آموزش بازی کلش آف کلنز

سایتی برای آموزش کلش آف کلنز

جستجو

خبرهای مهم

تبلیغات شما

بایگانی

تبلیغات متنی

تبلیغات کلیکی

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

آخرين نظرات

پيوندها

۳

بهترین میزان کاپ براى فارمینگ

آموزش های بازی

بهترین میزان کاپ براى فارمینگ

اینجا هدف اصلى ما فارمینگ هست نه یک حمله کامل ، من در اینجا مى خواهم به شما نشان بدم که چطور میزان کاپ هایى که دارید ارتباط مستقیم با base هایى که روبرو مى شوید دارد میزان کاپ هاى شما اثر بزرگى بر روى فارمینگ دارد، به ادامه مطلب مراجعه نمایید

اصول موجود در میزان کاپ در بازى clash of clans

بیاید نگاهى بندازیم به این مورد که نحوه یافتن حریف در بازى clash of clans چگونه است در ابتدا با کسانى که سپر فعال ندارند و میزان کاپ مشابه شما دارند روبرو مى شوید علاوه بر این شما با روستاهایى که سطح تاون هال مشابه با شما دارند روبرو مى شوید اگر سطح مشابه تاون هال شما یافت نشود ممکن است با تاون هال هایى روبرو شوید که سطح بالاتر یا پایین ترى نسبت به تاون هال شما دارند.

خیلى ها این اشتباه مى کنند که فکر میکنند لیگى که قرار دارند خیلى مهم نیست بلکه سطح تون هال که اولویت داره البته هدف اصلى اینکه در برابر تاون هال هایى که سطح یکسانى نسبت به ما دارند قرار بگیریم غنائم موجود در تاون هال هاى سطح سطح پایین تر نسبت به شما کمتر است و حمله کردن به تاون هال هاى سطح بالاتر مشکل است. اگر مجبورید بین تاون هال هاى سطح بالاتر و یا پایین تر یکى انتخاب کنید همیشه پایین تر انتخاب کنید بخاطر اینکه میدونید کم بودن غنائم از طریق جایزه اى که براى حمله موفق دریافت مى کنید جبران کنید نکته مهم اینکه در لیگى قرار بگیرید که با تاون هال هایى روبرو بشوید که ارزش حمله کردن دارد.

جایزه اى که در صورت حمله موفق در لیگ دریافت مى کنید اثر مستقیم بر فارمینگ شما داره و در به روز آورى هاى اخیر این جایزه زیاد شده و در آینده نیز نقش مهمى دارد. اگر تو لیگ خیلى پایین باشید جایزه اى که مى گیرید مقدار بسیار ناچیزى و به غنائم شما چیزى اضافه نمى کند.

جایزه روزانه

جایزه روزانه فراموش نکنید! اگر بتونید حملات موفقى داشته باشید و پنج ستاره کسب کنید جایزه روزانه دریافت مى کنید این جایزه به راحتى به دست میاد و با توجه به لیگى که قرار دارید به غنائم شما اضافه مى شود

نکاتى درباره میزان کاپ

•    میزان کاپ شما مشخص مى کند به چه روستاهایى حمله می کنید
•    اگر میزان کاپ شما زیاد باشد با روستاهایى روبرو مى شوید که نیروهاى قوى دارد و دفاع کردن مشکل است
•    جایزه لیگ تقاوت بین سطح تاون هال جبران مى کند
•    اگر میزان کاپ شما خیلى پایین باشد جایزه مناسبى دریافت نمى کنید و با تاون هال هاى هم سطح خودتان روبرو نمى شوید
•    جایزه روزانه فراموش نکنید غنائم شما مى تونه زیاد کنه.

فارمینگ براى کمتر از ٢٠٠ عدد کاپ: احتمال اینکه به روستاهاى غیر فعال بخورید کمه بیشتر با روستاهایى روبرو مى شوید که اصلا ارزش حمله کردن ندارد.

تغییر زبان یا کشور: من این مورد چندین بار امتحان کردم و با بقیه افراد هم دربارش صحبت کردم و باید بگم موثر نیست.

بهترین میزان کاپ براى تاون هال ٣ تا تاون هال ١١ به منظور فارمینگ

من یک لیست تهیه کردم که مى تونه بسیار به شما کمک کنه

•    تاون هال ٣ و پایین تر: ٥٠٠ کاپ و پایین تر
•    تاون هال ٤: ٥٠٠–٧٠٠ کاپ
•    تاون هال ٥: ٧٠٠–٩٠٠ کاپ
•    تاون هال ٦: ١٠٠٠–١٢٠٠ کاپ
•    تاون هال ٧: ١٢٠٠–١٥٠٠ کاپ
•    تاون هال ٨ : ١٦٠٠–١٨٠٠ کاپ
•    تاون هال ٩: ١٧٠٠–٢٤٠٠ کاپ
•    تاون هال ١٠: ١٨٠٠–٣٢٠٠( با توجه به سطح نیروها)
•    تاون هال ١١: ٣٢٠٠ کاپ و بالاتر

نکته مهم اینکه در لیگى باشیم که حداقل مقدارى از غنائمى که براى ساخت نیرو مصرف مى کنیم جبران کند.

ارتقا هیرو

اینکه مجبور باشیم براى ارتقا هیرو به لیگ پایین ترى برویم درست نیست من الان ٣٩٠٠ تا کاپ دارم و هیروهام یک سطح فاصله تا بالاترین دارند.

میزان کاپ به تنهایى در فارمینگ موثر نیست
مهم ترین عامل میزان کاپ هست اما عواملى دیگر میز موثر است مانند اینکه چه زمانى در روز و یا چه روزى حمله مى کنید اگر شما با غنائم خوبى روبرو نمى شوید دلیلش میزان کاپ نیست فقط شاید زمان مناسبى در روز براى حمله کردن انتخاب نمى کنید.

نتیجه گیرى

امیدوارم با توجه به اطلاعاتى که در این پست درباره میزان کاپ بدست اوردید با حریف هاى مناسبى روبرو شوید مطمئن باشید که اگر از ابزار طالع بین غنائم که لینکش را در زیر قرار دادم استفاده کنید، نتیجه خوبی خواهید گرفت!

تبلیغات شما:
جهت تبلیغ محصولات خود در زیر همه پست ها با ما تماس حاصل نمایید.

نظرات (۳)

  • پاسخ:

   باید نشانه بخری و بعد براش تعریف کنی  و کنار نوشته هات که می خوایی ارسال کنی می یاد - خوده نقاش بگو برات درستش می کنه و تنظیم می کنه
  • پاسخ:

   باید تعداد پست هات بیشتر کنی و پستی که می زاری تیک اسلایدر ش را هم بزنی و بعد از 6 یا 7 پست که بذاری اسلایدرش کار می کنه
 1. ببخشید ولی میتونم بپرسم چه جوری وقتی تو قال های نفاش یک مطلب را در سایت شما باز میکنیم اسلایدر و عکس های بالاییش میره؟

  تو رو خدا جواب بدید هر جا رفتم به نتیجه نرسیدم.
  • پاسخ:

   باید امکان استفاده از جاواسکریپت را از سایت بیان بخرید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

چندرسانه ای