آموزش بازی کلش آف کلنز

سایتی برای آموزش کلش آف کلنز

جستجو

خبرهای مهم

تبلیغات شما

بایگانی

تبلیغات متنی

تبلیغات کلیکی

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

آخرين نظرات

پيوندها

نحوه استفاده صحیح از اسپل "زلزله"

طلسم زلزله Earthquake Spell

earthquake_spell_guide

Master the Earthquake Spell

دومین اسپلی (طلسم) که در ساختمان دارک اسپل قکتوری در ورژن جدید بازی کلش آف کلنز اضافه می شود " اسپل زلزله " است ! در این مقاله سعی ما بر این است که به آن بپردازیم و نحوه صحیح بکارگیری آن را به شما یاد بدهیم. تا در حملاتمان به بهترین نحو از آن استفاده کنیم آن هم بطور صحیح و درست ،نه همینجور الکی بزنیم و زمینو بلرزونیم !!!

پس برای نحوه بکارگیری و آشنایی با این اسپل جدید به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

طلسم زلزله چگونه کار می کند ؟

عملکرد طلسم زلزله فقط روی ساختمان های حریف کار می کند و روی مخازن هم اثر ندارد ، پس نمی تواند جانشینی برای طلسم رعد و برق هم باشد که قبلا بر روی مخازن دارک اکسیر می زدید و به راحتی دارک جمع می کردید ! اسپل زلزله قدرتش به لول آن بستگی دارد ، طلسم زلزله 8 تا 12 درصد اثر می گذارد ، یعنی اگر تاون هال لول 10 که 5500 سلامتی (HitPoints) دارد را با اسپل زلزله سطح 4 بزنید 660 تا مقدار سلامتی (HP) از تاون هال کم می کند !

حال تاون هال حریف  4840 تا سلامتی دارد (HP)  و فقط 580 تا سلامتی(HP) می گیرد از تاون هال ، که حتما فکر میکنید با زدن 10 اسپل زلزله تاون هال حریف نابود میشود در این صورت نمی توانید به سادگی و راحتی 10 اسپل زلزله استفاده کنید و تاون هال حریف را نابود کنید و ستاره بگیرید ولی ما روش آن را هم برایتان آموزش میدهیم که چگونه این کار شدنی است یا نیست ؟!

clash_of_clans_earthquake_spell

طلسم زلزله اثری 4 برابر بر روی دیوارها نسبت به ساختمان ها برای تخریب آن دارد.

چه استفاده ایی از طلسم زلزله می توان کرد ؟

 • خسارت بیشتر بر ساختمان ها ، مخصوصا ساختمانهای با سلامتی کامل و آسیب ندیده در حملات
 • فقط به نصف یی از فضا نیاز دارد.
 • آسیب رسانی مشخص در یک محدوده مشخص در منطقه ، بر خلاف طلسم رعد و برق
 • آسیب رسانی شدید (4 برابر) بر علیه دیوار های دهکده حریف که بسیار مفید است.


در اینجا به چند مورد در مورد استفاده از طلسم زلزله می پردازیم :

تخریب دیوار ها با استفاده از طلسم زلزله :

شما می توانید با 4 عدد طلسم زلزله از هر Level برای از بین بردن و تخریب هر سطح از دیوار حریف بکار ببرید،بله شما میتوانید با 4 طلسم زلزله سطح یک ، دیوار سطح یازده را تخریب کنید و این خیلی خوب است ! شاید شما قبلا از والبریکر برای این کار استفاده می کردید ولی خوب این والبریکر هم مشکلات خودش را داشت و در راه رسیدن به دیوار کشته می شد و یا فضایی می گرفت که حال می توان سربازهای دیگری را جایگزین کرد و پر قدرت تر حمله کرد !


earthquake_spell

ضمنا اسپل زلزله خیلی گزینه خوبی است برای دیوارهای داخل عمق نقشه حریف که می تواند یک حفره بزرگ در وسط زمین دشمن ایجاد کنید که در تصویربالا مشخص است ، همچنین اگر دیوارها یک چیدمان نزدیک به هم داشته باشند هم شما می توانید با یک اسپل زلزله آن را بین ببرید مثل  تصویر زیر که چیدمانی نزدیک به هم دارند :

earthquake_spell_perfect

نابود کردن ایردیفنس،مورتار،اینفرنو با اسپل زلزله:

توجه داشته باشید که اسپل زلزله برای نابودی ساختمان های دفاعی دشمن کارساز نیست ، مثلا برای تخریب یک ایردیفنس دشمن از هفت اسپل زلزله استفاده کردیم اما تخریب آن خیلی مفید نبود و تخریب نشد و مقداری آسیب دید !

air_defense_earthquake

پس اگر میخواهید دفاعیات دشمن را تخریب کنید و یا حتی ساختمان کارگران را که 50 درصد لااقل در بازی بدست بیاورید و ستاره بگیرید باید اسپل رعد و برق نیز همراه داشته باشید و زمانی که به مرکز دهکده حمله می کنید معمولا اطراف دهکده آسیب میبینند و از این روش می توانید به سمت عمق دهکده حمله کنید و قوی تر به پیش بروید.

نابود کردن تاون هال با طلسم ( طلسم زلزله و طلسم رعد و برق ) ممکن نیست !

حتما  ماشین حساب را برداشته اید و در حال محاسبه هستید و معادلات ریاضی را انجام می دهید تا با ترکیب اسپل ها بتوانید تاون هال دشمن  را تخریب کنید ! پس خبر ناگوار اینکه این امر ممکن نیست !

من قبل از شما این حساب و کتاب و معادله را انجام داده ام ! پس توجه کنید :

تاون هال با لول 10 همراه با 5500 سلامتی (HP) و طلسم زلزله با لول 4 (مقدار خرابی آن 12 درصد است) و طلسم رعد و برق با لول 6 (مقدار 450 آسیب رسانی):

مقدار طلسم زلزله با Level 4 از 1 تا 11 همراه با مقدار خسارت به تاون هال با Level 10 بدین شرح است :

 •  اسپل زلزله 660 سلامتی (HP)  کم میکند، پس 4,840 می ماند.
 •  580 سلامتی کم می کند، 4,260 می ماند.
 •  511 کم می کند، 3,749 می ماند.
 •  450 کم می کند، 3,299 می ماند.
 •  395 کم می کند، 2,904 می ماند.
 • 348 کم می کند، 2,556 می ماند.
 •  307 کم می کند، 2,249 می ماند.
 • 270 کم می کند، 1,979 می ماند.
 • 237 کم می کند، 1,742 می ماند.
 • 209 کم می کند، 1,533 می ماند.
 • 184 کم می کند، 1,349 می ماند.


همچنین ما باید ازطلسم رعد و برق هم استفاده کنیم، اما به جای هر دو طلسم زلزله باید یک طلسم رعد و برق بسازیم، پس بازهم فقط یک مقدار کم از سلامتی تاون هال کم می شود و تاون هال بازهم از بین نمی رود!
حتما بنظرتون روی تاون هال های با لول پایین تر این کار نتیجه میدهد؟ جواب نه است ! چون طلسم زلزله مقدار درصد کمتری را  کم می کند.
این راه بسیار احمقانه و خنده دار است، که اگر این راه نابودی تاون هال با اسپل زلزله و رعد و برق امکان پذیر بود! و حتما سوپرسل حتما تان هال را هم همانند مخازن در برابر اسپل زلزله مقاوم می کرد و بازی را آپدیت می کرد و این امکان را از بین می برد !  زبان درازی

تبلیغات شما:
جهت تبلیغ محصولات خود در زیر همه پست ها با ما تماس حاصل نمایید.

نظرات (۶۵)

  • پاسخ:

   مطلب کاملی در این مورد در سایت هست
  • پاسخ:

   بله - شما زلزله را هر جا بزنید بسته به لول آن قدری از ساختمانها را تخریب ناقص می کند .
 1. سلام اگر بخوام دو ردیف دیوارو با زلزله تخریب کنم، فاصله دو ردیف باید حداکثر چند تا کاشی باشه؟ لطفا زود جواب بدید وار دارم. ممنون
  • پاسخ:

   فکر کنم دو کاشی
 2. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر گرامی ! خواستم از شما بپرسم که دلیل قرار دادن سطح 4 طلسم زلزله توسط شرکت سوپرسل در این بازی چیه ؛ چون با توجه به اینکه حتی چهار عدد از این طلسم در سطح 1 قادر به نابودی هر سطح از دیوار هستند ، من تفاوتی بین سطح 1 تا 4 این طلسم نمی بینم!
  • پاسخ:

   توجه داشته باشید که هنگامی که طلسم زلزله را می اندازید به ساختمانهای اطراف هم علاوه بر تخریب دیوار ، صدمه می زند که این امر اگر نقشه دهکده شخصی فشرده تر باشد و شما طلسم زلزله را برای تخریب دیوار بیاندازید ساختمانهای نزدیک آن هم صدمه می بیند (به غیر از مخازن طلا و اکسیر) و هر چی لول بالاتر رود ، مثلما تخریب ساختمان های نزدیک به طلسم هم بیشتر می شود و در حملات شما با نیروهای دیگر تان زودتر تخریب می شود.
 3. سلام سوال دارم جواب بدین ممنون میشم
  اسپل زلزله تا چه محدوده ای اثر میگذارد؟ یعنی اگر زمین را شطرنجی ببینیم ،رویچندتا از اون مربع های شطرنج تاثیر داره
  • پاسخ:

   فکر کنم حدود 4 یا 5 تا باشد.
  • پاسخ:

   فکر نکنم - یک مقدار آسیب می بینه فقط و زلزله طوری طراحی شده که ساختمان یی را نمیشه باهاش خراب کرد - الی دیوارها رو که هر لولی داشته باشه دیوار با 4 تا زلزله (هر لولی) خراب میشه
 4. سلام
  ایر دیفنس لول هفت با دوتا رعد لول پنج و یدونه زلزله لول سه از بین میره یا ن؟
 5. سلام با 3 تا اسپل زلزله مکس میشه دیوار تخریب کرد .ممنون اسپلم لول 3 هستش اگه نمیشه ابدیت نکنم
  • پاسخ:

   شما با4 عدد زلزله می تونید هر لول دیواری را خراب کنید ، چه زلزله لولش یک باشه و چه 10 باشه ! منتهی باید 4 عدد بزنید روی دیوار 
 6. سلام . خسته نباشید .آیا میشه با سه تا اسپیل زلزله لول یک دیوار لول شش رو خراب کرد یا باید چهارتا باشه؟؟
  باتشکر
  • پاسخ:

   باید 4 تا زلزله باشه تا هر لول دیواری را خراب کند - 3 تا نمی شود
 7. با عرض سلام وخسته نباشید،ببخشید با 2عدد اسپل رعد لول5 و یک عدد اسپل زلزله میتوانم ایردفنس لول7را تخریب کنم.
  سپاس گذار میشم جواب بدید
 8. با 2تا اسپل رعد لول4و یک اسپل لول زلزله لول 1و یه لول2میشه یک ایر دفنس لول5رو نابود کرد?لطفا سریع جواب بدید
  • پاسخ:

   نمی دونم ! باید امتحان کنم !
 9. سلام یک سوال
  تو وارم دوتا ایر کنار هم گذاشته از گوشه ها ایراش لول هفته
  میخوام ببینم میتونم با دوتا رعد 6 و یک اسپل زلزله 2 جفتیوبزنم و با دوتا رعد و یک زلزله دیگه یک ایر در جای دیگه شو بزنم که کلا یک ایر بمونه

  (تان 9)
  ایرا از یک راس مثلث به هم وصلن تو گابلینا امتحان کردم نابود شد میخوام ببینم به نظر شما انجامش بدم.
 10. اون دوستمون که گفته با آپگرید زلزله شعاعش زیاد میشه باید بدونه اشتباه می کنه چون اگه این طوز بود که موقع آپگریدش می نوشت.
 11. چالوسی ریکا

  با عرض سلام
  اون دوستمون که گفته سطح یک اسپل زلزله با مابقی سطح هاش فرقی نمیکنه، باید بگم که اسپل زلزله هرچی سطح بالاتری داشته باشه محیط بیشتری رو تاثیر میزاره؛
  درضمن با دو اسپل آبی سطح5 و یک اسپل زلزله می توان ایردفنس رو تخریب کرد؛ و اگر دو عدد ایردفنس چسبیده به هم باشد می توان با سه عدد اسپل آبی سطح5 مابین آنها و یک اسپل زلزله هر دو آنها را نابود کرد
 12. حسین بیتازی

  سلام
  سلام به همه
  دوستان، هموطنان، توجه کنید:
  هیچ ساختمانی با اسپل زلزله تخریب نمیشود.
  برای تخریب هر دیواری چهارتا اسپل زلزله لازم است، یعنی سه تا و دو تا و یکی کمه، مفهوم شد؟
  حلا هرکسی از این به بعد بپرسه ایا من اسپلم رو ارتقا بدم با سه تا میشه؟ یا سوال کنه که واسه دیوار لول پایین میشه با سه تا زد؟ بداند و شک نکند که آی کیویی زیر ۸۰ دارد. و بازی کلش برای سلامتی اش ضرر دارد. بهتر است مار و پله بازی کند نه کلش،....
  قربان ادمین محترم،
  ایشالا بازم آموزش بذاری
  فدات ، بوس بوس
 13. دوستان من با 3 اسپل لول 3 دیوارو پودر میکنم، روششو تو کتاب شاهکار سوپرسل توضیح داده، خواستین لینک بدم
  • پاسخ:

   لینک بدهید.
 14. سلام دوستان عزیز اول اینکه اون عزیزانی که گفتن مثلا دو تا رعد انداختم هفتاد تا جون ویزارد تاور مونده اسپید سازه انداختم نابود شده اون درصد رو از کل جون اون دفاعی باید حساب کنی نه اون هفتاد درصد باقی مونده !!!!
  بعد اینکه کلا اسپیل زلزله از همون اول مسخره و غیر منطقی بود من خودم تا اپدیت شد زلزله رو مکس کردم چون با حساب باید تاون رو میزد ولی بین لول یک و چهار هیچ فرقی نیست !!!!
 15. سلام لطفا پاسخ واضح و کاملی به من بدین ک متوجه بشم،
  اسپل زلزله لول چهار قدرتش 25درصد هستش و ی دیوار مثلا لول نه، 4000 خون داره
  اگه ی اسپل زلزله روش بندازیم تخریب 25 درصدی اون میشه 1000تا ، و چون تاثیرش روی دیوار همونطور ک گفتین چهار برابر هستش میشه چهار هزارتا برابر با خون کامل دیوار ،پس باید تخریب بشه
  چرا نمیشه؟!!!
  • پاسخ:

   توضیحات کامل است و نظرات را هم بخوانید !
 16. ینکه سوالا زیاده یا .....
  منتی نباید بزاری داری سود میبری
  ۲درصد واس ما سود داشته باشه ۹۸ درصدش سود شماس
  • پاسخ:

   سود !؟!؟ کدوم سود !!!؟  میشه اون 98 درصد  سود منو نشون بدهید تا بگیرم !!!  فکر کردید من دارم پول پارو می کنم !!! یا اگه این تبلیغات را می گید که هزینه اینترنتم هم نمی شه ! این وقتو که سره این سایت می زارم اگه بشینم یک سایت طراحی کنم ، خیلی بیشتر سود می برم ! یا اصلا بشینم یک زبان برنامه نویسی یاد بگیرم خیلی بیشتر سود می برم ! یا حتی یک کلاس ورزش برم ، بیشتر سود می برم !!!
   نمی دونم چرا من یک مشکل سایت را بیان می کنم و دنباله راه حلش هستم ، فکر می کنید دارم منت می ذارم !
 17. سلام،مرسی ازت،خیلی دقیق و جامع بود،واقعا لذت بردم،
  فقط ی چیز میخواستم بگم،،نمیدونم چن بار باید تکرار کنی حرفاتو،واقعا خیلی از جوابات تکراریه،بس ک سوال تکراری میپرسن،خدا کمکت کنه چ اعصابی داری
  خخخخ،خیلیا میوان بگن من بیشتر بلدم و میفهمم،بهشون بگو اره تو راست میگی
  خلاصه ک دمت گرم ،استفاده کردیم
  • پاسخ:

   خودمون هم داریم روانی میشیم دوست عزیز !!! واقعا من در حیرتم که چرا مطلبی که نوشتیم و توضیح دادیم صدبار هم تو نظرات نوشتیم باز هم عده ای نمی خونن ! و اصلا گویا خواندن از ذهن ما خارج شده و فقط مختص هر نفر باید همان پاسخ تکراری را بگیم !!!
 18. سلام استاد خسته نیاشین

  میخواستم بدونم اگه اسپل زلزله لول ٤ باشه با چند تا اسپل میشه دیوارو خراب کرد
  کامنتارو همشونو خوندم بعضی جاها گفتی فرقی نمیکنه و بعضی جاها گفتی فرق داره
  ممنون میشم جواب درستی بدین
  • پاسخ:

   شما 4 اسپل زلزله را با هر لولی (حتی لول یک ) روی هر دیواری با آخرین لول بزنید - اون دیوار خراب می شه ( حتی اگه لول دیوار آخرین لول باشه) - تنها لول دیوار تاثیری که داره روی ساختمان های اطراف دیوار هست که هرچی لول اسپل زلزله بالا باشد - درصد ساختمانهای اطراف دیوار را بیشتر خراب می کند و یا اگه روی ساختمانی بزنید - درصد تخریب اون ساختمان بیشتر می شود.
 19. آقا با دوتا رعد لول 5 میشه یدونه ایردیفنس لول سه رو تخریب کرد؟
 20. دوست عزیز ـ اصلا بحث لول نیست ـ توضیحات من رو با دقت بخونین ـ میگم بعد از زدن دو اسپل رعد من اسپل زلزله روی ویزارد تاور زدم ـ اگر اسپل زلزله درصدی کم میکنه باید مونده جون ویزارد تاور رو کمتر کنه ـ نه اینکه کلا اونو نابود کنه.
 21. سلام.
  اقا این این اسپل زلزله کلا بلاتکلیفه ـ
  رو دیوار قبول که چهارتا از هر لولی دیوار با هر لولی روتخریب میکنه.

  اما رو بقیه ساختمانها و دفاعیات درصدش بی معنی میشه.

  مثلا یه ویزارد تاور لول ۶ رو که ۸۵۰ تا سلامتی داره با دوتا اسپل رعد لول ۴ که هرکدوم ۳۹۰ تا سلامتی میگیره (مجموع ۷۸۰) زدم ـ یعنی ۷۰ تا از سلامتی ویزارد تاور باقی میمونه ـ حالا یه اسپل زلزله لول دو که ۱۷ درصد از سلامتی باقی مونده رو میگیره رو روش زدم و ویزارد تاور نابود شد. مگه ۱۷ درصد از ۷۰ صفر میشه که نابود میشه؟

  • پاسخ:

   اسپل زلزله فقط روی هر دیوار با هر لولی 4 تا بزنید دیوار نابود میشه و تاثیرش دوبرابره و بر روی هر ساختمان تاثیرش با بالا رفتن لول زلزله خرابیش بیشتر می شود و  خرابی می زند.
 22. سلام به همه دوستان لطفا سر خودتونو درد نیارین باید بگم که سوپرسل همه چیزش باحساب وکتابه بجزهمین اسپل زلزله ضمنا اگه تاون حالدبا اسپل خراب میشدددیگه بازی بدرد نمیخورد ،،،ممنونم
  • پاسخ:

   هیچی !
   فقط با 4 تا ش هر لول دیواری خراب میشه 
 23. سلام دوستان با دوتا اسپل رعد٥ و یدونه زلزله هر لولی میشه ایر دیفنس ٦راحت ترکوند خیلی بدرد میخوره واسه دراگ بازا!!!!!
 24. سلام....آقا به خدا قسم...به امام حسین من هنوز تو شوکم.... حالا بگین چرا؟؟؟
  دیروز یکی به من اتک زد به 3 تا اسپل زلزله لول 1 دیوار لول 8 منو ترکوند... 
  اون وقت من با 3 تا اسپل زلزله لول 2 دیوار لول 7 رو نمیتونم بترکونم...
  به نظره من یه نکته تو انداختنش وجود داره.... چون من فیلم اتک رو ده ها بار نگاه کردم که..اسپل رو از گوشه ی دیوار به من انداخت... و مستقیما روی دیوار فرود اورد... و اسپل سومی رو با کمی فاصله زمانی انداخت... و دیوارام ترکید..

  یه نکته ای هم که میخام بگم اینه که... شما با 2 عدد اسپل سم لول 2 می تونید دراگ پنج هم محو کنید به شرطی که وقتی اثر اولی تموم شد...دومی رو بندازی... وگرنه با پنج تا اسپل سم لول 3 هم نمیشه دراگ لول 3 رو ترکوند.... اگر همشون رو هم زمان بندازی !! ..
  پس نتیجه میگیریم که.... شاید توی اسپل زلزله هم یه همچین زمان بندی ای وجود داره........ ولی خدا شاهده دیروز با 3 تا اسپل لول یک دیوار لول هشت منو ترکوند !!!!
  • پاسخ:

   معمولا با 4 تا اسپل زلزله هر لول دیواری را میشه تخریب کرد - اسپل سم هم همینطوره و مدت اثرش باید تموم بشه تا دومی را بزنید و اثر کنه.
 25. من نظرات تا انتها خوندم الان یک ساعت تو فکرم واقعا چرا! انقدر فهمیدن مطلب سخته! سرم درد گرفت خدا صبر و استقامت بده :)) بنده خدایی که نوشت از کار پشیمون شد!
 26.  ١٤ در صد  صد میشه١٤
  ١٠٠-١٤=٨٦
  ١٤ در صد ٨٦میشه١٢.٣٢
  ٨٦-١٢.٣٢=٧٣.٦٨
  ١٤در صد ٦٣٠٦٨میشه ١٠.٣١
  ٦٣٠٦٨-٢٠.٣١=٥٣.٣٧
  ١٤در صد ٥٣٠٣٧میشه ٧.٤٧
  قانون ریاضیش اینکه عمرا ی ساختمون با زلزله از بین بره چون رفته رفته قدرت تخریب میاد پایین(من خودم ی تست با ایکس مود زدم رو تاون هال نه با هزارتا زلزله دمیج رو تا نصف اوردن ) رفته رفته هم مقدار گرفتن دمیج کم میشد  
  حالا دیوار چرا از بین میره دلیل قانع کننده ای ندارم 
   دلیل خودم اینه که واسه دیوار چهار برابر 
  یعنی:
  اگه دمیج دیوار رو صد عدد حساب کنیم 
  زلزله ای اول ٥٦تا رو میبره
  زلزله ای دوم ٢٤.٦٤تا 
  زلزله ای سوم ١٧.٥٦تا
  و زلزله چهارم ٧.٧تا
  که سه تا زلزله اول میشه ٩٨٠٢
  و اگه چهارمی هم حساب بشه میشه ١٠٥.٩که باعث خرابی دیوار میشه

  • پاسخ:

   بله - 4 تا زلزله با هر لول - روی هر لول دیواری، آنرا نابود می کند چون تاثیرش 4 برابر است . بالا بردن لول زلزله فقط روی ساختمانهای اطراف دیوار تاثیر گذار تر است  و تخریب بیشتری می کند.
 27. خوب شد این پیامها را خوندم.وگرنه می خواستم برم اسپل زلزله را اپگرید کنم تا برای دیوار زدن تعداد کمتر استفاده کنم.

  ولی مثی که تاثیری نداره.
 28. با سلام به همه 

  من خوندم کامل پست رو نظراتم خوندم

  دوستان چیز خیلی سختی نیست که درکش سخت باشه
  این اسپل برای تخریب دیوار ها هست که تا اینجاش نیاز به گفتن نبود همتون ازمن حرفه ای ترید بلدین 

  ی چیز مبهم و جالب این اسپل اینه که: اسپل زلزله با هر لولی باشه باید سرجمع ۴ تا باشه تا بتونه هر دیواری رو خراب کنه 
  بعضیا میگن لولشو بالا بردن که بشه با سه تا از این اسپل دیوار رو خراب کنن ولی دوستان فقط با ۴ تا اسپل زلزله میشه دیوار رو خداب کرد 

  و جواب دوستانی که میگن اپدیت کردن اسپل رو بدرد نمیخوره  فرقی نکرده 

  دوست عزیز من که اسپلم لول یک هست وقتی میزنم ی درصد کمی از جون دفاعی ها کنار دیوار کم میکنه ولی شمایی که اسپل لول دو یا بالاتر دارید جون بیشتری از دفاعی های کنار دیوار کم میکنه و این به نفع شماس 

 29. سلام
  به نظر من برای دیوار درصد مهم نیست و فقط تعداد 4 سپل تاثیر داره.درصد برای سایر ساختمان ها هست.
  چون لول 1 این اسپل 100% نمیشه و با 96% دیوار تخریب میشه.
  • پاسخ:

   بله توضیح دادیم در نظرات 
 30. ممنون بابت پاسختون.
  پس الکی آپگریدش کردم، حیف اون همه دارک :(
  ولی بازم حس میکنم یه مشکلی هست، 4تا لول 4 درصد تخریبش از 100 میزنه بالا. به هرحال ممنون
 31. سلام. لطفا واضح و روشن جواب بدید و اگر شک دارین پاسخ ندین. ممنون
  آقا ما هرچی اسپل زلزله رو آپگرید میکنیم که با 3تاش دیوار رو خراب کنه فرقی نمیکنه. الان لول 3 شده ولی بازم باید 4تا اسپل روی دیوار بزنی تا خراب بشه. اگه لول 4 بشه باز هم همینطوره یا لول چهارش با 3تا اسپل دیوار رو خراب میکنه؟
  این اسپل اصولا واسه خراب کردن دیوارهاست و اگر لول های مختلفش باهم فرقی نمیکنن واقعا چه لزومی داره آپگریدش کرد؟؟
  • پاسخ:

   اسپل زلزله ممکنه دمیج یک ساختمان رو به صفر نزدیک کنه ولی هیچ وقت آن را تخریب نمی کند.
   تحت هر شرایطی و هر لولی برای تخریب هر مدل دیوار 4 عدد اسپل زلزله الزامی است .
   در واقع ماهیت آپدیت کردنش برای این است که مقدار هیت پوینتی (HP) که ساختمان های اطراف زدن طلسم را کم میکند ، بیشتر شود ، به این معنا که شما 4 تا اسپل می زنید روی یک دیوار و آن دیوار با هر لول خراب می شود و ساختمانهای اطراف هم آسیب می بینند و اگر لول طلسم زلزله بالا رود مقدار تخریبی که به ساختمانهای اطراف می زند ، بیشتر میشود.
 32. اقا چرا امار اشتباه میدی به ملت؟ ادمین سایت کیه جمع کن این اقا رو . من زلزله لول 3 دارم با 3 تاش دیوارو خراب نمیکنه . در ضمن اسپل زمین لرزه به درصده نه دمیج کار به لول و هیت پوینت نداره . بلد نیستی بپرس امار غلط نده
 33. دوستان محترم ببخشید پیامم پر غلط املایی بود الان درستش میکنم
  آخه چه بحثیه راه انداختین؟
  اگه بخوایم با معادله و مثال و مجهول و تناسب حلش کنید که اصلا درنمیاد
  جواب یه جملست سوپرسل با دیکتاتوری میگه که چهار تا زلزله باید رو دیوار بریزین که دیوار خراب شه وسلام نامه تمام 
  آقای AHA  البته ببخشید که اینجوری صداتون میکنم چون اسمتونو نمیدونم از وب خیلی خوبتون ممنونم 
 34. علی پاشایی

  داداش یک جواب درست حسابی بده
  ببین با چهارتا اسپل زلزله ی لول یک هر دیواریو میشه خراب کرد با قدرت تخریب 96% 
  ایا میشه با سه تا اسپل زلزله ی لول دو با قدرت تخریب 96% هر دیواریو خراب کرد
 35. آقا مهدی کسی با اسپل تان هال خراب نمیکنه...چون اضولا نمیشه!!!

  دوستان الان مهم ترین تصمیم:
  2تا اسپل جامپ یا 4تا اسپل زلزله؟؟؟؟
 36. آقه چه بحثیه راه انداختین؟
  اگه بخوابم با معادله و مثال و مجهول و تناسب حلش کنید که اصلا درنمیاد
  جواب یه جملست سوپرسل با ویکتاتوری میگه که چهار تا زلزله باید رو دیوار بریزین که دیوار خراب شه وسلام نامه تمام 
  آقای AHA  البته ببخشید که اینجوری صداتون میکنم چون ایمتونو نمیدونم از وب خیلی خوبتون ممنونم 
 37. آخه برادر من چرا گوش نمیدی آخه شیطونی میکنی چرا؟
  برای دیوار لول 1 تا 11 باید چهارتا زلزله ببریم و لول زلزله هیچ فرقی نمیکنه
  آقایون دوستی که میاین میگین دیوار لول چندو میشه باهاش خراب کرد هیچ فرقی نمیکنه که چه زلزله ای داشته باشی برای دیوار لول 11 چهار تا لول 1 تا 4 میتونی بزنی برای دیوار لول 1 دوباره باید چهار تا لول 1تا 4 برنی مثلا
  اگه برادر من اگه شما بخوای 50 درصد از یه عددی کم  کنی اون عدد نصف میشه چه 2 باشه چه دو میلیون پس خواهشا اطلاعات غلط به مردم نده برادر من هیچ ربطی به لول دیوار نداره
  من یه مثال میزنم برای دوستی که گفته بود: من الان لول 3 این اسپل رو دارم...ولی خیلی مزخرفه...آپ نکنید...
  من فک میکردم:
  4لول 1 * 6% دمیج * 4 برابر رو دیوار =96% تخریب
  3لول 2 * 8% دمیج * 4 برابر رو دیوار =96% تخریب
  43لول 3 * 10% دمیج * 4 برابر رو دیوار =120% تخریب
  مثالمون روی تاون هاله فرقش اینه که از جون باقی مونده جون کم میکنه
   اسپل زمین لرزه ۵۸۰ از مقاومت را کم می کند و ۴۲۶۰ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۵۱۱ از مقاومت را کم می کند و ۳۷۴۹ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۴۵۰ از مقاومت را کم می کند و ۳۲۹۹ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۳۹۵ از مقاومت را کم می کند و ۲۹۰۴ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۳۴۸ از مقاومت را کم می کند و ۲۵۵۶ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۳۰۷ از مقاومت را کم می کند و ۲۲۴۹ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۲۷۰ از مقاومت را کم می کند و ۱۹۷۹ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۲۳۷ از مقاومت را کم می کند و ۱۷۴۲ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۲۰۹ از مقاومت را کم می کند و ۱۵۳۳ تا باقی می ماند.
  اسپل زمین لرزه ۱۸۴ از مقاومت را کم می کند و ۱۳۴۹ تا باقی می ماند.
  از سایت گت اندروید
  با تشکر
 38. اقا من زلزله لول سه دارم.ولی واسه دیوار خراب کردن بازم باید چهارتا زلزله ببرم.لولش اگه چهار باشه میشه با سه تا دیوار خراب کرد؟
  • پاسخ:

   بله میشه- باید ببینید لول دیواری که می خواید خراب کنید لولش چنده ...
 39. دوستان سلام یک سوال تخصصی
  من الان لول 3 این اسپل رو دارم...ولی خیلی مزخرفه...آپ نکنید...
  من فک میکردم:
  4لول 1 * 6% دمیج * 4 برابر رو دیوار =96% تخریب
  3لول 2 * 8% دمیج * 4 برابر رو دیوار =96% تخریب
  43لول 3 * 10% دمیج * 4 برابر رو دیوار =120% تخریب

  اما نه!!!!!!!!!!!!!

  فقط و فقط با 4 تا تخریب میکنه
  چرا؟؟؟؟؟
 40. ببخشید شما اینجا فرمودین (شما میتوانید با 4 طلسم زلزله سطح یک ، دیوار سطح یازده را تخریب کنید)
  ولی در جواب نظرات فرمودین
  (بسته 
  به لول دیوار و لول زلزله دارد.)
  ببخشید این حرفاتون تناقض ندارن؟ مگه درصدی جون کم نمیکنه؟
  یه عرض دیگم اینه که وقتی جامپینگ اسپل هست چرا از اینا روی دیوار بزنیم

 41. حداقل لول زلزله چند باید باشد تا با سه تا از آن بتوان دیواررا خراب کرد؟
  سوال دیگه ی من اینست که اگر اسپل زلزله درصدی از عمر تاون هال کم کند چطور میتواند چیزی را نابود کند؟؟( مثل دیوارها)
  • پاسخ:

   زلزله بر روی دیوارها فقط تاثیرش 4 برابر است و بسته به لول دیوار و لول زلزله دارد.
   به علت اینکه روی دیوار تاثیرش 4 برابر است و روی ساختمان ها خیر درصد تخریبش کمتر است.
 42. اقا یه سوال الان با 4 تا اسپل زلزله لول 1 میشه هر نوع سطح دیواری تخریب کرد ایا اگر من لول اسپل زلزله رو ابدیت کنم این تعداد کمتر میشه؟ مثلا لول اخر که قدرت دو برابر میشه ، میشه با دو تا اسپل زلزله دیوار ها رو تخریب کرد؟ سوالم مهمه اگر مطمئنید جواب بدین که الکی 21 روز وقت نزارم به لول اخر برسونم
  • پاسخ:

   هر اسپل زلزله تاثیره 4 برابر روی دیوار داره و مسلما هرچی آپدیت بشه - قدرتشم بالا میره
 43. سالار اول از همه که دمت گرم.. استفاده کردیم. حالا با چندتا اسپل مکس زلزله میشه دیوار لول11 رو خراب کرد؟

 44. سلام
  مطلبت در مورد تخریب تاون با 11تا اسپل اشتباهه.چون ما فقط 6 تا اسپل دارک میتونیم بسازیم.نه 11تا!!!!
  هروقتت امکان ساخت 11تا اسپل بود بعد حساب کتاب کنید
  باتشکر
 45. دوستان گرامی که بالا نظر دادن و حساب و کتاب کردن. این اسپل صرفا روی دیوار به علت تخریب 4 برابری تاثیر خوبی داره.
  برای تون هال هم هر سری فقط درصد از جون باقی مانده حساب میکنه ولی دوستان درصد همه اسپل ها از یک تون هال حساب میکنن برای همینه که حساب روی کاغذ و عملشون با هم نمیخونه.

  • پاسخ:

   بله - حتی با کمتر از ماکس هم میشه .
 46. با سلام.۹*۱۲٪ میشه ٪۱۰۸ .اونیکه شما حساب کردین ۱۲صدم نه ۱۲ درصد. یکم ریاضی خوبه.ولی بهتر اینکه بجای موضع گرفتن اشتباهتونو قبول کنین
  • پاسخ:

   اول اون دوست ریاضیدان و باسواد ( بقول خودشون البته ) من موضعگیری نکردم و مثل خودشو ن پاسخشون را دادم - رک و بی ادبانه بود و من هم رک جوابشونو دادم !
   شما هم اگر مطلب را با دقت تر بخوانید متوجه اشتباهتان می شوید! و اگه من اشتباه کردم سایت نویسنده که خارجی است هم اشتباه  حساب کرده !
   حال اگه با قبول کردن اشتباه ، مشکلات مملکت حل میشه ! حرفی نیست من اشتباه کردم!!!؟؟؟
 47. سلام میخواستم بپرسم اگه برای دیوارها با اسپل زلزله ماکس باز هم چهار تا میخواد یا میشه دو تا چون با دو تا اسپل زلزله هم اندازه چهار تا لول یک خسارت میده به دیوار ؟
  • پاسخ:

   بله - خسارت زدن به دیوارها با اسپل زلزله چند برابر است و می توانید با 2 تا ش خسارت زیادی وارد کنید به دیوارها و تخریب کاملش کنید
 48. سلام ادمین میشه لینک دانلود نسخه جدید ایکس مود رو بزارید در ضمن سایتتون  فوق العادس
 49. بی سواد هر سری 12 درصد کم میشه یعنی اگه مقدار جون کم بشه اون درصد تخریبم کم میشه ،اگه اقساط بانک داده بودی بلد بودی چطوری حساب کنیD:
  • پاسخ:

   باسوات ریاضیدان! من حسابتو نوشتم که غلط حساب کردی ! خوشبختانه همه چیزمو نقد می خرم نه قسطی ! (:
   شما اسپل زلزله بساز و بزن و تخریب کن و برو به لیگ تایتان ! جای ما رو هم خالی کن !!! D-;
 50. 9ضرب در %12میشه:%108.یعنی هر چیزی نابود میشه .چجوری تان هال نمیشه؟؟؟نابودی تان هال با اسپل احمقانه هست ولی این چیزیه که ریاضی میگه . با 9 اسپل زلزله هر چیزی نابود میشه (لول اخر)یا ریاضیتون ضعیفه یا انجام ندادین خلاصه توضیح قانع کننده میخوام.

  • پاسخ:

   9 ضربدر 12% میشه = 1.08
 51. فکر نکنم با چهار اسپل زلزله سطح یک بشه دیوار از بین برد اینجوری که من حساب کردم میشه 96درصد از جون دیوار هارو کم کرد این مقدار زیادیه ولی تخریب صد در صد نیست 
 52. سلام. منظور از شاه بادول که در چت انگلیسی خیلی استفاده میشه چیه؟ آیا به قدرت خاصی از بربرین کینگ اشاره داره؟ ممنون
  • پاسخ:

   انگلیسیش را بنویسید 
 53. باسلام.
  اسپل جدید اولین اسپل کارش چیه؟؟؟؟اینجا همش درمورد اسپل زلزله گفتین پس اون اولیه کارش چیه ؟؟؟
  • پاسخ:

   مطالب سمت چپ سایت لیست شده و اسپل ها را بخوانید - اسپل سم است که توضیح دادیم.
 54. سلام چرا کلن شما انقدر بی در و پیکر شده و فقط کولیدر های بی تجربه اختیار کلن را دارند لطفا یک کلن دیگر هم تاسیس کنید چون وضع کلن فعلی واقعا افتضاح است
  • پاسخ:

   فکر نکنم اینجوری که تعریف کرده اید باشد و بچه ها خیلی خوب و محترمانه با هم همکاری می کنند و الان هم به لطف همکاری با همدیگر لول کلن 4 شده است  ...
  • پاسخ:

   خواهش می کنم .... (:

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

چندرسانه ای