتون - بزنید - بازی که درخواست ش و اطلاعاتش را داده بودید ، برمیگرده.
 337. سلام ادمین من کد پرونده رو فرستادم یه لینک فرستاد واسم ولی مربوط بود اکنتی که باشون در حال مکاتبه بودم نه اوتی که گم شده گفته بود با این اکنت تو برنامه های جیم رایگان غیر قانونی بودید و ... من فک کردم لینک اکنت جدیده واسه همین زدم رو لول یک باز دیدم اکنت در حال مکاتبه لچاومد الان که جیمیل این اکنت عوض شده من درخواسک کد دادم با همون مپ ولی جیمیلش عوض شده جوابمو میدن یا باید از اول برم؟!
  • پاسخ:

   شما اگه کارها را دقیق انجام بدهید اطلاعات بازی گمشده را بدهید ، یک کد مخصوص همان دهکده گمشده را می دهند - که اگر روی یک بازی جدید که روی جیمیل جدید سیو کردید خودتون - بزنید - بازی که درخواست ش و اطلاعاتش را داده بودید ، برمیگرده.
 338. سلام،من چن ماهه پیش اکانتم پاک شد بعد با روش هایی که گفتید تونستم برگردونم حالا دوباره اکانتم پاک شد مشخصاتشو هم دقیق واسشون فرستادم حالا امکان داره موافقت کنن دوباره برگرده؟؟؟
  • پاسخ:

   بعضی مواقع می گن با قبلا کد دادیم و فقط یکبار بازیابی می کنیم بازی را -  حالا صبر کنید و ببینید چه جوابی می دهند.
 339. خیلی ساده بود متشکر از ادمین.دوستان اگر تمام اطلاعاتو دقیق بزنید فک کنم سریع تر به کارتون رسیدگی بشه.برا من دو روزه کدو فرستادن الآنم بازی اومده.فقط یه سوال داشتم تو بلواستیکس چطوری تو کلش او کلنز میشه زوم کرد.قبلا با جهات بالا وپایین میشد اما رو این بلواستیکس جدیده نمیشه.لطفا راهنماییم کنید.
  • پاسخ:

   با کلید های ctrl  و +  -  می توانید. یعنی گرفتن کنترل و کلید مثبت + و منفی -
 340. سلام.مرسی از کمکتون امیدوارم درس بشه اکانتم برگرده.فقط دو سوال داشتم میخواستم بدونم چندوقت طول میکشه؟دوم اینکه جوابو رو چی برام میفرسته چون اون کادری که ایمیل میخواست اختیاری بود من ایمیلمو ندادم.
  • پاسخ:

   باید تا یک هفته لااقل صبر کنید و جوابش را نمی شه حدس زد .
 341. سلام من یک اکانت خریدم میخوام ببینم میشه رو ی جیمیل جدید با این روش سیوش کرد بعد اگه میشه مدل گوشی خودمو بزنم یا ما طرفو لطفا راهنمایییم کنیییید
  • پاسخ:

   برای بازی سیو شده کاری نمی شود کرد و فروشنده می تواند در هر لحظه با ایمیل به سوپرسل بازی ش را پس بگیرد.
 342. سلام.من گوشیم مشکلی داره که نمیتونم به هیچ برنامه ای دسترسی داشته باشم و اکانت کلشم روی جیمیلم نصب نیست اگه گوشیمو فلش کنم میتونم دوباره این اکانت رو با مکاتبه شرکت سازنده روی همون گوشی که فلش شده یا گوشی جدید برگردونم؟؟؟لطفا جوابمو واضح توضیح بدید. خیلی ممنون
  • پاسخ:

   بله - البته اگه اطلاعات صحیح و دقیق بدهید از بازی تون.
 343. سلام ادمین من کلشمو بالا کشیدن با جیمیلم بعد کلی درخواست درخواست بن واسم اومد با یه کد پرونده که فرستادم دو روز بن که تمام شد اینکارو کردم سوالم اینه اونی که کلشمو با جیمیلم بالا کشیده اون کد پرونده و لینک که قراره واسم بفرستن باز برا اونم میفرستن؟!
  یا اون به کلش من بازم دسترس داره؟ ممنون
  • پاسخ:

   اون تیکت را همه می بینند و اگر کسی ادعا کرد - باید اطلاعات بازی را هم بدهد - نگران نباشید.
 344. سلام.من بازیم پاک شده و حالا میخوام طبق روش شما درخواست پیگیری بدم ، خواستم بپرسم اگه اسمه کلنم با حروف فارسی باشه اشکالی در روند پیگیری به وجود میاره؟(با حروف فارسی نوشته شده)
  و سوال دیگه ام اینکه لولم 57 بودش ولی 2 روز پس از پاک شدن لولم به خاطر پایان ارتقا 58 شده خواستم بپرسم لول در موقع پاک شدن رو بنویسم یا لولی که در حال حاظر هستش رو بنویسم.
  ممنون از سایت خیلی خوبتون.
  خدا قوت

  • پاسخ:

   1.خیر اشکالی نداره
   2.لول در حال حاضر
  • پاسخ:

   بیشتر مواقع نمی دهند !
 345. محمد حسین....

  یکی از اقواممون گوشی هواوی داره اما یکبار میره کلش بازی کنه که باز نمیشه و بعداز خاموش و روشن کردنش میرخ تو کلش اما چیزی نمییاره و مییاد بیرون از بازی "میخواستم بدونم اگه بازی رو حذف نصب کنه و دوباره نصب کنه میتونه با انجام کارایی که گفتیداکانتشو رو همون گوشی بریزه و ادامه بازی رو سیو کنه"""چه راهی بیشنهاد میکنید؟؟؟لطفا جواب بدید
  • پاسخ:

   اگه بازی سیو بوده - بله - دوباره نصب کنه
 346. محمد حسین....

  این چیزایی که گفتین باید بنویسیم مثلا تاون حال و اسم دهکده و...باید همه رو یکجا نوشت یا هرکدوم شماره مخصوص خودشو داره مثلا                                                         1                                                                   2                                                                3                                  4                                                              ....                                ؟؟؟/
  • پاسخ:

   اگه شماره ایی پرسیدن به ترتیب شماره پاسخ بدهید و اگه نپرسیدن مطابق نمونه متن ما بنویسید
 347. سلام تمام چیزاییرو که گفتین درست انجام دادم این پیامو داد:


  hi chief!

  lost your village? we want to help you get it back as fast as possible . so check below for help that matches your circumstances.

  if you're writing in for another reason . press the big red " no " button below and reply with your request. otherwise please read on !

  I CONNECTED TO GOOGLE + / GOOGLE PLAY BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1make sure you added the correct google play account to your device.
  2in the in-game setting. tap on 'google play sign-in' and connect with the e-mail address that you originally connected to your village (the one you have lost)
  3if you can't retrieve your village with the address you're using now. that means it's not the right one. if your village is linked to an old e-mail that you no longer have access to contact google support to recover that google account.

  I CONNECTED TO GAME CENTER BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1log into game center using the e-mail address that you account. if you can't retrieve your lost village with the addsress you're using now.it's probably not the right one.
  2if your village is connected to an old email that you no longer use.contact apple at support.apple.com to recover it .

  I STILL DON'T KNOW WHAT TO DO.HELP!
  in that case .press the big red " NO " button below and reply with following details :

  exact username and clan name of your lost village
  exact town hall level of your lost village
  exact xp level of your lost village

   thanks for reading - please keep us posted if you have any further !question

  بعد اون پایین صفحه نوشته:
  ?did we answer your questions
  بعد تیک و ضربدر هم گذاشته پایینش صفحرو اسکرول هم که میکنم بالا                                             و پایین جمله و اون علامتا جابجا میشن منظورم اینه که از متن نامه  نیستن.ممنون میشم بگید چه کار کنم؟؟؟
  • پاسخ:

   یک پاسخ اتوماتیک است و اطلاعات بازی را به همین ایمیل ریپلای کنید  و بفرستید و منتظر باشید 
 348. سلام من واسه اکانتم که پاک شده بود ب سوپر سل پیام زدم وازم اسم کلنی ک داخلش بودم را خواست ولی من توی کلنی عضو نبودم و همون جمله ای که شما گفتید رو زدم(i have never been in any clan) ولی سوپر سل فکر میکنه این اسم کلنیه که داخلشم و میگه نمیتونم شما رو پیدا کنم

  • پاسخ:

   اسم کلن رو نمی خواد -  اسم دهکده تون را می خواد یعنی همون اسم کاربری که نمی تونه پیداتون کنه .
 349. سلام.موافقت با بن بعده حداقل یک هفته اعلام میشه؟یا همون موقع؟ ممنون میشم جواب بدید
  • پاسخ:

   اگه اطلاعات درست باشه بررسی می کنن و معمولا 2 یا 3 روز بستگی داره و زیر یک هفته است.
 350. سلام من اکانت کلشم رو رمم نصب بوده الان رمم بالانمیادیعنی بایدفرمت بشه بازی هم سیونشده چجوری کلشمو برگردونم؟
  • پاسخ:

   از طریق راهنمای بالا
 351. من  کدو گرفتم کجا بزنم فقط یه اکانت دارم
   سوالم اینه اگر کلشو پاک کنم و دوباره بریزم اکانت جدیدم هم به گوگل وصل اگر پاک کنم کلشو و دوباره بریزم کد اکانت جدیدو بزنم  و دوباره می تونم اون اکانتم قبلی ر و بیارم که به گوگل وصل بود؟
 352. سلام من گوشیمو دزدیدن کلشم روش بوده اما سیو نبوده الان با یه گوشی دیگه بخوام درخواست بدم باید مدل گوشی قبلی رو بنویسم؟
  • پاسخ:

   بله
 353. وقتی اکانت قبلیمو بن میکنه اکانت جدیدمو بن نمیکنه که
   و من از کجا بفهمم اکانتم بن شده چون اکانت قبلی رو ندارم و وقتی که با بن موافقت کردم
  • پاسخ:

   خیر - بعد از 48 ساعت که اطلاع دادند و شما تایید کردید با بن -  متوجه می شوید . اقدام کنید.
 354. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام 
  جواب من رو اینجوری داد:

  to retrieve your lost village, please follow the steps below and enter the unlock code. please note that using the code will overwrite any village that you may have on your device.

  1.open clash of clans and go to the in-game setting

  2. Press 'link a device'
  'This is the new device'

  3. Enter the following code 
  (no spaces):
  ************

  you should now be automatically prompted to load up your lost village.

  PLAYING ON ios?
  اینکه هیچ

  PLAYING ON ANDROID?

  make sure to connect your village to google+so you never lose it again!
  google+ only supports one village per account, so you will need a different google+ account for each new village you play on other devices.

  to connect your village to google+, open the google+ app on your device and make sure you are logged in. after this, open clash of clans and go to the in-game setting. press the google+ sing-in button to connect your village. your village progress will then be saved to that google+ account.

  Let us know in case you need any more assistance with this.

  Clash on!

  ممنون میشم بهم بگین که گفته چیکارکنم و بعد هم آیا این مراحل رو توی گوشی اصلی انجام بدم؟

  خیلی ممنون از وبلاگ خوبتون.
  • پاسخ:

   باید آن کد بازیابی بازی را که به شما دادند در یک بازی جدید که نصب کرده اید بزنید تا بازی تون برگرده و آموزش آن در مطلب زیر است

   کد مخصوص برگرداندن دهکده را چگونه استفاده کنیم ؟

   کد بازیابی را در شماره 3 ایمیل بالا دادن که من به خاطر امنیت و استفاده نکردن شخص دیگری ،  آن را حذف کردم و شما در نامه اصلی خودتان  می تونید ببینید و استفاده کنید - توی هر گوشی می تونید انجام بدهید

 355. داداش اگه ساپورت کلش رو حذف کنه دیگه نمیشه برش گردوند حتی اگه سیو باشه یا شماره تیکتش رو بدونی
  • پاسخ:

   اگه خود سوپرسل حذف کنه - خیر - دیگه امیدی نباید داشت.
 356. داداش امیدی هس اکانتم برگرده من یه سال پیش درستش کردم   سفر به  خارج بودیم داشتم تو بازار میگشتم پیداش کردم اصلا نمی دونم تو چه  شهر بودیم چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   چاره ای نیست باید حدس بزنید !
 357. Hi chief,
  Thanks for your message

  I understand that you have lost your village.
  But its important to confirm that i have all the information necessary to find your village so i can make sure it gets back to its rightful owner.
  Please get back to me with all of the following information about your lost village
  1.your username:
  2.name of your clan(if any):
  3.town hall level:
  4.("xp level(the number in the''blue star
  5.date and time of your last playing session:
  6.when(mm/yyyy)did you create it?
  7.how did you lose your village?
  Iwill cross-reference these details with the data in our systems and then get back to you as soon as i can.we know how much our players' villages mean to them!
  Please let me know if you have any further issues,we will be happy to help you. 
  Clash on!
  روشی که گفتینو انجام دادم اینو برام فرستاده لطفا کمکم کنین باید دیگه چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   این یک پاسخ اتوماتیک است - شما همون اطلاعات بازی را دوباره به همین ایمیل ریپلای کنید و بفرستید و منتظر پاسخ اصلی باشید.
 358. منظورتان این بود
   I am the real owner of the game
  and you have runned the ban process
  i want to mention the ticket number
  اینه بنویسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خواهشن بگو
  • پاسخ:

   بله و اگه تیکت ندادن i want to mention the ticket number را ننویسید.

 359. Account Banned While We Verify Ownership

   شماره تیکت If You Want To Request Ownership Pleasecome Back With Ticket Number


  منظورت اینه دادش توروخدا جواب بده نمی خوام اکانتم از دستم بره ممنون   توی این نوشته فقط شماره تیکت رو ننویسم؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   اون که نوشتید سوپر سل میگه و می پرسه ، باید این نوشته زیر را بنویسید
 360. سلام درپاسخ به سوالتون باید بگم که بنده ایمیلمو توی لول قبلی سیو نکردم و موقع نصب دوباره بازی به من پیشنهاد لود روستای قبل رو نداد و در کل دیسکانکت بود برای همین من اومدم همون لول یکمو سیو کردم باهمون اسم قبلی و بهشون ایمیل زدم اما توی یه گوشیه دیگه.(برای لود بازی از گوشی اصلی هم استفاده کردم اما نشد).
  من برای لود بازی از گوگل پلی گیم  هم استفاده کردم اما همون لول یک ثبت شده ودر کل من به بازی هیچ دسترسی ندارم و موقع لود هم ایمیل که میزنم لول یک رو بالا میاره.
  ممنون میشم اگه کمکم کنین و بگین در پاسخشون چی بگم.
  • پاسخ:

   اینو بنویسید:

   Hi
   My village Not Save On Google Plus & I've reset the phone and my Game Cleared.
   i need recovery my village.

   البته قبلش اینا رو هم تست کنید :

   *گوگل پلی را هم از اینجا آپدیت کنید
   مطابق DPI
   http://www.farsroid.com/google-play-services/
   http://www.apktops.ir/android-google-play-services.html/

   *یک ف ی ل ت ر ش ک ن متصل شوید و دوباره امتحان کنید

   *بازی کلش را آپدیت کنید
 361. سید علی حسینی

  سلام من کارایی که گفتید رو به درستی انجام دادم و تونستم لینک رو بگیرم و وارد بازیم شدم اما قرار بود کسی که اکانت رو هک کرده بن بشه ولی بعضی موقع ها وارد بازی میشم ارور reload game میده که یعنی دو نفر انلاین داخل بازی هستند یعنی کسی که هک کرده و من الان چکار کنم که بتونم کسی که هکم کرده رو بن کنم همش میاد داخل بازی رک هارو اشتباه پر میکنه وار رو خراب کرد کیکم کردن چکار کنم لطفا جواب بدین
  • پاسخ:

   اگر کسی در بازی تون هست هنوز -  اینو برای پشتیبانی بازی بنویسید

   hi
   i think someone is logging into my account without my permission
   would you please kick him/her out?
   thanks

 362. سلام خسته نباشی من اکانتمو بدلیل اینکه سیو نکرده بودم حذف شد با راهنمایی شما براشون پیغام فرستادم و تمام اطلاعات رو بهشون دادم اینو جواب داد:

  Thank you for contacting us and playing clash of clans.

  i see that your village "mehdi" was accessed recently using a different device.it seems you have successfully gained access back to your village. in this case,l would close your request for assistance.

  if this is not the case, please in detail.

  do feel free to contact us back if you have any other concerns regarding clash of clans.

  Clash on!

  بعد این سوال رو فرستاده ودرجوابش تیک سبز و یه ضربدر قرمز گزاشته که انتخاب کنم.
  ?Did we answer all your questions

  ممنون میشم اگه بگین منظور این پیغام چیه ودر جوابش چی کارکنم و پاسختونم بصورت انگلیسی بگید تا بفرستم براشون.

  ممنون از وبلاگ خوبتون

 363. سلام داداش من با بن سوپر سل موافقت کردم الان دو سه روز گذشته و اون شما تیکت بن رو ندارم یعنی کلا  اکانت قبلی رو  گوشیم نیس و الان چه پیام انگلیسی بدم که ادعای مالکیت کنم پیا مشو به انگلیسی بگو خواهشن ممنون
  • پاسخ:

   متن را بالا نوشتیم و فقط از همون جا که پیام دادید - پیام بدهید و فقط احتیاجی به نوشتن اون قسمت تیکت نمی باشد.
 364. سلام ممنون از وبلاگ خوبتون ببخشید من اکانتمو سیو نکردم حذف شد برای برگردوندنش هم تمام مراحلی رو که گفتی انجام دادم و اطلاعات اکانتمو براش فرستادم با عکس بعد بطور اتومات یه پیغام اومد که دوباره اطلاعات رو بفرست من هم دوباره همونو ریپلی کردم براش،درجواب اینو داد:

  we know how much our players villages mean to them! no worries, let me look into this for you and see what best i can do to locate your lost village.
  However it's important to confirm that i have all the information necessary to find your village, so that l can make sure it gets back to its rightful owner.

  before proceeding, i need the following information (sorry  if we're asking for the same details a second 
  :(time
  اینجاهم ۹ مورد رو نوشته بود که شامل همون اطلاعات کلن بود مثلا مورد ۷ این بود:
    ?How did you lost it
  ممنون میشم جواب این سوالو انگلیسی بگید تا بفرستم 
  و مورد ۹ هم اینو گفته :
  if you ever bought gems, you must attach a full copy
  of the iTunes/play store receipt for your first ever order.for guides on how to recover receipts
  برای راهنماییش هم لینک داده بود.

  فکرکنم از من رسید خرید جم رو خواست درصورتی که من تا حالا جم نخریدم.
  ودر اخر هم اینو گفت:
  once i receive all the necessary information,i will cross-reference your answers with our data, and then get back to you as soon as i can.

  i will look forward for your reply.
  همونطور که گفتم اکانتمو چون سیو نکرده بودم حذف شد و دیگه برنگشت.
  ممنونتون میشم اگه جواب این پیغام رو بهم بصورت انگلیسی بدین.
  دمتون گرم
  • پاسخ:

     ?How did you lost it
   My village Not Save On Google Plus & I've reset the phone and my Game Cleared
   if you ever bought gems, you must attach a full copy
   of the iTunes/play store receipt for your first ever order.for guides on how to recover receipts
   I Have Not Purchased Any GEMs


 365. سلام ببخشید مزاحم شدم من اکانتم پاک شده بوده ولی سیو نکرده بودم وقتی قبلن اون اکانترو داشتم روی دیسکانته کلیک میکردم بعد از کلی کار کلشم میومد وقتی میومد همون دیسکانت میموند اخه چرا اینطوری میشه میشه توضیح بدین با تشکر
  • پاسخ:

   جون باید بازی سیو باشد !
  • پاسخ:

   کو پیام ؟
 366. سلام من اکانتم حدف شد تونهاللم6بود اما داخل هیچ کلنی نبودم الان باید چی کا کنم
  • پاسخ:

   مطلب بالا را با دقت بخوانید - نوشتیم .
 367. سلام و خسته نباشید
  میخواستم یه سوال کنم .میشه فرمو اینجوری پر کرد.
  نام دهکده:ERFAN
  • پاسخ:

   نام دهکده را انگلیسی بنویسید - و همینطور بقیه را و کفایت می کنه و توضیحات اضافه هم نمی خواد
  • پاسخ:

   بله - صد در صد !
 368. سلام 
   بر از من یه مشکلی پیش اومده خواهش میکنم جواب بدید 
  التماس میکنم جواب بدید 
  • پاسخ:

   مشکلتون چیه ؟
 369. سلام خسته نباشید من جیمیلم کلا از یادم رفته بعد کارهای که گفتید رو انجام دادم و فگ کنم نوشتن اکانت خودتون رو ریکاوری کنید بعد براشون نوشتم یادم نیست ولی جواب ندادن میشه به نظرتون اکانتمو بهم بدن ممنون میشم اگه کمکم کنید مرسیث
  • پاسخ:

   باید طبق راهنمایی بالا دوباره بصورت صحیح عمل کنید و اطلاعات صحیح بدهید.
 370. سلام
  اکانت من روی یک جیمیل سینک هست.و لینک دیوایس هم شده .اما رمز اپل آی دیرو من ندارم چون قبلا رو یه گوشی دیگه بوده. الان میخوام رمز اپل ای دی رو بهم بده.چه ایمیلی بزنم. مرسی
  • پاسخ:

   شما باید رمز را بگیرید و گرفتنش هم به خاطر داشتن جواب سوالات امنیتی است
 371. یکی وارد اکانتم میشد یکی از دوستام قبلا جیمیلم رو گوشیش بود ااالان داری دی کانکت بازی میکنه هرجی ام بهش می گم پاک کن نمی کنه به سوپر سل پیام دادم اخراجش کنه اینو داد این یعنی جی کمک کنین


  i'm sorry hear that your account been compromised in this case we are more happy to assist you in protecting your village but to proceed further we would need to confirm on the approximate creation date of your account because the confirmed date is not matching with your date so please take this as examining and proceed further preventing hack of your
  account


  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی را می خواهند - صحیح ش را !
 372. میشه کمکم کنید

  thanks for writing back to us

  i am really sorry information regarding creation date doesnt match our records. i would still request you getting back to us with the closest creation month taking into account the creation year being 2014 as shared by you. i understand that we are bothering you again and again but please note this is to policy ensure that the rightful owner recovers the reported lost village
  looking forward to hear form you soon.
  have a great day ahead.
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی را می خواهد 
 373. نمیدوووووونم با چه زبونی تشکر کنم بازیم برگشت بوووووووووس بوووووووس خیلی خیلی سایت خوبی دارین عالیه سپاس گذارم یه پیغام واسه دوستانی که بازیشون گم کردن از این سایت میتونین پیداش کنین سایت بسیار عالی هست یعنی هیچ سایتی مثله این نیست تکه تکه ارزو میکنم بازیتون پیدا بشه مثله من خوشحال بشید عاشقتم ادمین جاااااااااااانم
  • پاسخ:

   ممنون از شما
 374. امیر عباس قاسمى

  سلام من به اشتباه براى نام دهکده به جاى amir-aنوشتمamir_a حالا باید چه کار کنم   آیا بایددوباره آن ایمیل رو بفرستم
  • پاسخ:

   خوب - این از مواردی هست که فکر نکنم تغییر بدهند .
 375. سلام خسته نباشید اخرین درخواستی که از من داشتن شهر و کشور بود فرستادم ولی جواب ندادن و سوال بعدی اکانت جدید که ساختم رو جیمیلم سیو کردم ولی وقتی وارد بازی میشم خوش امدنمیگه و دکمه Disconnected سبز نمیشه چکار باید بکنم
  • پاسخ:

   شما خودتان نمی توانید هر جیمیلی برای بازی معرفی کنید . تغییر جیمیل فقط توسط سوپرسل صورت می پذیرد. دوباره درخواست بدهید و پیگیری کنید
 376. سلام داداش جان خیلی مردی که جواب میدی داداش من همه ی اطلاعاتی که گفتی رو براش فرستادم  منتظرم جواب بده فقط خاستم بگم خیلی مردی کاش میشد جبران کنم خداکنه جواب بدن دمت گرم عزیز خدا همراهت

  • پاسخ:

   ممنون
 377. سلام ادمین جان. چند سوال داشتم
  1)مدل گوشی که اکانت پاک شدم روش بود را باید بدم یا گوشی که الان دارم.
  2)اندازه متن و پارگراف بندی متن هم باید دقیق مثل متنی که شما دادید باشد 

  • پاسخ:

   همان گوشی که بازی را برای اولین بار نصب و اجرا کردید.
   خیر ، فقط مشخص باشد و قاطی پاتی نباشد.
  • پاسخ:

   بله
 378. Hi chief.

  Iunderstand that its hard
  to remember the exact
  date.However, you can
  try to recall when you
  startedplaying the
  account or when you
  downloaded the game to
  play using your Google+
  id or Game center id. You
  can also recall khow you
  Came to know about the
  game and decided to
  download and play the
  game .These things will
  help you to remember 
  when you created the
  village or started playing
  the village.

  Unfortunately , we are not
  able to proceed further
  unless you get back to us
  with accurate details of
  the creation date(month/year)
  of your village
  'مهشید'.
  I look forward to hearing

  سلام اکانت سیو نشده من پاک شده و تمام مراحل رو طی کردم اخرین درخواستشون این بود که با جیمیلی که بازی میکردم اطلاعات رو دوباره بدم و من فرستادم و در جواب این متن و فرستادن لطفا راهنمایی کنی
  from you.
  Kind regards,
  • پاسخ:

   تاریخ ساخت بازی را می خواهند که اشتباه داده بودید = ( ماه / سال )
 379.  سلام خسته نباشید. نمیشه بازی رو سیو نکنم من به هر سایتی ک مراجعه کردم بازی ام سیو نمیشه حتی به همین سایت خودتون به اون مطلبه ...سه روش برای سینک کردن بازی کلش به جیمیل...حتی اینم مشکلمو حل نکرد خب حالا میخوام بدون سیو کردن بازی مراحل رو انجام بدم و اکانتمو پس بگیرم مشکلی نیست؟؟؟
  • پاسخ:

   بازی باید سیو بشه و نهایتا اگه اکانت را پس گرفتید - باید بازی سیو باشه تا اون کد بازیابی بازی عمل کند - وگرنه کد کار نمی کنه
  • پاسخ:

   بله-  البته با دادن اطلاعات دقیق از بازی گم شد و هک شده تان .
 380. سلام ادمین جان عزیزمن نمی دونم باچه زبانی از شما تشکر کنم من چند ماهی بود که بازیم پاک شده بود و سیو هم نبود دیگه نمی دونستم چه کار کنم تا اینکه اتفاقی با سایت شما اشنا شدم و تو نستم با راهنمایی های شما بازی خودم رو بر گردونم از بچه هایی که مشکل من دارن واکانت اون ها هک شده اصلا نگران نباشنه چون باعمل به در ستوراعمل های این سایت می تونن اکانت شون بر گردونن بچه ها اصلا نگران برگرداندن اکانت خود نباشیدفقط کافی متن رو با همه ی جزیاتش ارسال کنید ادمین جان من از شما خیلی خیلی ممنون هستم واقعا ممنون
 381. سلام مچکر از اطلاعاتتون  من عکس شماره پنجو دقیق متوجه نشدم ک ک چ متنیو برای سوپر سل ارسال کنم  اکانت یکی از اشنایان  پاک شده   میشه با گوشی خودم پیامو ارسال کنم ؟
  • پاسخ:

   مشکل خود را بنویسید - نمونه متن هم در آخر آموزش هست.
 382. با سلام اینی گفتین اسکرین شات چی هست یا از  کجا پیداش گنم

  گفنین از صفحه پروفایل بازی قبلیم یا این جدیدی که لول یک هست

  من به اون بازیم دست رسی ندارم باید چکار کنم

  • پاسخ:

   اسکرین شات یعنی عکس گرفتن از صفحه نمایش که باید بگیریذ و بصورت عکس بفرستید - اون قدیمی ه - بازی جدید که بدردشون نمی خوره !
 383. سلام
  ببخشید برای اینکه به گوگل پلی برای فهمیدن زمانی که بازی رو شروع کردم وصل بشم باید به جیمیلم متصل باشم اما من نمیتونم چون جیمیلم بلوک شده کمکم کنین اگه راه دیگری دارد؟   
  • پاسخ:

   راه دیگری جز حدس زدن و شانسی گفتن دیگه نیست

 384. Hello Chief

  Thank you for writing back to us.
   
  unfortunately I'm not able to locate
  the village with the given details.I've
  tried comparing with different
  accounts,but none of the details are
  matching with our system. I would be
  happy to recover your village if you
  can provide the exact details of the
  village.If you can see your profile
  page, please send us the screenshot
  of profile page to check further.

  Also as a side note,if you raise the
  query from the same device which
  you used to play the old village, I
  apologize for the inconvenience
  caused.

  Have a great day ahead
  با سلام وخسته نباشید خواستم بدونم اینه واسم ارسال کرده کلش چی گفته و در جواب چی بگم لطفا انگلیسی بگید

  Greetings

  we haven't heard from you in a while.
  If there is still something we can help
  you with, feel free to re-open this
  issue by tapping ''no'' and let us know
  what else we can do for you.
  Otherwise, have a great day

  Your Supercell Support Team
  من معنی متن بالا نفهمیدم چی جواب بدم این متن بعدیم تازه واسم ارسال کرده کلش لطفا بگید در جواب جی بگم

  در اخر هم چنتا ستاره کشیده زیرشم نوشته
  START A NEW CONVERSATION
  منتظر جوابتون هستم با سپاس فراوان از سایت خوبتون

  • پاسخ:

   متن اولی میگه اطلاعاتی که دادید - درست نبوده و اگه می تونید یک اسکرین شات از صفحه پروفایل بازی تون برامون بفرستید و از همون گوشی که باهاش بازی می کردید این کار را بکنید و مدل گوشی که بازی می کردید هم بدهیدو از همون گوشی باهاشون اسکرین شات را بفرستید.
   متن دوم هم میگه NO را در زیر بزنید و جواب ها را براشون بفرستید . اون ستاره ها هم زیاد مهم نیست یک نظرسنجیه که بهشون ستاره بدهید.
 385. سلام .یه سوالی داشتم:نام کلنو باید فارسی بنویسیم یا ان را هم باید به اینگیلیسی برگردانیم؟؟؟؟
  • پاسخ:

   اگه فارسی هست - فارسی بنویسید - ترجمه یا پینگلیش ننویسید !
 386. سلام
  من اکانت گوگلم رو نمیدونم چیه
  هروقتم میخوام برم داخل گوگل پلی بازیم ک سیو کنم میره توی کلن قبلیم
  لازم ب ذکر است ک قبلا یک کلن با جی میلم داشتم 
  بعد کلش پاک میکنم و دوباره نصب میکنم کلنم میاد
  چ کنم
  • پاسخ:

   بازی سیو نشده و یا حیمیل را تغییر دادید و باید برای برگرداندن بازی مطابق آموزش بالا اقدام کنید تا کد بازیابی بازی را به شما بدهند و روی یک جیمیل جدید سیو کنید
 387. سلام داداش خسته نباشید تروخدا کمک کنین.
  من بازیم ذخیره شده ینی اینکه ب جیمیل وصل بود...
  ولی حالا بازیم حذف شده...رمز و اسم جیمیلمم یادم رفته.
  چیکارباید بکنم؟لول 93 بودم تروخدا کمک کنین.
  این روش برا اوناییه ک بازیشون ذخیره نشده ولی مال من ذخیره شده...
  تغییر جیمیلم نمیتونم بدم چون بازیم حذف شده.اه خدااا
  • پاسخ:

   شما باید تغییر جیمیل دهید و روی یک جیمیل دیگه بازی را سیو کنید که به بازی این را می نویسید :
   برای تغییر جیمیل جمله زیر را می نویسید که سوپرسل از شما سوالاتی در مورد بازی می کند و در صورت صحیح بودن جواب های شما این جیمل را آنلینک می کند از گوگل پلاس و با دادن یک جیمیل جدید می توانید بازی را روی یک جیمیل دیگر سیو کنید
   hi i want to unlink my gmail so i can link my game to a new gmail account

   که فرقی نمی کند و باید سوال هاشون را جواب بدهید که مانند همین مطلب بالا است !
 388. سلام سوپر سل اینو برام فرستاده 
  Hello chief,
  Thank you for contacting us and playing clash of clans!
  I have cleared your google+connected to your game , now you will be able to link your game to your desired google+to save your game progress.
  To connect your village to google+:
  1.close clash of clans 
  2.logout from old google+
  3.login with your desired Google+
  4.open clash of clans and go to the in_game setting.
  5.press the google+sing in button to connect your village to google+.
  If you would like to know anything else about using clash of clans with google+,please do not hesitate to ask have a great day and 
  Clash on!
  Did we answer all your questions?
  No.                              Yes.   اینو ازتون معنی کردم و شما گفتین جیمیل قبلیتونو پاکیدن و حالا میتونین حیمیل تازه سیو کنین طبق این مراحل 
  مراحل همون جمله هایی هست که بعد از عدد اومده میشه بگین چجوری خوبذسیو کنم طبق این متنی که گفته چون با اطلاعاتی که خودم داشتم کردم نسد لطفا با عکس توضیح بدین 
  • پاسخ:

   جیمیل جدیدی که ساختید و هیچ بازی روی آن سیو نیست را در گوشی سینک کنید و سپس وارد بازی کلش شوید و از اون جیمیل قبلی هم sign out کنید و در قسمت گوگل پلاس بازی دوباره sign in کنید و جیمیل جدیدی که ساختید را انتخاب می کنید و بازی روی آن سیو می شود 0 نتونستید به یک ف ی ل ت ر ش ک ن هم متصل شوید...
   این را هم ببینید مثل این میشه تقریبا :
   + سه روش برای سینک کردن بازی Clash of Clans به جیمیل !
 389. سلام و خسته نباشید خیلی ممنون از راهنماییاتون بخدا هنوز باورم نمیشه بازیم برگشته خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ممنون .الان اون کدو منو رو یه بازی دیگه که رو یه جیمیل دیگه سیوه رو زدم اون یارو هنو تو بازی منه فکر میکنید ؟الان بازیم پس گرفتم اما نگرانم اون یارو یه کارایی بکنه
  • پاسخ:

   صبر کنید اگه مشکلی بود - دوباره اطلاع بدهید تا بگم چکار کنید. 
 390. سلام دوست عزیز من با کمک های شما تونستم بازیو پس بگیرم ولی هرچی به سوپر سل میگم که این دزدو از بازی بندازین بیرون میگن که نمیشه و ما قبلا یک بار این کارو انجام دادیم و همشم همینو میگه هرچی میگم من واقا نا امید شدم از اکانتم تورو خدا کمکم کنین من برای بازی خلی زحمت کشیدم تورو خدا کمک کنین ممنون میشم جواب بدین و این که هرچی که شما گفتین در مورد این که پسورد بزارنو اینارو گفتم فایده نداشت لطفا بگین من چیکار کنم 
  • پاسخ:

   بعد از یک دو هفته دوباره اقدام کنید.
 391. سلام خسته نباشین سوپر سل اینو برام فرستاده برام لطفا ترجمه کنید و بگین چی کار کنم لطفا مرسی فداتونHello chief,
  Thank you for contacting us and playing clash of clans!
  I have cleared your google+connected to your game , now you will be able to link your game to your desired google+to save your game progress.
  To connect your village to google+:
  1.close clash of clans 
  2.logout from old google+
  3.login with your desired Google+
  4.open clash of clans and go to the in_game setting.
  5.press the google+sing in button to connect your village to google+.
  If you would like to know anything else about using clash of clans with google+,please do not hesitate to ask have a great day and 
  Clash on!
  Did we answer all your questions?
  No.                              Yes
  • پاسخ:

   میگه ما جیمیل قبلی را پاک کردیم و حالا می تونید شما با دادن یک جیمیل جدید و تازه که بازی کلشی روی آن سیو نیست بازی را سیو کنید روی یک جیمیل جدید.

   مطابق این راهنما :
   1.close clash of clans 
   2.logout from old google+
   3.login with your desired Google+
   4.open clash of clans and go to the in_game setting.
   5.press the google+sing in button to connect your village to google+.

 392. من طبق راهنما نامه فرستادم بعد این پیغام رو گرفتم لطفا بگید چه کنم؟
  hi chief
  thank you for contacting us and providing the details of your lost village

  in these cases we need to sure that the rightful owner recovers the lost account.to verify this we would like to ask you some questions to confirm that this account is yours and was created by you:
  when did you start (approximate month and exact year)playing on this account?
  where(witch city and country)did you create the account?
  what device(name and model number)do you use to play the account?

  we need all this information to make sure that no one else but the genuine owner of the lost account recovers it.
  as soon as we get your email we will proceed to examine your information with the data in our systems and we will get back to you shortly.we know how much our players village mean to them.

  thanks for your patience.hope to hear from you soon

  clash on!
  فقط لطفا سریع جواب بدید ممنون
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی تون را دوباره به همین ایمیل ریپلای کنید و بفرستید و منتظر پاسخ شون باشید 
 393. علی عباسیان

  سلام من شماره اکنتمو میدونم در ضمن از گوشیم خانوادم کلشو پاک کردن حالا چیکار کنم
  • پاسخ:

   خیر - باید بنویسید که مهمترین سوالشون هست !
 394. سلام و خسته نباشید ببخشید وقتی بازی از بن در اومد من متن ادعای مالکیت رو فرستادم دیگه کاری نمیخاد بکنم فقط منتظر اومدن کد باشم ؟چقدر طول میکشه کده بیاد؟ممنوناز راهنماییتون
  • پاسخ:

   بله - مشکلی هم باشه خودشون اطلاع می دهند.
 395. مهدی میربشیری

  با عرض سلام من دیروز در یکی از پیج های لاین یک برنامه دیدم به نام مترجم همراه ویرا هک شده رایگان بعد دان کردم تو آموزشش گفته بود یه برنامه به نام آی دی چنجر بگیرم آی دی دستگاه اندرویدیمو عوض کنم آی دی قبلیمو یادداشت کردم وقتی آی دیو عوض کردم برنامه مترجم نصب نشد که هیچ رفتم تو کلش دیدم  اکنتم نیست  بازی از اول اومده بخاطر آی دی اندرویده؟ آیدی قبلی هم وارد کردم رفتم تو کلش بازم از اول اومد راستی کلشم سیو نبود متاسفانه ممنون میشم کمکم کنید با تشکر از سایت خوبتان
  • پاسخ:

   خوب اگر سیو نبوده راهی ندارید و باید آموزش بالا را بروید - شما با یک ف ی ل ت ر ش ک ن هم امتحان کنید و آیدی را دوباره در گوشی سینک کنید و 
   گوگل پلی را هم از اینجا آپدیت کنید
   مطابق DPI
   http://www.farsroid.com/google-play-services/
   http://www.apktops.ir/android-google-play-services.html/
 396. سلام من یه اکانتی خریدم و رمزو جیمیل گرفتم الان در اختیار منه ولی اون یارو که ازش خریدم هنوز بازی رو از موبایلش پاک نکرده چیکار کنم که اون بره بیرون ؟>؟؟
  • پاسخ:

   برای بازی خریداری شده کاری نمی توان کرد - بهتره پولتون را پس بگیرید
 397. سلام و خسته نباشید ببخشید یه سوا داشتم میخام بدونم که چند بار میشه از سوپرسل درخواست بازگردانی بازیی ک هک شده ییا سیو نشد رو کرد ؟ سوال بعدیمم اینه که وقتی کد ریکاوری رو فرستان اونو باس تو یه گوشی دیگه ای که رو جیمیل سیوه بزنیم؟ ممنون از راهنماییاتون
  • پاسخ:

   چند بار که بستگی به اونها داره و بعضی مواقع گیر می دهند - بله بهتره در بازی و جیمیل جدید بزنید  گوشی جدید احتیاجی نیست - بازی قدیمی اتوماتیک لود میشه.
 398. سلام سوپر سل اینو برام فرستاده لطفا ترجمش میکنین برام و میگین چیکار کنمHi chief,
  Thank you for contacting us.
  I apologize for the delay in responding to your email.
  In these cases we need to make sure that the rightfull owner is contacting us.
  To verify this, we will need a receipt of your purchase of gems for this account.
  If you don't now where to look for it , check out http://support.apple.com/kb/ht2727 if you made the order on ios,if you used Android ,head over to http://support.google.com/googleplay/answer/2850369?hl=en&ref_topic=3245921.
  In addition to the copy of the receipt.
  We would like to ask you some questions to confirm that this account is yours and was created by you :
  When did you start playing out this account?
  Where(which city) did you create the account?
  What device(s) do you use to play the account ?
  We need all this information to make sure that no one else but the genuine owner contacted us.
  As soon as we get your email we will proceed to examine your information with to the data in our systems,and we will get back to you shortly we know how much our players' villages mean to them.
  Thanks for your patience.
  Best regards,
  • پاسخ:

   زمان ساخت بازی ؟ شهر و کشور ؟ مدل و نام گوشی ؟ براشون بفرستید
 399. سلام خدمت شما و همه ی کسانی که کلش بازی می کند و الان دستشون به کلنشون نمی رسه . من طبق توضیحاتی که دادی عمل کردم و پیامی برای سوپرسل فرستادم و تمام مشخصات کلش رو دادم و این پیام اومد لطفا بگین چی کنم.                                                                                                                                                 !Hi chif  lost your village?we want to help you get it back as fast as possible,  so check out the appropriate section below for help that matches your circumstances. If you're writing in for another reason,  ignore the following instructions, press the big red ' ' no ' ' button below and reply with your request.otherwise, please read on! I connected to google + / Google play but can't recover my villag 1) make sure you have added the correct Google play aaccount to your device. 2) in the in_ game settings , tap on 'Google play Sign - in ' and connect with the e-mail address that you originally connected to your village (the one you have lost).3) If you can't retrieve your village with the address you're using now, that means it's not the right one. If your village is linked to an old e-mail that you no longer have access to, contact Google support to recover that Google account.ICONNECTED TO GA ME CENTER BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE.   1 ) Log into game center using the e_mail address that you originally connected to your account. If you can't retrieve your lost village with the address you're using now. It's probably not the right one.   2) if your village is connected to an old email that you no longer use, contact apple at   support.apple .com to recover it.   I STILL DON'T KNOW WHAT TO DO, HELP!   in that case, press the big red "now button below and reply with the following details:      -Exact username and clan name of your lost village      - Exact Town Hall level of your lost village     Exact XP level of your lost village    Thanks for reading -  please keep us posted if you have any further questions! 
  • پاسخ:

   میگه اگه بازی را نمی تونید لود کنید - باید راهنمای بالا را انجام دهید و اطلاعات : نام دهکده ؟ لول تاون هال ؟ مقدار xp ؟ برامون بفرستید
 400. سلام  من مشکل دارم اکانتم هک شده و من سریع جیملمو تعویض کردم پسوردو منتها اون شخص هنوز رو گوشیش هست و هی میاد تو اکانت من و من به سوپر سل پیام دادم و اونا هی میگن رسید خرید جم بده و اون شخص که کانت منو ک کرده بود یه مدت دستش بوده و برا خودش جم خریده و من هی به سوپر سل می گم که من اپل ایدی ندارم شخص دیگری این کارو کرده اما نمی فهمن شما راه حلی پیامی ندارین من لول 110 خیلی زورم میاد لطفا کمک کنین
  • پاسخ:

   باید هر از چند گاهی درخواستتون را بفرستید و بگید که جیمیلم هک شده و من جم نخریدم و هی اصرار کنید
 401. با عرض سلام و خسته نباشید.می خواستم بگم اگه من دسترسی به گوشی قبلی که با آن بازی رو درست کردم ندارم باید چه کار کنم
  باتشکر
  • پاسخ:

   براشون بنویسید
   I do not have access Smartphone That Play To the first time
   This Smartphone Spoiled
 402. سلام خسته نباشید . من مراحلو طبق اموزش انجام دادم ب سوالات جواب دادم الان بهم یه میل اومد برای بن شدن بازی ک طبق اموزش موافقت کردم سوالم اینجاست که وقتی بازی از بن در اومد و من ادعای مالکیت کردم کد رو برام فرستادن و اون هکره زود تر کد رو رفت بزنه اونجا چه خاکی ب سرم بریزم اخه هم من تو بازیم هم اون تو بازیه .سوال دیگمم اینه ک چند بار میتونیم به سوپرسل بگیم بازیمون هک شده و درخواست بازگردانیشو بکنیم ؟
  • پاسخ:

   نگران نباشید - کد فقط توی بازی شما دیده می شود و در بازی و گوشی دیگری دیده نمی شود - حتی اگر هر دو هم در بازی باشید فقط شما می بینید !
 403. helo chief
  thanks for contacting us back
  i have tried my best and used all resources to locate your villge but im sorry to informyou that we are having a hard time finding it our system.
  to figure out the correct village,kindly send us the following:**_numeric player tag start with(#)
  **_receipt of your purchases in the game**
  if you cannot find the receipt,please double_check the status of your order on your personal google wallet page at wallet.google.com
  و بقیه سوالاشم درباره فیس بوکه ک اونا رو ننوشتم و بعد دوباره دنبالش...(وصل نبودم ب فیس بوک)...
  **_screenshot of your old village**
  this can be done by joining the clan that your old villge is part of then visit the old village andtake a screenshot.
  **contact us from the same devise which you have used previously to play the lost village you are referring.
  **if you know the ip address that you used for accessing your lost account,please send it.
  thank you for understanding and im looking forward to your reply.

  have a nice day chead!
  اینا رو داد بگین چیکار کنم تو رو خدا
  منتظرم...

  • پاسخ:

   اول اینکه آیدی فیسبوک را می خواد و مطابق راهنما عمل کنید -
   یک تصویر هم از دهکده تون بفرستید - عکس بگیرید-
   بعد میگه با ما فقط با همون گوشی تماس بگیرید که بازی روی اون بوده و گم کردید ش - و مدلش را بنویسید
   شهرو کشور را هم مطابق راهنمای بالا بنویسید.
 404. سلام من چن وقت پیش میخاستم کلش رو هک کنم ولی نشد
  از اون موقع به بعد دیگه گوشیم به جیمیل وصل نمیشه
  لطفا کمک کنین
  • پاسخ:

   جیمیل را سینک کنید و گوگل پلی را آپدیت کنید . چجوری میخواستید هک کنید ؟!؟!
 405. سلام من ی اکانت لول 82داشتم ب یکی اعتماد کردم اکانتمو دادم من سنم کمه و توانایی انجام این کار هارو ندارم اگر من اطلعات کامل رو ب شما بوم امکانش هست شما برای من این کارو کنید و اکانتمو برگردونین ممنون 
  • پاسخ:

   کار سختی نیست مطابق راهنمای بالا اقدام کنید و انجام دهید و باید مراحل فقط از روی گوشی خودتان انجام شود.
 406. سلام خسته نباشین . یکی از دوستان من گوشیش رو اپ دیت کرده و رمز اکانت gmail ش رو فراموش کرده . ونمیتونه وارد اکانت بازیش بشه . ولی توی کلن خودمون بوده و الانم هست و همه مشخصاتشو داریم . ممنون میشم کمکون کنی تا اکانتشو برگردونیم .
  • پاسخ:

   خوب باید مطابق راهنمای بالا اقدام کنید و روی یک جیمیل جدید سیو کنید .
   بنویسید
   hi i want to unlink my gmail so i can link my game to a new gmail account
 407. ابراهیم اسماعیلی

  سلام
  من تمام مراحل رو رفتم و به قسمت رسید خرید جم که رسیدم نمیدونم چیکار کنم
  چند ماه پیش جم خریدم و یادم نیست از کدوم سایت بوده ، حالا باید چجوری رسید خریدمو گیر بیارم؟
  • پاسخ:

   اگه از سایت ایرانی خریدید که هیچ . باید بنویسید که جیمیلم هک شده و نمی تونم رسید بدهم . و بنویسید
   hi
   i have no access to the gmail account because it’s hacked , therefor i cannot go through the google wallet to find the gem receipt. 

 408. سلام ببخشید می آموزش دهید که در جمله ای که برای سرپرست می فرستیم به چه صورت تاریخ ساخت بازی رو بنویسیم

  • پاسخ:

   مطلب بالا توضیح دادیم ! بخوانید.
 409. با سلام
  من یک اکانت روی تبلت دارم میخواستم روی گوشی اپل 5اس هم داشته باشم یه بار کد رو گرفتم ولی اشتباهی زدم الان دوباره دیگه بهم کد رو نمی ده چیکار کنم
  به سوپرسل پیغام دادم این جواب رو بهم داد
  hello chief
  kindly please be advised that since you had linked your devices earlier linking can only be done once ,it will prevent you from linking the device again.however,please note that the game progress has already been saved to your respective game center and google+accounts initially when you had trancferred your village . therefore ,i request you to kindly log in whit the same google+/game center credentials on your device which you had used previously whil linking the devices .
  if you still wish to change google plus account,please us back whit the confirmation so that we will be glad to help you switch account,
  i appreciate your understanding in this matter.
  لطفاکمک کنید
  • پاسخ:

   میگه کد فقط یکبار داده می شه و می تونید برای تغییر با ما تماس بگیرید

   کد چجوری اشتباه زدید ؟ اگه بازی منتقل شده می تونید همون اپل آیدی یا گوگل پلاس را در گوشی جدید اپل یا اندروید خود سینک کنید و بازی را لود کنید
 410. علیرضا رسولی فرد

  سلام
  Hi chief
  Thanks for reaching out to us
  Please be in formed that in or deer to assist you further I need you to get back to me with the village detail.so
  Kindly get back to me with the details so
  When (km/yyyy) and where (city/country) did you create it?
  How did you lost your village ?
  What device(s) do you use to play the account?
  I will look for ward for a reply 
  Best regards
  Please let me know if you have any other questions or comments clash on
  • پاسخ:

   مطابق راهنمای بالا اطلاعات بازی را برایشان بفرستید
 411. با سلام من بازیم پاک شد از رو گوشیم مراحلی که شما گفتینه انجام دادم ولی دوباره مشکلی برایه گوشیم پیش امد که مجبور شدم فلش بزنمش حالا این مراحلی که پیش رقتم برای بازگرداندن بازیم دوباره باید از اول همه رو باید انجام بدم خیلی ممنونم از سایت خوبتان
  • پاسخ:

   بلی
 412. با عرض سلام و خسته نباشید.
  خواهش میکنم کمکم کنید
  من یک اکانت لول 35 داشتم موفق شدم آن را برگردانم ولی اشتباهی وقتی کد را گرفتم آن کد را روی اکانت لول 90 خودم زدم و لود شد اومد ولی الان اکانت 35 اومده رو 90 و اکانت قبلیم رفته .
  وقتی میزنم وارد اکانت بشم میاره خونه تاون هال لول هشت ولی چون کدی که برای بازگرداندن دهکده خودم داده بودم اون اکانت بالا میاد.
  خواهش میکنم کمکم کنید !
  • پاسخ:

   برای برگرداندن اون اکانت هم باید دوباره همان مراحل را بروید و کد بگیرید و در یک بازی جدید بزنید !


 413. hi chief!

  lost your village? we want to help you get it back as fast as possible . so check below for help that matches your circumstances.

  if you're writing in for another reason . press the big red " no " button below and reply with your request. otherwise please read on !

  I CONNECTED TO GOOGLE + / GOOGLE PLAY BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1make sure you added the correct google play account to your device.
  2in the in-game setting. tap on 'google play sign-in' and connect with the e-mail address that you originally connected to your village (the one you have lost)
  3if you can't retrieve your village with the address you're using now. that means it's not the right one. if your village is linked to an old e-mail that you no longer have access to contact google support to recover that google account.

  I CONNECTED TO GAME CENTER BUT CAN'T RECOVER MY VILLAGE
  1log into game center using the e-mail address that you account. if you can't retrieve your lost village with the addsress you're using now.it's probably not the right one.
  2if your village is connected to an old email that you no longer use.contact apple at support.apple.com to recover it .

  I STILL DON'T KNOW WHAT TO DO.HELP!
  in that case .press the big red " NO " button below and reply with following details :

  exact username and clan name of your lost village
  exact town hall level of your lost village
  exact xp level of your lost village

  thanks for reading - please keep us posted if you have any من همه چیز های که گفتید انجام دادم و این پیغام می اید  لطفا راهنمایی کنید                             
  • پاسخ:

   پاسخ اتوماتیک است اطلاعات بازی را دوباره به همین ایمیل ریپلای کنید و بفرستید و منتظر پاسخ باشید.
 414. سلام. من بازی کلش رو از طریق بلواستکس استفاده میکردم که نرم افزار بلواستکس یهو باز نمیشد و روی صفحه اول آبی میموند منم دوباره بلواستکس رو نصب کردم حالا کلش باز نمیشه. بازی کلشم هم قبلا به جیمیلم متصل بوده آیا میتونم از راهی غیر از راه بالا برگردانم. لطفا راهنمایی ام کنید.. ممنون
 415. Hichief
  Thanks for your message.
  I'm sorryifwe'reasking
  But it's importattoconfirm
  That i have alltheinformation
  Necessary tofind yourvillage
  Sol canmakesureitgets
  Back to itsrightfulowner.
  Pleaget back tomew ithall
  Of the followinginformation
  About your village
  1.name of your vilago..............یعنی چی
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی را می خواهد - مطابق راهنمای بالا اقدام کنید - اگه نامه را کامل نوشته اید فقط نام دهکده را می خواهد
 416. ببخشید اگه خیلی سوال میپرسم
  میخواستم بدونم تو این سوالایی که پرسیده سوپرسل ازم اسم کلن و اسم دهکده هم هستش میتونم بجای اسم تگ کلن و تگ اسممو بنویسم یا فقط اسم هاشونو بنویسم یا هر دو رو باهم ؟ ممنون میشم کمکم کنید
  • پاسخ:

   مطابق راهنما که نوشتیم عمل کنید و اگر چیز دیگه خواستند خودشون می پرسند.
 417. سلام و عرض خسته نباشید .واقعا ممنون از این همه راهنماییتون واقعا سایتتون عالیه ببخشید یه سوال داشتم اونم اینه
  بازی منو هک کردن ک طرف رفته رمز جیمیلمو عوض کرده من طبق اموزش های شما دارم خوب پیش میرم و خدا کنه پسش بگیرم .
  الان هم من میتونم تو بازی برم هم اون یارو الان تنها نگرانیم اینه که وقتی جواب میل ها از طرف سوپرسل بیاد بفهمه و بره خراب کاری کنه تو جواب میل ها و بدبخت بشم چیکار کنم ؟
  کلا چند روز طول میکشه  بازیم برگرده ؟
  یه نگرانی دیگم اینه که چون هم من و هم اون تو بازی هستیم  و اون رمزو عوض کرده میترسم ده شهریور ک ابدیت بازی میاد بازیو بدیت کردکم دیگه نیاد بازیه و این همه نامه بازی ب فنا بره کمکم کنید .
  خیلی ممنون
  • پاسخ:

   نگران نباشید و منتظر پاسخ باشید و قسمت پاسخ به ایمیل ها را هم در بازی کلش چک کنید دائما
 418. Hi Chief Thanks for writing back to us.  I really appreciate for providing the details,  please come back to us with the following details to proceed further 1.  Date and time of your last playing session:  2.  When(mm/yyyy)  and where(city&  country)  did you create it?  3.  How did you lose your village?  4.  What device(Model#)  do you use to play the account?  We are waiting for your reply.  Best wishes,

  سلام در مورد سوال سوم من بازی رو حذف کردم روی اکانتم باید چی بنویسم؟
  • پاسخ:

   My village Not Save On Google Plus & I've reset the phone and my Game Cleared.

 419. Hi Chief Thanks for writing back to us.  I really appreciate for providing the details,  please come back to us with the following details to proceed further 1.  Date and time of your last playing session:  2.  When(mm/yyyy)  and where(city&  country)  did you create it?  3.  How did you lose your village?  4.  What device(Model#)  do you use to play the account?  We are waiting for your reply.  Best wishes,

  سلام ممنون میشم اگر جوابمو بدین در مورد سوال سوم که پرسیده چطوری بازیرو از دست دادین من بازی رو رو اکانت حذف کردم لطفاداگر میشه متن انگیلیسی  که باید بنویسم رو برام بفرستین
  • پاسخ:

   My village Not Save On Google Plus & I've reset the phone and my Game Cleared.

 420. باسلام
  یه دنیا ممنون بابت آموزش و راهنمایی هاتون که باعث شد سوپرسل دهکدم و برگردونه.اما برخلاف اینکه گفته بودین یه هفته طول میکشه ولی جواب من و سریع دادن و کلا2روز طول کشید تا دهکدم برگرده.واقعا نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم.سایتتون عالی و حرف نداره.بازم تشکر
  • پاسخ:

   ممنون - موفق باشید
 421. Hi Chief Thanks for writing back to us.  I really appreciate for providing the details,  please come back to us with the following details to proceed further 1.  Date and time of your last playing session:  2.  When(mm/yyyy)  and where(city&  country)  did you create it?  3.  How did you lose your village?  4.  What device(Model#)  do you use to play the account?  We are waiting for your reply.  Best wishes,


  سلام این پیام برای من اومده باید چیکار کنم ؟
  • پاسخ:

   اطلاعات بازی را مطابق راهنمای بالا بفرستید برایشان
 422. سلام بخشید من بازیم سو نشده والانم حذف شده بازیم خواستم یه راهی بهم نشون بدین تا برگردونمش   ممنون میشم
  • پاسخ:

   از طریق راهنمای بالا اقدام کنید.
 423. سلام من چند بار با نت سیم کارت وارد شدم بعد اومدم با wifi وارد بشم نشد چه کنم

   

  • پاسخ:

   ایراد از اینترنتتون هست که احتمالا ضعیفه
 424. سلام من اکانتم پاک شد و سیو نبود تو گوشی galaxy s4 بازی میکردم حالا s6 خریدم باید کدام کوشی را وارد کنم
  • پاسخ:

   galaxy s4
 425. با سلام من تمام سوال ها سوپرسل درست جواب دادم البته با کمک خوبه شما الان سوپرسل گیر داده به من نام تک کاربریم میخاد یکی از سوال دوستانم همین بود ک گفتین بنویس دست رسی به کلن ندارم منم همینو نوشتم الان دوباره ایمیل دادا بدون نام تک کاربری نمیتونه دنبال بازیم بگرده لطفا بگید من چی جواب سوپرسل بدم  معنی این تک یا ضربه در احر  هم گذاشنه چیه ممنوم به جواب هایه خوبتان سپاس

  • پاسخ:

   اسم بازی را دقیق بنویسید  و اگه دسترسی به بازی دارید از توی پروفایلتان تگ نوشته شده- ببینید می تونید پیدا کنید
 426. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  Hello chief
  Thanks you for your message!
  To retrieve your lost village please follow the steps below and enter the unlock code.
  Please note that using the code will overwrite any village that you may have on your device.

  1.Open clash of clans and go to the in-game settings

  2.Press link a device this is the new device

  3.Enter the following code (no spaces):
  ************

  You should now be automatically prompted to load up your lost village.

  سلام ممنون میشم بگید باید چکار کنم
  • پاسخ:

   یک بازی جدید بر روی یک جیمیل جدید می سازید و سیو می کنید و سپس کد ریکاوری را که در شماره 3 بالا دادند و من با ستاره مخفی کردم را در بازی می زنید مطابق راهنمای زیر

   کد مخصوص برگرداندن دهکده را چگونه استفاده کنیم ؟

   و بازی تون بر می گرده

 427. Hi Chief,

  Thanks for reaching out to us.

  Kindly note that the mont of creation you provided didn't match with our records.Hence,I would again ask you to provide the correct month when the village was created so that l can complete the verification process

  please let me know if you have any other questions or comments.

  clash on!

  باسلام.سوپرسل دوباره این پیام رو واسم فرستاده و اینجور که من تو گوگل ترجمش کردم میگه شما باید ماه ساخت دهکده رو بفرستید ن تاریخ آخرین بازی
  خواستم من و راهنمایی کنید آیا منظورشون از فرستادن نامه همینه یا ن؟
  درضمن من ماه ساخت دهکده یادم نیست و فقط تقریبی میتونم ماه و بگم.باید چکار کنم؟
  اگه قراره متنی رو واسشون بفرستم لطفا واسم متن و بزارید که بدونم چی باید بفرستم.
  منتظر جوابتون هستم.تشکر
  • پاسخ:

   بله - ماه ساخت بازی را می خواهد - تقریبی و نزدیک هم بفرستید قبول می کنند. نمونه هم آموزش بالا نوشتیم
 428. با سلام خواستم بپرسم این سوپرسل چرا همه سوالا 10 بار میپرسه مثلا اسم دهکدم هر بار میپرسه

  خواستم بدونم که من به تمام سوال ها سوپرسل حواب صحیح دادم جز کد تک کاربری اسمم که به اون دست رسی نداشتم ایا امیدی هست به پس گرفتن بازیم


  • پاسخ:

   اگه اشتباه باشه می پرسه و ممکنه اون سولات اتوماتیک باشه و یکبار که بفرستید دیگه نفرستید و صبر کنید.
 429. من یه جایی دیدم بعد از اینکه درخواست کردی که شهرم هک شده  واست این میامو میده که این 8 گزینه هست کا باید پرش کنی و واسش بفرستی ولی گزینه هشتمش اونجا به کد ارسال میکنه برات که کد شهرت هست و باید در جواب اونو واسه کلش بفرستی ! اینم هست جزئش یا نه؟؟ من خودم تاحالا امتحان نکردم.با تشکر
  • پاسخ:

   متوجه نشدم - 8 تا سوال می کنه معمولا که باید پاسخ صحیح بدهید مثل آموزش بالا
 430. باسلام
  چطوری تاریخ آخرین باری که بازی کردم و بازی رو از دست دادم و واسشون بنویسم؟
  منظورم اینه بی زحمت متن انگلیسیشو واسم بزارید.تشکر
  • پاسخ:

   last play game date
   ...........................
 431. سلام,برا من این پیغام اومدهسلام

  حساب شما دچار مشکل تایید هوویت شده است
  این مشکل به دلیل ورود مکرر به حساب خود است
  برای تایید هویت نهایی از طریق لینک زیر به حساب وارد شوید
  در صورت انجام ندادن موارد فوق حساب شما بسته خواهد شد.
   
  برای تایید هویت کلیک کنید

  ,بعدش جیمیلم بسته شد,الان رمز و پسور و حتی ایمیل و تلفن بازیابی جیمیلم عوض شده,هرچی هم ایمیل میزنم ب سوپرسل از طریق بازی میگه تاریخ بازی و رسید خرید بازی رو بفرس,من وقتی سینک نیستم چطور میتونم تاریخشو دست بیابم یا اینکه رسید خرید از کجا بیارم واسش لطفا راهنمایی کنید,ممنون
  • پاسخ:

   شما هک شدید ! هیچگاه گوگل همچین درخواستی نمی کند و یک سایت فیک بوده است !
   از طریق یک بازی جدید اقدام کنید و برای تاریخ باید حدس بزنید و حدودی بگید و چاره ایی نیست و برای رسید هم بگید که جیمیلم هک شده و دسترسی ندارم .

   در غیر اینصورت باید بی خیال بازی شوید !
 432. Hi Chief,

  Thanks for reaching out to us.


  I've checked and see that you have provided us all the answers accurately but just missed one questionabout your last playing session date(dd/mm/yyyy). l would request you to please get back to us with the accurate date of your last playing session so that we can verify the details and help you recover your lost village.


  we look forward to hear from you very soon.

  Clash on!

  باسلام.من کاری که گفتین و انجام دادن و نامه رو به سوپرسل فرستادم و درجواب این و واسم فرستادن و خواستم بدونم چی باید جواب بدم و چه کاری باید انجام بدم
  لطفا کامل توضیح بدین که چکار کنم.منتظر جوابتون هستم.تشکر
  • پاسخ:

   تاریخ آخرین بار که بازی کردید و بعد بازی را از دست دادید را بنویسید
 433. علی بابایی

  ببخشید من همین برنامه blue stack برای کامپیوترم ریختم ولی موقعی میخواستم برم تو اکانت دومم clear data رو زدم و بعد رفتم تو کلش 
  بعد با صفحه کلش باز میشد و بعد از چند ثانیه بسته میشد و همین روال ادامه داشت 
  انگار اینترنت قطع بود ولی باز اینترنت هم چک کردم مشکلی نداشت
  چطوری میشه درستش کنم
  • پاسخ:

   بلواستکس خود را تغییر دهید.
 434. با سلام من گوشیم فلش خورد بازیم پاک شد رمزشه یادم رفته بود وقتی رمزه عوض کردم یک بازی لول یک داد واسم با کمک ها شما واسه برگرداندن بازیم واسم خیلی کمک کرد الان سوپرسل تک کار بری اسمم رو میخاهد درصورتی ک من به بازیم دسترسی ندارم ب

  یعنی از کلن اخراجم کردن لفطا بهم کمک کنید که چی در جواب سوپرسل بدم ممنون میشم

  • پاسخ:

   خوب همینو براشون بنویسید که من به بازی دسترسی ندارم که تگ را بفرستم.
 435. سلام خیلی ممنون بابت راهنمایی تون
  ببخشید من به اشتباه یه دهکده رو روی جیمیل اکانت قبلیم سیو کردم الان برای بازیابیش چکار کنم
  اینم بگم وقتی بازیم باز نشه چطور تاریخ ساختش رو پیدا کنم میشه مفصل تر توضیح بدین یا اینکه شماره تماس بدین باهاتون تماس بگیرم بهتر راهنماییم بکنید
  اینم شماره منه 09373703004
  خیلی ممنون
  • پاسخ:

   تاریخ را پس باید حدس بزنید -راهی دیگه نیست -  راهنمای بالا را قدم به قدم انجام دهید
 436. سلام و خسته نباشید .از مطالبتون خیلی خوشم اومده .ببخشید یه سوال داشتم خوشحال میشم وقتتونو بهم بدید من یه اکانت کلش داشتم جیمیلمو هک کردن الان ب هر دری بگید زدم برش کردونم حتی ب پلیس فتا شکایت کردم اما فک نکنم کاری بکنن مطلب شما رو خوندم ب سوپرسل یه تیکت زدم اما سوال من اینجاس وقتی جوابش اومد ازم اطلاعات خواست ب ایمیلی که میده برم ایمیل بدم یا از خود بازی دوباره تیکت بزنم ؟ تروخدا کمکم کنید اخه تو هر سایتی یه چی گفته دمتون گرم اگه میشه ب ایمیلم جوابو بفرستید خیلی ممنون میشم sajjad.hassani222@yahoo.com
  • پاسخ:

   مطابق راهنمایی بالا از بازی بفرستید و همونجا هم پاسخ بگیرید از توی بازی
 437. سلام. بازی من رو هک کردند. من حسابی که بازی روی اون سیو بود کامل حذف کردم. حساب جدید ساختم بعد خاستم بازی رو روی حساب جدید سیو کنم نشد.چکار کنم؟ ایا از راهی که گفید بازیم برمیگرده؟
  • پاسخ:

   بله روی یک جیمیل جدید سیو میشه توسط سوپرسل و روش بالا
  • پاسخ:

   انگلیسی
 438. سلام خسته نباشید من بازیم پاک شد چون سیو نبود طبق مراحلی که گفتید یه ایمیل واسه سوپر سل فرستادم بازی جدیدم نصب کردم با جیمیلمم سیوش کردم گوشیمم برنامه ی گوگل پلیو داره و ساپرت میکنه الان یه ایمیل واسم اومده مثل ایمل مجتبی که اون بالا گفت ولی من جیمیل دارم الان باید چیکار کنم خداییش این یکیو جواب بده اینم متن نامه

  Hi chief !
  Lost your village?we want to help you get in back as possible,so check out the appropriate section below for help that matches your circumstances.
  If your writing in for another reason,ignore the following instruction,press the big red"no"button below and reply with your request .otherwise, please read on!
  I connected to Google plus/Google play but can't recover my village
  1)make sure you have added the correct Google play account to your device.
  2)in the in-game settings tap on'Google play sign-in'and connect with the e-mail address that you originally connected to your village(the one you have lost).
  3)if you can't retrieve your village with the address you're using now,that means it's not the right one.if your village is linked to an old e-mail that you no longer have access to,contact Google support to recover that Google account.
  I connected to game center but can't recover my i still don't know to Po,help!
  In that case,press the big red"NO"button below and reply with the following details:
  -exact username and clan name of your lost village
  -exact town hall level of your lost village
  -exact X P level of your lost village
  Thanks for reading-please keep us posted if you have any questions!  برگرفته شده از clash-of-clans-game.blog.ir

  • پاسخ:

   باید مطابق راهنمای بالا اطلاعات بازی را بفرستید
 439. من از این راهی که گفتین هزار بار رفتم ولی اون مردیکه که هکش کرد هم رمزش هم اسم جیمیل رو عوض کرده وقتی میزنم میگه این گونه جیمیل در کار نیست من فقط نمیتونم برم تو help $ support تا نامه بفرستم نمیدونم چی کار کنم حالا من با یه گوشی دیگه برم این کار هارو بکنم و نامه بدم مشکلی که نیست چون با گوشی خودم نمیشه مشه کمکم کنید ترو خدا
  • پاسخ:

   بله با گوشی دیگه هم می شود.بصورت مستقیم هم می شود از جیمیلتان - اطلاعات را بفرستید - بهتره از همان یک گوشی دیگه اقدام کنید
 440. Thanks for replying back to us
  I will surely assist you in recovering your village
  In order to proceed further, i would just need to confirm that you are currently logged out your device from the existing game center and google account and sign in with the correct one .Else, the same will automatically be linked to your village again, as soon as i remove it from our system and hacker can still access your account.

  Once, you are back with the confirmation i will provide you the code and you need to link your game with new game center and new google+ account.
  لطفا بگید چیکار کنم معنی این رو نفهمیدم
  • پاسخ:

   میگه از اکانت خودتون از بازی خارج بشید از قسمت ستینگ و یا گیم سنتر و دوباره بصورت درست وارد شوید
 441. سلام ببخشید من وقتی میخوام help & support رو بزنم اون صفحه ای که باید بیاد نمیاد همه چیم هم بروزه با فیلتر شکن رفتم گوگل پلیر رو هم گرفتم با dpi480که مال خودم 580هست و راستی من تازه گوشی رو روت کردم نمیدونم والا مشکل از چیه و در ضمن من کلشم هک شده ولی هنوز تو  گوشیم هست و میتونم برم توش ولی سیو نیست هکش کردن و یه جیمیل دیگه به جاش زدم ولی اونم سیو نمیشه حالا نمیدونم چی کار کنم کلا اگه به گوشی فلش بزنم همه چی میره ترو خدا بگید باید چی کار کنم تا اون صفحه بیاد ممنون
  • پاسخ:

   خوب جیمیل دیگه ای که خودتون نمی تونید بزنید و باید همون جیمیل قبلی را بزنید و بازی فقط روی اون لود و سیو میشه - میتونید مراحل را از طریق همون ایمیل مستقیم سوپرسل که دادیم اقدام کنید و اطلاعات بازی را بدهید و تغییر جیمیل بدهید از طریق سوپرسل.

   پسورد گوگل را ببینید میتونید از این روش بازیابی کنید
   https://www.google.com/accounts/recovery/
 442. با سلام  ip شهر و کشور خودم منظورت اون عددی هست که تو اون مستطیل ضربین نوشته یا اون حای که حدول زده پرجمه ایرانم گذاشته من کدومه باید بفرستم ممنون میشم کمکم کنید
  • پاسخ:

   از توی همون کادر علامت ذره بین را کلیک کنید و شهر و کشور را ببینید در جدولی که می آید ، چه می نویسد . ضمنا باید سرویس دهنده اینترنتی تون هم همانی باشد که بازی را با آن ساختید.
 443. سلام.راهنمای بالا رو انجام دادن ولی بازی کلشم بسته نشد و بلافصله به بازی که جدید نصب مردم رفت. یعنی اکانت قبلیم بر نمیگرده؟ 
  • پاسخ:

   باید منتظر پاسخ آنها باشید تا کد بدهند
 444. سلام 
  من اکانت کلشم سیو بود ولی رمزشو یادم رفته بود مدت ها بود که بازی میکردم تا اینکه تبلتم خراب شد و دیگه نتونستم برش گردونم میخام بدونم میشه باروش های بالا اکانتمو برگردونم. 
                                                               باتشکر
  • پاسخ:

   بله - باید اطلاعات درست بازی را بدهید
 445. مهدی